Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jitka (Ne, 30. 5. 2021 - 19:05)

Pohoda i u nás. Krásný večer!

Ivan L. (Ne, 30. 5. 2021 - 19:05)

Ok hezky si to užívejte. Dnes jsi už čůrala moc krásně.

Radim (Ne, 30. 5. 2021 - 17:05)

No právě ,Klárka čůrá moc hezky.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 14:05)

Jak mě psaní Kláry dlouhou dobu docela bavilo musím dát za pravdu bezmozkum, že to šlo s kvalitou dolů. Nejhorší je na tom ten stereotyp a dokola se opakující režim. Každé ráno vstát, běžet močit před barák...Klára úplně pokaždé, Nikola v polovině případů, protože chodí dělat to druhé, což mimochodem se o Nikole objevuje neustále a sama Klára to nedělá vůbec respektive nerada o tom píše, tak pak ať o tom nepíše ani u té Nikoly jinak si podle mě tím argumentem protiřečí. Pak následuje nějaký den povětšinou věnovaný pár dokola se střídajícím tématům jako cesta po léčitelích, cesta po návštěvách, neustále houbaření navíc když pořádně ještě nic neroste, sledování Čápů a poslední dobou zase škola. Nic jiného jen tohle dokola a to už je dost nuda. Vrcholem všeho jsou návštěvy hospody, které by samy o sobě nevadily, ale aby každá končila tím, že je Nikole blbě, tak to mi přijde jak u blbých. Může se to stát jednou, dvakrát a když se ukáže, že jí to nesvědčí, tak tam prostě přestanu chodit nebo tam aspoň neberu jí, ale aby víkend co víkend musela mít pod postelí nočník kdyby zvracela, to je jednak hrozný pro tu holku jako skutečnost a i pro nás tady je to další věc, která byla zajímavá možná dvakrát, ale teď už je to opakující se nuda. Budu jistě označený za dalšího bezmozka, ale mě nejde ani o to urážet Kláru ani tvrdit že neexistuje, já jen konstatuji svůj názor, že to začíná být strašně stejné a opakující se, takže to člověka už moc nebaví číst, když dopředu tuší co ho čeká.

Klára (Ne, 30. 5. 2021 - 15:05)

Děkuji ti za názor. Já cítím podobné názory, ale ne názory trolů a urážky. Nikole nic nebylo včera jen mě trošku, ale jinak jsme většinou v pohodě. Tak asi čůrání je pořád podobné a jestli to maji8 kluci rádi nemám s tím problém o tom psát, ale možná nestane čas kdy to pomine. Nevím. Dnes jsem se taky po obědě vyčůrala venku a Libor to strašně chtěl sr mnou abych mu počůrala ruku a tak mi tam držel pod pipinkou na bobečku ruku než jsem se vyčůrala . Kluci to priste6 chtějí s ja6 ho mám ráda tak mu ti udělám

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 16:05)

Děkuji za reakci. S tou Nikolou včera máš pravdu, předtím jsem si to přečetl nějak v rychlosti a teď vidím, že tam byla řeč o tobě. Má chyba, za kterou se omlouvám. Souhlasím s tebou, že čůrání je věc, která se příliš nemění a vždycky to bude nějakým způsobem vypouštění tekutiny z těla, nakonec také především to první čůrání po probuzení mám i já každý den stejné a právě kvůli tomu bych asi nedokázal to dva roky každý den psát, když na tom není nic nového, je to vlastně i takový obdiv, že to některé baví tak strašně dlouho, když je to den co den naprosto stejné. Přes den už to jiné být může, to už člověk dělá pokaždé něco jiného cestuje tam a tam nebo vyřizuje tady tohle a tamhle to a tuhle jede na nákupy, na výlet zkrátka je to mnohem otevřenější nějakým změnám, ne snad ten samotný proud, ale ten popis prostředí, protože všude to vypadá jinak a jsou jiné okolnosti, ale asi to také neplatí pro každého, když čůrate téměř jen doma a v lese, tak ten les bude taky dost omezující pro nějaký popis prostředí stromy jsou všude téměř stejné narozdíl od toalet, které jsou pokaždé jinak barevné, velké, obsazené a já nevím čím vším ještě odlišné. K tomu čůrání na tělo se moc vyjadřovat nebudu, protože jsem zastánce bezkontaktní pozorování, ale obecně ta skutečnost, že se snažíš dělat mu radost, když se mu to líbí a ty to víš je hezká.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 17:05)

Ale vždyť i ten sex je stereotyp. A přesto ho každý má rád a neustále se opakuje.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 12:05)

Copak asi dělá Klára s Kristýnou, Nikolou.....,jestli už čůraly.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 12:05)

Ty bys vydržel nečůrat od rána? Asi určitě čůraly,já už byla dvakrát.

Ivan L. (Ne, 30. 5. 2021 - 12:05)

Kristýnko, naštvala ses,že jsem ti to napsal tak otevřeně? To by mi bylo líto. Myslel jsem to férově.

Dagmar (Ne, 30. 5. 2021 - 09:05)

Ráda se dívám když čurá kluk s velkým a tlustým macatým šulinem. Je to rajcovní

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 08:05)

Kláro jdi se léčit!!! Psát dennodenně Ty Tvoje slabomyslné příspěvky, promiň, ale uvedomujes si, ze Tvoje neustále psaní vystavuje Tvoji rodinu i Tvou samotnou osobnost. Je to choré co děláš. Nijaká dívka ve tvem věku neprožívá a nesmí prožívat nic z toho co píšeš. Je mi tě líto tak moc líto.

Ondotron (Ne, 30. 5. 2021 - 08:05)

Klára asi nepíše pro tebe,když máš jiný priority. Tak proč sem lezeš,když tě to irituje ???? Najdi si prostě téma, které tě zaujme. Je jich tady dost .

Klára (Ne, 30. 5. 2021 - 07:05)

Kristýnko,čůrala jsem dost podobně. Taky hned na bobečku a pipinka mi čůrala dlouho a chvíli jako by míň a zase jsem se ještě dvakrát rozčůrala z pipinky víc a ani jsem u toho netlačila. Prostě to šlo střídavě prudce a málo a zase víc, až jsem se vyčůrala. Niki ta čůrala taky ,ale na záchodě, protože ji šlo i to druhý a to se venku do trávy nesmí. Včera jsme seděli v hospůdce a bylo to fajn,cestou zpátky jsem se vyčůrala před chaloupku do trávy a mě se chtělo hodně a Niki málo,protože ona potřebovala v hospůdce a tak jsem šla s ní a ona se vyčůrala hodně ,ale nesedla si,jen z výšky trochu na bobečku a trefila se,že nepočůrala nic vedle. Já jsem se taky vyčůrala, ale chtěla jsem to držet pro Libora, ale řekla jsem si,že se hodně napiju a pipinka se mi naplní rychle znovu a tak jsem to čůrání vypustila do záchodu taky. Večer mě strašně pálila žáha, až mi Libor došel do kuchyně pro jedlou sodu, ale mě se najednou toho chtělo blikat a seběhla jsem na záchod a hned to bylo. Asi to víno mi neudělalo dobře. Libor mě nechal chvíli aby se bříško uklidnilo a pak jsem vypila sodu ve vodě a od Niki jsem vzala nočník k nám nahoru,kdyby ještě bříško protestovalo,ale už to bylo dobrý. Niki stejně kdyby šla v noci tak na záchodě svitime do rána a ona se už nebojí. Dáme snídani. Příjemný den!

Ondotron (Ne, 30. 5. 2021 - 08:05)

Holky,jestli takto budete čůrat denně, tak já vás budu milovat na nejvyšší obrátky.

Jitka (Ne, 30. 5. 2021 - 08:05)

Dobré ráno. Klárko ,jak maminka? Dobrý? Přeji pohodu na chaloupku. Já taky někdy po víně mám podobný problémy, ale zapiju to, nezvracím a je to dobrý.

Ivan .L (Ne, 30. 5. 2021 - 07:05)

Příjemný den i tobě. Moc krásný opět. Hele, ve víně jsou látky a třísloviny, které někdy dráždí žaludek a žáhu. Já jsem měl kdysi dívku a ta nemohla bílý víno, protože jí pak taky pálila žáha a někdy to taky skončilo obráceně....(ten slovní obrat se mi líbí). Co máte v plánu? Pojedete do těch lázní? Prý už jsou otevřené? Já budu pracovat na jedný zakázce a pak se dám odpoledne do klidu. Těším se na hezký další tvé psaní. A Jestli se neurazíš ,pochválím i Týnku, že napsala taky krásně. Kristýnko, nenech v tom Klárku a piš taky ,vidím, že se nestydíš a kdyby ses nestyděla zcela ,já bych se taky nestyděl s tebou se vyčůrat.

Kristýna (Ne, 30. 5. 2021 - 08:05)

Obecně a ty bys to asi moc chtěl vidět čůrat holku. A co znám holky i sebe tak tak to nefunguje,jako já bych taky se těžko vyčůrala před cizím klukem. Elle tu napsala,že se holka stydí a už, že o tom píšu je hodně, že se taky trochu u toho stydím. Ale Klárka mě inspiruje ale abych čůrala s klukem ,to by mi musel být sympatický a abych ho znala.

Ivan L. (Ne, 30. 5. 2021 - 08:05)

Ok,to je jasné. To bychom se museli poznat a pak buď ano nebo ne. Odkud jsi? A doufám,že jsi už velká, jako víš co myslím....,ale to asi ano,když jsi měla kluka. Odepiš mi,prosím. Jestli nebudeš chtít nevadí,budeme si aspoň psát o čůrání tady splolu s holkama?

Kristýna (Ne, 30. 5. 2021 - 06:05)

Ahoj Klárko a Tome. Já jsem to moc neřešila. Já ráno potřebovala hlavně rychle a hned a tak mi to bylo i trochu jedno,že mi tam dal pod pipinu ruku,protože jsem okamžitě hodně čůrala a jemu to bylo dost příjemný. Pipinu mi ale nehladil jako Libor Klárko ,jen pro vyčůrání mi ji rukou do ní stiskl a začal mne líbat. Teď jsem čůrala sama na záchodě a taky hodně. Klárko, to asi budeš mít jako já až se vzbudíš. Já když se vzbudím,tak hned musím na záchod, protože jsem plná a nejde to moc vydržet a nechci mít mokro v kalhotách a v posteli. Klárko na toho čápa stejně myslím, Dívala jsem se na to hnízdo včera a stejně jsem se rozbrečela. Já na to nesmím koukat tam.

Reklama

Přidat komentář