Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

pepan (Ne, 30. 5. 2021 - 06:05)

Teda Kristýno, fakt dost hustý. Klárko dobré ráno i tobě, co čůrání? Já myslím stejně jako Kristýna, že se ti bude ráno chtít a nutně...

Ondotron (So, 29. 5. 2021 - 19:05)

Klárko, pozdrav ze zahrádky od piva. Krásný psaní, já si to v klidu přečtu ještě doma. Holky čůráte krásně!!!

Robin (So, 29. 5. 2021 - 19:05)

KLárko moc hezký čůrání jako vždy. Já jsem se dnes potuloval na jedné akci v Brně venku s tím,že nějakou holku si vytipuju,že musí na malou a budu ji sledovata povedly se mi dvě. Jedna ta zašla za kontejnery a otočená ke mně zády a prdelku ne úplně na bobku a tak jsem viděl jak čůrá na trávu světlý proud a podruhé holka se schovala u stromu a na bobku to pustila a viděl jsem jen jek se to mokrý před ní rozšiřuje a pak i proud z pipiny a celkem úspěch. Té první bylo tak kolem 15, druhá mohla mít o dva roky víc. Obě šaty nebo sukni.

Ella (So, 29. 5. 2021 - 19:05)

Šmírovat holky, když potřebují na záchod někde venku je dost hnusný. Takový chlap pro mne ztrácí hodnotu,když nenechá holku v klidu udělat nutnou potřebu .

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 20:05)

A ty jsi potřebovala na záchod někde venku?

Ella (So, 29. 5. 2021 - 20:05)

Tak občas se to stane a když se člověk už může po......tak se někde musí vy.... A když se objeví nějaký čumil,tak je to hodně nepříjemné ,protože aspoň já když musím dost nutně tak to nestopnu a musím až konce. Jako každá normální holka to dělá sama v klidu,protože je to dost intimní a citlivé a nechce přece ukazovat jak jí to jde.

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 21:05)

Máš pravdu občas se to stane. To druhé snad dokážeš stoupnout ne?

Klára (So, 29. 5. 2021 - 17:05)

Našly jsme houby a pár kovářů a žampióny ,ale mnoho toho nebylo, jen tak na smaženici. Martine, jak to popisuješ, to sjsi mohl klidně vidět čůrat nás a bylo to podobný. Niki řekla,že se jí chce a taky popoběhla ke stromu a stáhla kalhotky s kalhotama a na bobečku a už to teklo a čůrala a já jsem se k ní přidala a z pipinky už proudily dvě čůrání vedle sebe. My bychom se asi styděly, kdyby tam byl někdo cizí. Tahle holka asi musela a tak to vyčůrala všechno a nemohla to stopnout. Večer půjdeme do hospůdky. Martina tu tento víkend není a tak půjdeme samy a mamča chce jít na pokec za Helenkou a tak to snad bude v pohodě. Ještě jsem čůrala odpoledne na zahradě s Liborem a on to chtěl a byl tak natěšenej,že hned jsme pak odběhli domů do pelíšku a vypustil mi svou lásku do mě až jsem se neudržela a vypipinkovala jsem se taky. Niki byla naštěstí u mamči a ani k nám nahoru nechodí a tak jsme se moc nebáli a já to chtěla taky strašně moc od Libora a úplně jsem se s ním uvolnila do maximální euforie. Teď už jsem čůrala jen na záchodě a hodně ,protože dost piju a tak mám učůranou pipinku a dělám vždycky rychlý větší čůrání.

Martin1 (So, 29. 5. 2021 - 19:05)

Já si to musím představovat. Elo, já se zastanu Robina. Nám se dívčí močení prostě líbí. A co má chlap dělat,když to většina holek nechce ukázat a močí někde skrytě. Jsou holky,co to neřeší, i mezi klukama když potřebují, stáhnou kalhoty a vymočí se klidně ,mezi nimi,ale to jsou vyjímky.

Majka (So, 29. 5. 2021 - 19:05)

Klárko, houby jen tři a ty kováři taky a fajn procházka asi 4 kilometry volně. Také jsem počůrala v lese trávu i s kámoškou a dost se nám chtělo a tak by asi chlapi viděli pěkné silné proudící močení, ale naštěstí jsme se vyčůraly v pohodě samy a tak o nic nešlo. Hezký večer Klárko.

Jitka (So, 29. 5. 2021 - 18:05)

Tak houbičky jsou, to jsem ráda. Jestli Majka taky něco našla... a to čůrání? Kluci jsou z toho na větvi, my holky se normálně vyčůráme a je to. Hezký večer v hospůdce, taky půjdeme.

Ivan .L (So, 29. 5. 2021 - 18:05)

Dnes jsem taky viděl čůrat holku, ale bohužel tak do školy, takže to se sem nehodí. Já mám stejně radši čůrající velký holky, který to už umí podat i sexuálně. Jako ty Klárko, ty to prostě dokážeš sdělit jak to bylo a jsi velká.

Z (So, 29. 5. 2021 - 20:05)

Z

Martin (So, 29. 5. 2021 - 14:05)

Viděl jsem holku jak běžela čůrat do takový mírný stráně ke stromů,ale nad ní byla ještě oesinka.Viděl jsem jí zezadu na bobečku a i jak to teklo ,všimla si mě,že ji pozoruji,ale vyčůrala to celý. Natáhla kalhotky a utekla za dalšíma holkama. Zbyla po ní krásná louže stékající pozvolna dolů .

Anna (So, 29. 5. 2021 - 09:05)

Lucinko jsi tady?

Klára (So, 29. 5. 2021 - 07:05)

Vojko, Willy ,nechte ty troly ,ať se tady třeba utlučou, nás neohrozí přece. Já sem ráda píšu pro jiné a na ostatní taky kašlu. Ale je to milé, že mne podporujete a jsem za to vděčná. Byla jsem se vyčůrat a kousek od zápraží u zdi jsem stáhla kalhotky a na bobečku hned z pipinky pustila větší čůrací proud do malého obloučku, takový roztříštěný trochu a až jsem se vyčůrala tak jsem si pipinku osušila kapesníčkem, protože jsem ji měla hodně počůranou okolo. Když ji mám víc sevřenou, tak to pak čůrám tak doširoka. Niki přišla za mnou a taky čůrala, ale víc přímo z pipinky a udělala hodně stejně jako já, protože to přes noc vydržela a pipinku měla hodně plnou jako já.. Půjdeme na ty houby. Včera byl blbý den, omlouvám se za to, Večer byla Niki smutná a než spala tak jsem u ní byla a ona zase skoro plakala pro Barunku atak jsem jí nakonec uhladila až usnula . Libor by se chtěl pipinkovat včera, ale já byla u něj a jen jsem mu strčila hlavu k němu a stejně jsem ještě pro Barunku tiše plakala a on nic nechtěl ,jen byl se mnou a nakonec jsem taky usnula. Večer jsme se byli ještě projít a chtěl abych se vyčůrala, a tak ráda, protože jsem si pipinku nechala doma nevyčůranou a pak už jsem musela a hodně prudce jsem mu počůrala ruku a on se snažil mě hladit a motivovat, ale já opravdu včera nemohla mu dát lásku, protože jsem měla v sobě velkou bolest. Dnes už to je lepší, už o tom můžu psát. Dáme snídani a půjdeme na ty houby. Libor je velmi chápavý a taky si se mnou hodně povídal večer a já vím, že má ke mě lásku největší a já k němu taky.

Majka (So, 29. 5. 2021 - 09:05)

Klárko, ty křehký andílku, už se pro Barunku netrap. Už to je vše jak má být a musíme přijmout posloupnosti. Půjdu na houby odpoledne a tak jsem zvědavá. To jak čůráš roztříštěně, to se mi taky stává a buď jsem hodně sevřená jako ty nebo mám naopak tak silný proudění někdy, že se to tam nevejde a taky to teče všelijak. Dnes nevím jak čůrám, protože jsem byla jen na záchodě a prostě to nechám až to je a nekoukám se ,ale když venku ,tak si pozoruju jak to jde. Pa.

Mirek (So, 29. 5. 2021 - 08:05)

Krásné dobré ráno! Podnětné čůrání... opravdu.

Robin (So, 29. 5. 2021 - 08:05)

Já jsem strašně rád,že už nejsi smutná. A že zase krásně čůráš. Ježíši, jak já bych to tvé roztříštěné čůrání i vypil. Já se z tebe nemám šanci se neudělat. Už jsem se rozhodl, že musím nějakou holku přemluvit tady z okolí na čůrání, když ty jsi zadaná a nemám šanci.

pepan (So, 29. 5. 2021 - 08:05)

Body,krásný čůrání !

Reklama

Přidat komentář