Reklama

Cuckold

Ruda (Po, 13. 1. 2014 - 16:01)

Manželka je silně...Manželka přišla ze seance od astroložky a řekla mi,že moje metamorfoza se musí uskutečnit modifikací v noci ze sedmnáctého na osmnáctý leden mezi půlnocí a druhou hodinou raní.Je to prý nejvhodnější doba k rituálu.Pokud byl někdo se zde přítomných cuckoldů podroben rituálu,byl bych rád kdyby sdělil poznatky.Rád bych předem věděl jak to probíhá.Děkuji za odpověď.

Bára (Po, 13. 1. 2014 - 11:01)

Asi tě vzrušuje sdílet...V tomto nemůžu souhlasit.Opovrhovat mužem protože nemá koule je hloupost.Můj eunuch si mne doslova hýčká.Protože jeho firma velmi slušně vydělává mám co chci,v jeho firmě pracuji jen proto,že je mi hloupé válet se doma,když mne zahrnuje pozornostmi.Opatřil mi i mladého hřebečka,který je naším řidičem.Pokud na mne přijde touha a jsme sami,uspokojuje mne orálně.Nemám žádný důvod pohrdat eunuchem.S mnoha chlapy,kteří koule mají bych se takhle nikdy neměla.

Jolana (Čt, 9. 1. 2014 - 10:01)

To jsi pěkný pako, koule by...Kastrace není tak hrozná jak se prezentuje.Nejsme ve středověku kde muže svlékli,znehybnily a potom penis i s varlaty od kořene vyřezaly.Jedinou anestezí byl alkohol ovšem ne u odsouzených delikventů.Krvácení rány zastavovali žhavými želízky.Při špatné hygieně,díky podmínkách v jakých to prováděli někteří zákrok nepřežili.Dnes je kastrace mužů naprosto humánní.Už proto,že se vyřezávají jen varlata a to v lokálním umrtvení.Bylo mi umožněno takový výkon sledovat.Muž bez jakéhokoliv náznaku bolesti s přítomnými komunikoval a za sedmnáct minut z něho byl eunuch.Pokud v dnešní době má žena potřebu muže podrobit kastraci není to problém.Je to jen v předsudcích,člověk s kterým žiji nemusí mít varlata aby mne uspokojoval.Naopak sex s takovým je bezpečný.

Muž s pořádnejm (St, 8. 1. 2014 - 18:01)

Manželka je silně...To jsi pěkný pako, koule by mi nikdo nevzal. Muž musí být umět agresívní. Pokud by po mně něco takového chtěla partnerka, válela by se na podlaze s těžkým ublížením na zdraví !!!!

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 17:01)

Asi tě vzrušuje sdílet...Manželka je silně dominantní a nebyl jsem schopen ji nikdy odporovat.Potom co s přítelem uskutečnily moje vykleštění už vůbec ne jsem jejich sluhou a vyhovuji jejich choutkám.Možná mnou také opovrhují,ale jeli k vůli tomu do Thajska,takže to opravdu moc chtěli.Jinak mi to v ničem nepřekáží soulože jsem schopen jen oplodnění ženy ne a na čele to napsané nemám takže mi to nevadí.

Veronika (St, 8. 1. 2014 - 16:01)

Na nuda pláž u moře...Asi tě vzrušuje sdílet domácnost s pořádným samcem s plným pytlem.... nejsem chlap, ale i tak je to pro mne těžko pochopitelné. I když jako ženu by mne uspokojování insiderem a outsiderem během jedné aktivity samozřejmě uspokojovalo. Ovšem mužem bez kulí bych hluboce opovrhovala.

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 14:01)

Jeno, chodite s manzelkou...Na nuda pláž u moře normálně chodíme,ale manželka můj vyprázdněný šourek nijak neprezentuje její milenec je pořádný chlap a je stálý.S námi žije a v uspokojování si vystačíme,takže manželka nepotřebuje lovit.Možná že ta doba přijde,ale zatím to takhle vyhovuje.

zvedavec (St, 8. 1. 2014 - 14:01)

Jeno, chodite s manzelkou nekdy na nudaplaz? Ukazuje tvuj prazdny pytlik kdyz svadi muze ze potrebuje poradneho chlapa?

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 14:01)

že už nemáš kulky plné...Je to nemístná otázka,když kulky nemám,nemůžu v nich mít semeno.Když mně vydráždí,tak ejakuluji ale je to jen sekret z prostaty ale uspokojí mně to.

A není ti líto (St, 8. 1. 2014 - 12:01)

Svojí manželku představuji...že už nemáš kulky plné vlastního spermatu??

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 11:01)

kdyz jdete s manzelkou a...Svojí manželku představuji samozřejmě jako manželku a jejího milence, když už vlastně nejsem mužem jako našeho přítele.Jestli ji drží za ruku v pase,nebo za rameno na věci nic nemění.

zvedavec (St, 8. 1. 2014 - 11:01)

kdyz jdete s manzelkou a milencem nekam spolu, ponizuji vas treba tim ze ji predstavujete jako manzelku zatimco se bavi a drzi za ruku se svym milencem?

Jéňo (St, 8. 1. 2014 - 10:01)

Ty jsi vůl.

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 10:01)

Pro heterosexuálního muže...Jenomže ponižování je to o co v cuckoldingu jde.Paroháčům je vnucováno co manželky a jejich milenci chtějí.Já jsem na tom velmi podobně.Milenec mé ženy pouští semeno do ní a já ho potom vylizuji tak dlouho až manželka dosáhne orgasmu,s tím nemám problém.Když jsem dříve milenci své ženy navozoval erekci felací,on mi pustil semeno do úst a manželka velela polkni tak jsem měl co dělat abych po polknutí nezvracel.Po dovolené v Thajsku kde mně nechali vykleštit se nucení na zvracení už nedostavuje.Možná proto,že už vlastní semeno nemám a ta mužnost je pryč.

No ano (So, 4. 1. 2014 - 23:01)

A ta hra je nejvíc...Pro heterosexuálního muže je největší ponížení nechat si nastříkat do huby od milence své ženy. A je fakt, že i když to není buzerant, tak mu touží nastříkat do huby právě proto, aby ho ponížil. Dřív nebo později k tomu dojde. Můj známý taky došel tak daleko, že mu milenec píchal jeho ženu, ale nesemenil jí do kundy, nýbrž péro před ejakulací vytáhl a stříkal do pusy mého známého. Jednou se to v něm zlomilo a oběma jim dal přes držku, milence nakopal do koulí a odešel od nich. Ještě neztratil úplně svou mužnost.

pits (So, 4. 1. 2014 - 23:01)

To je normální reakce,čím...A ta hra je nejvíc vzrušující. On sonduje, jak moc se nechám ponížit a já sleduju, jak si dovoluje víc a víc a jak ho to baví a vzrušuje. Čím víc je tahle interakce intenzivnější, tím víc jsem odhodlaný to všechno poslušně udělat, pokořit se před ním a jeho ptákem, slízat jeho semeno, nechat se postříkat a jednou možná si nechám opravdu stříknout i do pusy.

forum (St, 17. 4. 2013 - 11:04)

Myslím,že pokud se chceš...Abych řekl pravdu raději bych byl v té druhé pozici :-) Ale kdo ví jak by se situace rozvinula :-D

Jorga (St, 17. 4. 2013 - 11:04)

Myslím fungující forum....Myslím,že pokud se chceš vzrušovat tím,že budeš dobrovolným paroháčem,stačí když manželce,nebo přítelkyni opatříš milence.Promluv si sní o tom,některé ženy jsou ochotny experimentovat.Ty můžeš začít tím,že si od ní necháš nasadit pás cudnosti,který bude odemykat dle svého uvážení.Některé dominantní ženy své paroháče nechají i vykleštit,to je pak definitivní.

forum (St, 17. 4. 2013 - 10:04)

není to vyloženě cuckold...Myslím fungující forum. Tuto adresu jsem zkoušel ale ani po 14 dnech mě nebyl admin schopný dokončit registraci. Asi je to mrtvé a nikdo se o to již nestará.

jo (St, 17. 4. 2013 - 09:04)

není to vyloženě cuckold ani seznamka, ale určitě tam najdeš hodně z toho, co hledáš:

www.kandaulista.info

Reklama

Přidat komentář