Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristýna (So, 29. 5. 2021 - 08:05)

Ahoj Klárko. Tys asi potřebovala fakt nutně. Já taky, ale na záchodě a taky jsem se dívala a čůrala jsem dost,že kdybych byla na bobku a ne na záchodě, tak bych to asi měla taky velký nakřivo ,asi jako ty. Některý holky,aby ji neměly moc mokrou si jí před čůráním rukou rozevřou,ale já to nechám jak to jde, stejně se pak otřu a jsem suchá. Já jsem jak byly ty narozky u kámošky poznala kluka a vyspali jsme se ,ale on mě nechce a přehlíží mě a já jsem mu dala,protože se mi líbil. Čůrat se mnou nechtěl, ale ráno když jsem musela tak to šel a chtěl pochcat taky do ruky a pak mě tam na záchodě to ještě jednou udělal a jako je endr. Fakt dobrý, ale nic z toho asi nebude.

Tom (So, 29. 5. 2021 - 22:05)

Tak dulezity je ze sis to uzila, jaky to pro Tebe bylo curat mu do ruky?

Ivan .L (So, 29. 5. 2021 - 07:05)

Klárko, Boží probuzení,děkuji a úspěšné houbaření !

Klára (Pá, 28. 5. 2021 - 19:05)

Já moc děkuji za všechno. Kristýno,klidně mi piš a já na tebe budu reagovat taky. Pro Ale a ostatní bezmozky , Libor na vás už sere s prominutím, že jsem tak sprostá,ale už nemíní nikomu opakovaně vysvětlovat podstatu věci. Ozvu se. Půjdeme se s Liborem projí ta o čůrání příště , já dnes jsem úplně vypadla z pohody. Niki už se zklidnila a mamča je taky ok, tak snad tu nemoc překoná. Hezký večer všem.

Ivoš (Pá, 28. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, moje velká podpora!

Martin1 (Pá, 28. 5. 2021 - 20:05)

Klárko, Kristýna to napsala zcela tak, jak to cítím já. Proto to nesmíš brát tolik ve smutku. Dost na tebe myslím a rozumím tomu, že dnes o čůrání nejsi ani moc schopna psát.

Mirek (Pá, 28. 5. 2021 - 19:05)

Klárko,hlavu nahoru. Bude líp.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 17:05)

Kláro mohla by jsi prosím mezi těmi Čápy odpovědět, jakým způsobem je možná tě kontaktovat jinak, než zde v diskuzi? Byla tady řeč o mailové komunikaci. Děkuji

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 14:05)

Kláro??

Petr Patera (Pá, 28. 5. 2021 - 16:05)

Kdy jste si holky na záchodě prdly a jak moc?

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 13:05)

Problém je, že když to psal Libor tak do toho vkládal takové ty depresivní příspěvky, ze kterých bylo jasné, že Klára kdysi zradila, zemřela anebo tak něco. Bylo v tom tajemno. Také pořád opakoval, že se potřebuje s něčím vyrovnat a i když pak vyšlo najevo, že se jen baví psaním, tak to na čitatele fungovalo, jako tajemno, to on uměl. Nová Klára vaří z vody a proto působí jen jako holka extremně nadržená na sex a s potřebou svoje sexuální zážitky prezentovat jako nějaký exhibicionista. A to dlouhodobě nefunguje.

..... (Pá, 28. 5. 2021 - 16:05)

tak už snad naposledy pro ty, co jim to nedochází....Klára byla a je stále stejná a píše to stále stejná osoba!!!!! Kdyby to tak nebylo, hned bych se tu objevil pod nickem Bobřík, jak jsem již nedávno avizoval. Libor

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 13:05)

Kláro jdi se léčit!!! Psát dennodenně Ty Tvoje slabomyslné příspěvky, promiň, ale uvedomujes si, ze Tvoje neustále psaní vystavuje Tvoji rodinu i Tvou samotnou osobnost. Je to choré co děláš. Nijaká dívka ve tvem věku neprožívá a nesmí prožívat nic z toho co píšeš. Je mi tě líto tak moc líto.

Jitka (Pá, 28. 5. 2021 - 13:05)

Proč si toto o ní myslíš? Domnívám se, že ne ona ,ale TY, máš problém. Kdo co má a může a kdo co smí a nesmí psát je jeho svobodná vůle. A zde je to téma dané a Klára ho navíc prolíná svým osobním příběhem. Naopak, za to si ji já velmi vážím. Kdyby podobně psala moje dcera ,pochopila bych jí.

Klára (Pá, 28. 5. 2021 - 13:05)

Tak jsem to trochu rozdýchala a byla jsem s Liborem v lese a vůbec jsem nehledala houby jen jsme si povídali a stejně jsem ještě plakala pro Barunku. Ani jsem nepasla o čůrání, protože jsem nemohla a neměla náladu. Za chvíli pojedu pro Niku a když jsem jela z Mimoně už jsem potřebovala a tak jsem si zastavila u lesíka na odbočce na polní cestu a hned to udělala na bobečku za autem a rychlou a prudkou loužičku. V lese jsem taky s Liborem čůrala ale vůbec jsem to neprožívala, jen se mi chtělo a Libor si to nechal vyčůrat do ruky a taky byl bez nálady a jen jsem se vyčůrala a bylo to. Já tohle hodně prožívám a je to strašný. Když jsme se dívali na ten film Putování tučňáků, tak jsem to obulila i několikrát po tom. Libor to naštěstí chápe. Za chvíli pojedu do Rumburka k vlaku pro ségru, psala mi, že je ok a že se radši vyčůrá ve škole než půjde a že to snad vydrží potom. Návštěvníku, jestli jsem podle tebe arogantní a zaslepená do sebe a frackovitá, tak ti děkuji. Máš právo to tak vnímat, ale já se v životě řídím jinými hodnotami než ty o mě uvádíš.

georg (Pá, 28. 5. 2021 - 14:05)

Klárko, moc jsem to nedomyslel,že Tě to tak zasáhne. Je to smutné,nejhorší je,že za to můžeme my lidé.Koukal jsem se na hnízdo v 8 hodin ráno a najednou ten čápák vzal to nejmenší čápátko a hodil jej z hnízda dolů. To již je ale příroda......Dobrá zpráva nakonec.My lidé nejsme tak špatní,když někteří z nás tomu čápákovi pomáhají.

Klára (Pá, 28. 5. 2021 - 16:05)

To zase pochopím, že čáp vyhodí z hnízda mládě, protože by ho třeba nemohl uživit, to je pud, ale já tohle nemůžu, když zbytečně zahyne matka a, já jsem uplně hotová. Nik a už to taky ví a bulila a je u sebe a vůbec nechci teď psát jak čůráme. je mi to jedno a asi čůráme a byla jsem čůrat i venku,ale dnes jsem úplně z toho mimo. Jitko a děkuji za podporu, moc mě to potěšilo, ale já tu Barunku prostě nemůžu.

Ivan .L (Pá, 28. 5. 2021 - 18:05)

Klárko,moc tě chci povzbudit na večer a neber si to tak. Hezky se s Liborem pomiluj a vyčůrej a mysli na lepší věci. Budu se těšit. A ty bezmozky, co z tebe dělají tu nejhorší nebo tě obviňují,že jsi jiná pisatelka jinou pisatelkou, na ty kašli. Vždyť i Libora neberou, když to vysvětlí. Víš, že máš tady a i mimo diskuzi už mnoho lidí,co ti fandí. Já taky, pa.

Kristýna (Pá, 28. 5. 2021 - 18:05)

Klárko nebuď z toho tolik smutná. Já bych byla smutná víc z toho, že tě tady ten návštěvník označil tak hrubě, debil jeden zasranej. Ten čáp za to nemohl a už je v čapím nebíčku a narodí se zase zpátky třeba za rok. Maminka na to věří a já taky,protože to funguje a jestli chceš, tak si budeme psát o čůrání a o klukách spolu a na ty chlapy se vykašleme. Já jsem taky byla smutná za to,že ten čáp umřel,ale zase se vrátí jako miminko.

Holkočůr (Pá, 28. 5. 2021 - 17:05)

já tě moc chápu. Ukázal jsem to Soně a utekla stranou a plakala taky. Já jsem asi víc otrlý,ale chápu to.

Reklama

Přidat komentář