Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivoš (St, 26. 5. 2021 - 23:05)

Tak ty pohádkáři, osobně jsem v Mikulášovicích byl dnes a doptal jsem se a našel paní Helenu a mohu tě ujistit, že tam Klára jezdí a tráví volný čas. Takže asi tolik.

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 00:05)

Jasně,všichni jste tam byli,ja tam byl včera,bežte už někam s těma blbejma kecama a vymejšlením

Majka (St, 26. 5. 2021 - 19:05)

Klárko já tě obdivuji,jak se o ségru staráš. Jiný by ji hodil na vlak nebo bus a starej se. Ale ono je to daleko. Jsi moc hodná a zodpovědná. Dnes jsem málem taky čůrala venku,ale v te6 zimě se mi nechtělo a před domem to bylo kritický, ale doběhla jsem na záchod doma a asi jako se to někdy stane ,tak jsem se počůrala trochu do kalhotek,ale to hlavní čůrání jsem pustila až do záchodu. Klidnou dobrou noc.

Klára (St, 26. 5. 2021 - 18:05)

J8 jsem měla kalhoty a Niki sukni a silonky na sobě. A čůrala jsem poprvé hned jak jsem si stáhla kalhotky a rozčůrala jsem se prudkým proudem a s Nikou pak taky hodně a rychle a Niki t měla taky tak. U nás je taky chladno a jestli bude chladno tak asi na chaloupku nepojedeme a až v pátek. Uvidíme zítra.Teď už jsme doma a čůráme jen doma na záchodě.

Ivan .L (St, 26. 5. 2021 - 19:05)

Tak si tě takhle budu představovat a tvou odhalenou pipinku jak čůrá. Až do konce...

pepan (St, 26. 5. 2021 - 19:05)

Já tě chci. Šíleně...

Robin (St, 26. 5. 2021 - 17:05)

Já bych si tě taky rád představil v tom,v čem jsi byla oblečená jak jsi se venku vyčůrala.

Ondotron (St, 26. 5. 2021 - 17:05)

Krásný čůrání. Klárko, napiš víc detailů...

Klára (St, 26. 5. 2021 - 14:05)

Už jsme doma, Feetmane,ty nedáš pokoj. Nožky máme upravené a ani po celéem dnu skoro nepáchnou a jsou hezké, protože jsme čistotné holky a tak to je většinou každý den. Počkala jsem u tety a pak chviličku navštívila paní krejčovou a uteklo to. Pod viaduktem jsem nečůrala, ale když jsem jela od tety tak jsem už potřebovala a zastavila jsem si u odbočky na polní cestu a zaběhla za strom a už to šlo hezky proudem do větší loužičky. Teď jsme s Nikou čůraly za Mimoní, ale tam jak čůráme až stálo auto a to samý tam dělala nějaká holka a tak jsme zastavily kousek dál a pipinky vypustily tam. Niki že prý by se jí chtělo i to druhý, ale že to není rychlý a tak to vydrží domů v pohodě a jen se hodně vyčůrala a jelo se a pak si s tím druhým došla doma. Je tady zataženo a chladno, ale snad jsme nenastydly. Ozvu se večer. A ještě, máme tady čtyři čapí mláďátka a jsou krásný !

Jitka (St, 26. 5. 2021 - 16:05)

Tak o čůrání, to spíš ocení kluci, já cením, že máte mláďátka na hnízdě a dívala jsem se taky tam u vás a ještě v Hradišti a tam jsou myslím, ale jen tři a v těch Příšovicích tam nic a pak až u Liberce a Trutnova jsou mladý. Klárko hezký večer. Tady je dnes zima, tak snad jste venku příliš nenastydly při tom čůrání. Příjemný večer vám všem!

Martin1 (St, 26. 5. 2021 - 14:05)

Krásný. A co jste měly na sobě?

Martina (St, 26. 5. 2021 - 11:05)

Tak díky tomu,že mám možnost se s Klárou v Mikulášivicich potkávat, tak vím,že je to milá a skromná holka a žádná seriálová nebo fiktivní postava.

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 21:05)

Ty pohádky sem nepiš,už jí tam hledalo x lidí a nikdo jí tam nezná,tak nám tady nekrm uši

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 11:05)

Tak či tak jestli to má být skutečnost, tak asi žádný maturant si není do oznámení výsledků takto jistý, to by opravdu musel mít děsné sebevědomí nebo tím autorka nenápadně potvrzuje, že to všechno už je X let stará záležitost, pak tedy pravdu zná, ale přijde mi hloupé takto na to upozorňovat, když obratem tu vzniknou dohady, jak je vše teď v tomto čase a skutečné.

Klára (St, 26. 5. 2021 - 07:05)

Jsme krásně vyčůraný a pojedu s Nikou do školy . Měly jsme obě hodně plný bříška a čůraly hodně, ale už to je dobrý. Ja6 byla víc učůráná a Niki to šlo rychleji. Dnes ne,ale zítra ve čtvrtek pojedeme na chaloupku a tak Niki odvezu a pojedu dál na sever. Návštěvníci,já jsem ráda za blahopřání a kdo není bezmozek,ten asi tuší, že to dobře dopadlo, tak nechytračte. V pátek to bude definitivní. Hezký den.

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 07:05)

Tak ty si řádně namyšlená,no je vidět,že ještě nemáš výsledky,ale chodíš jako páv,docela hezky ses takto vůči některým projevila,skoro nikdo tě osobně neznáme,ale protože si sem napsala,zes psala,tak všichni máme věřit,že si to udělala a proto jsme bezmozci,myslím,že trochu v hlavě mám,ale takhle nafoukanej nejsem

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 09:05)

Ty nadáváš seriálový postavě Kláře? No to tu bylo už za našich babiček když se smály seriálovému doktorovi Cvachovi třeba :))))))

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 10:05)

Stejně by se ale mohla chovat jako normální holka. Ale už to tu bylo napsáno. Klára všechno zvládne levou zadní. Autoškolu, ježdění autem hned po autoškole kamkoli, zvládla Prahu, tak maturita bude zase jen něco, co je vlastně jednoduché a není potřeba se dopředu nervovat. A ani se tomu divit.

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 10:05)

No tak zase nemůžeme chtít, aby teď už autorka z toho dělala nějaký podrobný složitý příběh. Baví ji to psát ale dělá to zadarmo jako my .

69 (St, 26. 5. 2021 - 09:05)

Seriálové ? Ty jsi ještě větší bezmozek než jsme doufali....

Reklama

Přidat komentář