Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

jirka (Čt, 15. 3. 2012 - 18:03)

Někomu to možná přijde... V lekárně koupit linex forte což jsou střevní bakterie stojí asi 200.- Hovno se po nich vylepší.

ucpavac zachodu (St, 14. 3. 2012 - 15:03)

takze zhrnuti po precteni tech x let je asi takove,ze mate chlastat zeleny caj,jist zdrave,ne mastna jidla,nechlastat ve vetsim mnozstvi, používat mekky papir a pro jistotu se jeste sprchnout pres bidet nebo sprchu

,,, (Po, 27. 2. 2012 - 17:02)

Nech to zaschnout a potom to vem drátěným kartáčem. Dobrej je ten na čištění kotlů!

Lulu (Po, 27. 2. 2012 - 17:02)

Najdi si nekoho kdo ti ji...Znáš někoho takovýho? :D

Lulu (Po, 27. 2. 2012 - 17:02)

Někomu to možná přijde...chce to koupit vlhčené ubrousky pro děti, anebo se osprchovat, ale např. ve vlaku sprcha neni:) do tašky se ubrousky vejdou, ber si je vždy s sebou ;)

pBorky (Po, 20. 2. 2012 - 01:02)

My doma pouzivame zvlhceny...http://i.imgur.com/lAvIi.jpg

Eva (Po, 20. 2. 2012 - 00:02)

Najdi si nekoho kdo ti ji vylize.

Jan Jelínek (Ne, 19. 2. 2012 - 23:02)

Neutírat, počkat až vše zaschne a pak opatrně vydrolit.

Mája (Ne, 19. 2. 2012 - 23:02)

toaleťák + teplá voda.

Tom (Ne, 19. 2. 2012 - 23:02)

Někomu to možná přijde...- vlaknina
- kvalitni toaletni papir (Zeva Deluxe, napr)

Jarda (St, 14. 12. 2011 - 21:12)

Ja som sa týchto problémov zbavil, keď som si navykol vykonávať veľkú hneď ráno s následnou sprchou. Pokiaľ sa človek stravuje pravidelne a rozumne, tak si telo rýchlo zvykne na tento režim.

A jeden z frontu:
- Vojaci, na kone!
- Poslušne hlásim, že ja mám vlka!
- Tak vy na vlka a ostatní na kone!

patrik kuchar t (Čt, 24. 11. 2011 - 09:11)

pred dvaceti lety to byylo lepsi,
mrdal jsem vsechny s nasadou ...

Bohouš (Út, 22. 11. 2011 - 15:11)

Dobrý den, parádně jsem se pobavila a vidím, že přispívají chlapci...ano, je to nevděčné téma, ale co si budem povídat, není nad dobře se vys....nikdy jsem netrpěla zácpou a najednou je to tady....taky se snažím to řešit a děkuji za každé velké ho....důležitá je hygiena dovnitř a hygiena na místě činu...správné je se i podívat z důvodu např. krve, jenže ten pohled bývá krutý že? Ale je to tak!! Takže hlídejme si hovno, my někteří stejně nic jiného nemáme....

Jozin (Po, 21. 11. 2011 - 13:11)

Petr S.: mas pravdu ze hooodne zalezi na tom jak se stravujes a co pijes, to jsem vyzkousel taky, napriklad po Activiich nebo i obyc jogurtech ze me boban vyleti jak namydlenej blesk a pritom je vsude cisto. Zrani a srani ZDAR!

Jozin (Po, 21. 11. 2011 - 13:11)

hele, Petr S. ma slovni prujem :D (nic ve zlym chlape) :D

Petr S. (Po, 21. 11. 2011 - 13:11)

Dobrý den, měl jsem stejný problém jako vy a opravdu mě to trápilo. Nyní tento problem řeším jen vyjmečně. Nevyřešil jsem příčinu, asi to ani nejde, mám problémy se žaludkem, čemuž přikládam tuto divnou viskozitu stolice která nejde utřít, ale naučil jsem se, jak stolici zpevnit natolik, aby mě tento problém netrápil.

1.Snídaně (vždy snídám ovesné vločky, což nastartuje moji trávicí soustavu. Nejdřív jsem s tim měl problémy, ale asi tak po 14ti dnech si žaludek zvykne na pravidelný režim a je vám lépe než kdy předtím)

2. Vyhýbam se příliš tučným jídlům ve velkém množství, miluju kachnu, ale raději si dam málo nebo se smířim s tím, že následně 2 dny budu dávat do kopy co jsem rozházel

3. NEJDULEŽITĚJŠÍ je hodně pít, nejlépe zelený čaj přes den, večer černý. Tak to dělám já. Opravdu minimálně 2 litry, lépe 3-4. Tim vaše tělo nebude zadržovat vodu a máte tak suchou stolici a chodím někdy i 1x za 3 dny, nemám potřebu (asi díky tomu že tam není voda to nemá takový objem:). Už se utírám spíše pro kontrolu :-) Vím že je těžké si na pití najít čas, ale do práce jsem si přinesl konvici, tu si naplním čajem, postavím na stůl a když dojde, udělam si další +malou přestávku třeba na celozrnou sušenku. Piju skoro furt. Navíc se cítíte daleko zdravější a máte víc energie (ne z té sušenky, tu jim jako pamlsek, aby si někdo nemyslel že dělám reklamu :D ) :-) (PS a shodíte tak 3 kila :D )

4. Pozor na alkohol! Dost se účastnim večírků, a tak ze zkušeností vim, že nejhorší je na tohle pivo. 12 je lepší, ale nedělejme si žádné iluze, čili je lepší ho nahradit kvalitním vínem nebo velmi kvalitním tvrdým alkoholem. Tak jako tak vám to druhý den radost nepřinese až pujdete na záchod a ať jste drželi režim jakýkoliv, všechen efekt bude fuč a trvá stejně jako u tučnýho tak 2 dny než se to vrátí do pořádku.

Poznatek: Díky ztrátě zavodnění a tim pádem kil jsem se rozhodl že taky udělam něco se svojí váhou. Nepatřil jsem mezi tluštochy, spíš takovej ten velkej silnej chlap (vážil jsem 92 kilo pri 183 cm, ale mam dost svalů z dřívějška kdy jsem zápasil). Rozhodně jsem srazil na solidních 75 a pozoruji, že ačkoliv když porušim režim, nedokážu dotřít do čista a mám pořád pocit jako bych byl nedotřenej, za chvíli to odezní a ani nešpinim, nemam "vlka" když chodím... Vim že je to dost nechutné téma, ale tady si snad nemusíme na nic hrát.

Doufam že někomu tohle pomůže, všem držim palce, protože vim jak to člověka štve a narušuje to jeho život :-)

Jozin (Ne, 20. 11. 2011 - 01:11)

ty to vydržíš 3 dny nejít...jasne ze jo, zalezi kolik a ceho sezeru a jak moc se hybu, jednou na dovoleny v recku jsem nesel srajdit 6dni, ale to potom ten hajzl nejak nepobral... chudak pokojska se na me po zbytek dovci tak divne divala... :) navic po takovym sracim pustu je hovnous uz tak suchej, ze staci se jen tak pro poradek jednou utrit a je cisto

dd (Út, 15. 11. 2011 - 20:11)

Asi tak.

Jinak jak si ten zadek teda vytíráte? Já si papír nejdřív zmačkám. Někdo ho prej místo mačkání překládá?? Potom se podívám do mísy na svoje dílo a teprve pak spláchnu.

cc (Út, 15. 11. 2011 - 12:11)

Lidi neblázněte, do roku 1950 se nevyráběl ani toaletní papír a vy tady s bidetama, navlhčenýma ubrouskama a pod....Za chvíli nabudete vycházet ani do přírody,,budete dřepět u PC napojený na odkalovací systém

Jana (Po, 14. 11. 2011 - 14:11)

ty to vydržíš 3 dny nejít srát?

Reklama

Přidat komentář