Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 10:06)

A čeho by si měl vážit na člověku, který zde denně vypisuje jak močí a souloží?

Martina (St, 2. 6. 2021 - 11:06)

Robin to napsal upřímně a být Klárou,vážila bych si ho za to. A že se tady píše o čůrání? Tak je to k tématu nebo ne? A čeho si mám já vážit na tobě, který diskuzi nijak neobohacuje a jen prudí negativními reakcemi ?

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 11:06)

Já jen reagoval na jiný koment, negativně, to je někdy logické. Nechtěl jsem tě ale rozčílit ani prudit. A máš pravdu, je to diskuze o močení.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Kláro jdi se léčit!!! Psát dennodenně Ty Tvoje slabomyslné příspěvky, promiň, ale uvedomujes si, ze Tvoje neustále psaní vystavuje Tvoji rodinu i Tvou samotnou osobnost. Je to choré co děláš. Nijaká dívka ve tvem věku neprožívá a nesmí prožívat nic z toho co píšeš. Je mi tě líto tak moc líto.

Jana (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Můj syn dostal od své přítelkyně přísný zákaz sahat si na piňďoura. Takže čůrat chodí na holčičku a ve sprše mu pomáhám já. Už dlouhou dobu nestříkal takže je pořádně nadržený. Už když se svlékne a jde do sprchy tak mu stojí. Když mu mydlím žalud musím opravdu pomalu a opatrně aby se neudělal. Jinak by byl přísně potrestán a nerada bych aby to bylo kvůli mě. Při utírání už je to jen tak tak, ale zatím to zvládá.

Kristýna (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Taky jsem vyčůrala velkou vodu ,tedy moč a skoro bych nedošla ,držela jsem si pipinku před kalhotky a když jsem je stěhovala už jsem čůrala a trochu i do nich a mohla jsem se učůrat jak to bylo vevnitř plný a tlak. Ivanem,ikdyž tady jsou lidi ,co mně uráží, já se na tebe těším a Klárka má pravdu být opatrná, tak jsem myslela vzít kámoškou. To je holka,která mi věří a všechno si říkáme a říkala že by šla se mnou,abych nebyla sama .Tsk jestli to nevadí. Přeju všem hezky den. Ivanem ráno by se ti moje čůrání asi líbilo. A v té chvíli bych se asi vyčůrala kdekoliv, protože už to začínalo jít i přes ruku ,kterou jsem si to držela v pipině.

Ivan L. (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

To je krásný, to by se mi skutečně moc líbilo. Tak já když někdy potřebuju velmi nutně tak čůrám dlouho a z frantíka to jde a ne a ne skončit. Jestli vezmeš kamarádku. Zase proč vlastně ne,ale kdybys souhlasila s něčím i bližším, tak zase ta navíc, to by ses styděla . Nebo ona by se vyčůrala taky? Já se jmenuje? Nejsem proti tomu,jen aby ses nestyděla víc.

Kristýna (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Vlastně máš pravdu. Jmenuje se Aneta a myslím, že by se ze srandy vyčůrala taky a ukázala ti jak, teď jsem se jí ptala a že prý ano. Ale nešla by dál a zase kdyby se mi to líbilo tak bych se styděla se jako Klára s tebou upipinkovat před ní. Že jo, to je praštěný. Budu až odpoledne. Ještě ted škola.

Ivan .L (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Kdybyste čůraly dvě ,ještě lepší, ale já dál nechci dvě,jen tebe.

Jana (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Můj syn dostal od své přítelkyně přísný zákaz sahat si na piňďoura. Takže čůrat chodí na holčičku a ve sprše mu pomáhám já. Už dlouhou dobu nestříkal takže je pořádně nadržený. Už když se svlékne a jde do sprchy tak mu stojí. Když mu mydlím žalud musím opravdu pomalu a opatrně aby se neudělal. Jinak by byl přísně potrestán a nerada bych aby to bylo kvůli mě. Při utírání už je to jen tak tak, ale zatím to zvládá.

:-))) (St, 2. 6. 2021 - 17:06)

:-)))

:-))) (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

:-)))

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

To jsou slinty

Klára (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Jedeme,vyčůraný hodně,nepíšu za pár nicků. Ozvu se.

Ivan L. (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Klárko, dobré ráno. Těším se na čůrací story z večera a samozřejmě i nové dnešní...

Zuzka (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Krásný den,Klárko.

pepan (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Tak hlavně v pohodě, ať nejedeš jako blázen a hezky čůrej. A napiš jaky to bylo včera na procházce.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 22:06)

A to si dnes navíc autor spletl Kristýnu s Klárou, haha. A asi tady bude ještě veselo s tím Ivánkem.

Ivoš (Út, 1. 6. 2021 - 23:06)

Tys nikdy nenapsal v setrvačnosti své jméno dvakrát když si přemýšlel rychleji? U mě běžně. Pro pár pitomců jako jsi ty je to hned důvod Kláru shazovat a zesměšnit a nahrazovat ji jiným autorem.

Jako (Út, 1. 6. 2021 - 23:06)

mě nevadí to úchylování jak to tady dnes někdo rozebral, ale když už píšu za pár nicků, tak si dám pozor.

Reklama

Přidat komentář