Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Ach jo už zase. To tady dlouho nebylo.

Majka (Út, 1. 6. 2021 - 08:06)

Tak co já myslím, tak Klára schvalovala v době omezení jednat podle zdravého rozumu, jenže české stádo Bezmozků s nechá strachem ovlivnit do poslušnosti. I kdyby bylo takové nařízení jakkoliv debilní. Jen proto, že to řekl "pán vlivný", tak sklopíme hlavu a ztratíme mozek a budeme poslouchat. Takových lidí si nevážím, jsou to jen loutky kteří budou poslušné každému režimu. A za to si Kláru cením, že je svá. A jestli myslíš to s močením, tak ta by s jiným klukem čůrat nešla, to už tady psala a jestli to dělá s Liborem a vyhovuje jim to ,pak je to jejich věc.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Ta kvůli takovým "bezmozkům", řečeno v místním názvosloví, co si nedokázali něco odepřít, jsme v úmrtnosti druzí nejhorší na světě. Asi by si přáli vymřít úplně, když si myslí že opatření byla zbytečná. Ve skutečnosti byla nedostatečná. Ale kdyby si to každý uvědomil a dodržoval aspoň ty základní, tak se nemuselo zpřísňovat. Vlny epidemie jsou důkazem o nezodpovědnosti lidí (bezmozků chcete-li). Po loňských prázdninách, když to sem natahali ze zahraničních dovolených, další vlna při Vánočních nákupech a třetí největší, po únoru a březnu po sáňkování a lyžování na horách. Přestože byly sjezdovky uzavřené, museli tam jezdit. Ale lehce se to svede na vládu.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Svatá pravda velebnosti

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Tak pokud je řeč o dětech nebo mladistvých, tak záleží co slyší a vidí doma od rodičů, kteří za ně tak jako tak odpovídají.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 10:06)

To jsi ty co psala, že by jí nevadilo kdyby její patnáctiletá dcera vyšukávala jako povídková KLára a psala o tom denně na internetu ? Aha, tak to jo.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 08:06)

Za to ty asi nemáš svůj rozum,když děláš opici a neumîš se vyjádřit svými slovy a zase jak opice tady píšeš o bezmozcích,to stádo si ty,jen papouškuješ něčí slova,asi by ti nevadilo jako Kláře,když to schvaluje,kdyby tvoje 15 letá dcera šla vyšukávat takhle s někým cizím a hned na prvnim setkaní s nim píchala někde v křoví nebo autě,to značí o “ hodně dobré výchově”,ještě,že jsme naše dcery v tomto smeru vychovali do slušnosti

Majka (Út, 1. 6. 2021 - 09:06)

Děkuji ti za názor.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Já taky,buď svá,určitě máš svůj rozum a je to ok

Klára (Út, 1. 6. 2021 - 06:06)

Už jsme vzhůru a taky jsme se vyčůraly s Nikolou teď hodně z pipinek po noci. Ivane, klidně se s Kristýnou sejdi, ale jestli ji uděláš něco, co ona nebude chtít, tak se s tebou nesejdu a nechci tě ani vidět. Já tě mám za slušnýho kluka a tak na ní buď hodný, protože ona ti věří. Musím jet se ségrou do školy já se víc ozvu později.

Martin1 (Út, 1. 6. 2021 - 07:06)

Holky, jen vesele čůrejte. Často a co nejvíc. Klárko a co Libor včera? Bylo to hezký v pipince?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 07:06)

Klárko, ty to schvaluješ, že tady nějaká šestnáctiletá holka půjde se courat s cizím chlapem a ještě mu to všechno ukáže?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 07:06)

Ta schvaluje i jiný věci,stačí si přečíst x měsíců dozadu a hned to zjistíš,není tak svatá,jak by se zdálo,ale co řekne ona a co schválí,tak ostatní,aby něco neřekli proti ní,tak jí v tom taky podporujou

Ivan L. (Út, 1. 6. 2021 - 07:06)

Dobré ráno holky. Klárko,máš moje slovo,že neudělám Kristýně nic,co by bylo proti její vůli . To bych ani nedokázal. Kristýnko přijedu autem a ještě to doladime. Krásné čůrání !

Ivoš (Po, 31. 5. 2021 - 23:05)

Klárko opět moc hezké čtení před usnutím. Kristýno a od tebe též. Dobrou noc.

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 21:05)

Kristýno, ty bys šla s cizím chlapem ,kterého jsi nikdy neviděla na procházku a ještě se mu u něj vyčůrala? Ty jsi naivní a hloupá. To si fakt myslíš,že to tak skončí? Takovej chlap se neudrží a udělá ti to se vším všudy a to je ta lepší varianta. Čůrej si s kamarádkami nebo i s kamarády, ale na cizí si dej bacha. Ivane, neznám tě, třeba jsi opravdu fér chlap a jen se mu to líbí a chce to vidět, ale já bych teda s neznámým člověkem nešla a už vůbec mu ukázat jak umím dělat malou potřebu a kdybych měla takovou dceru tak bych ji přivázala doma za nohu a nešla by nikam !

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 23:05)

Psal jsem jí to dnes stejně a navíc se ptal i jeho,kolik mu je,ale jak si viděla,tak ani jeden neodpověděl,kdo vi,co budou oba zač

Kristýna (Út, 1. 6. 2021 - 05:06)

Já se moc nebojím. A když bude sympatický a kdyby mi to i udělal tak to bude asi příjemný a dala bych mu klidně. Ivane to by se ti líbilo,když mi šel
dlouho proud z pipiny ,píšu proto,že jsem byla teď se vyčůrat na záchodě a udělala jsem hodně protože mě to vzbudilo a musela jsem jít a pustila jsem to ze sebe a fakt dost než to bylo všechno. Tak toho dvanáctého . Ještě ti upřesním, kde bych si tě vyzvedla. Bydlíme u zimního stadionu. Tak třeba tam na parkovišti?

Z (St, 2. 6. 2021 - 16:06)

Z

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 06:06)

Na to kolik ti je se chováš jako prodejná kurva. Buď jsi naivní a hloupá nebo nějaká socka.

Reklama

Přidat komentář