Reklama

Harašení na pracovišti

Vanda (Čt, 6. 12. 2018 - 17:12)

No ja se jim nedivim. Maji penize a nemaji zapotrebi, aby je nejake zlatokopky narky ze sexualniho obtezovani jako to v Hollywoodu predvedlo plno herecek. Neverim, ze jich plno nelezlo producentum a reziserum samo do postele. I kdyz zena, vim ceho jsou zeny schopny. Nerikam, ze nekteri muzi nejsou nekdy prasata, ale pokud je zena normalni a ten chlap neni zrovna sadista, psychopat, ci zlocinec, tak vetsinou vzdy vse dopadne podle toho, jak zena chce, kam necha muze zajit. Udavat po letech mi proste prijde nefer vuci muzum.

sardanapal* (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Víceméně s Tebou souhlasím .Ale své pozice může zneužít kdokoliv , muž i žena ... Je potom zas otázkou kterak se této "jobs" prostituci kdo poddá (a jedná se i o homo , nebo lesbo nátlaky)...

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

To je samozřejmé. Nějak jsem Me too nestudovala, ale domnívám se, že pokud něco takového tak jaksi napříč gendry

sardanapal* (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Prosím nepiš zde to slovo ani jeho "klony" , není to naše ... A způsob oblbování a blbnutí společnosti , už vůbec ne ...

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Ale jo, taky to nemám ráda. Myšleno mírně ironicky, proto tam bylo to "jaksi"

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 17:12)

Já s tebou naprosto souhlasím, to co se děje jako Me too je komedie šílená až nebezpečná. Jenže ono se i s interpretací té celé akce přehání. Jinak jsem se jen pousmála nad tou Wall Street

sardanapal* (Čt, 6. 12. 2018 - 13:12)

Borci nezóféte doba bionických robo- kurev , je za dveřmi ...

Kamil (Čt, 6. 12. 2018 - 09:12)

Dnes vyšel někde článek, že muži na Wall Street se z obav z nařčení ze sexuálního harašení začali ženám vyhýbat. Odmítají s ženami večeřet, jednat mezi čtyřma očima a sdílet stejné patro v hotelu. Taktéž řada firem zrušila večírky. Tím, že se muži ženám vyhýbají se dopouštějí... diskriminace. Orvell by měl radost.

Michal (Čt, 15. 11. 2018 - 20:11)

Reseni haraseni na pracovisti je pro mne jednoduchy: Kdyby mne moje sefka obtezovala s mirou a pomohlo by mne to s karierou, tak bych se docasne nechal, mozna s ni mel i sex, ale to uz by muselo stat zato.

Karel (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Nedávno v Praze otevřeli nějaký podnik, ve kterém nabízejí pánům soulož s gumovými pannami. Půl hodiny prý stojí 1200 Kč. Dřív by se řeklo, že něco takového mohou využít pouze zoufalci, kteří si nedokáží najít ženu nebo úchylové. Ale s ohledem na běsnící sexuální harašení to možná bude v budoucnu jedna z mála možností pro chlapa jak mít sex. I když tomuhle se ani sex nedá říkat. Kam jsme to došli?

Bert (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

No to mi prijde dost ujete - tak mozna jednou na vyzkouseni. Ale az budou v budoucnu i u nas bezne humanoidni sexyrobotky, tak to budou mit chlapi jednoduche. Asi se to ta nejhumannejsi cesta k depopulaci - oddelit od sebe muze a zeny. Jsem rad, ze mladi jsem prozil v jine dobe.

M. (Čt, 15. 11. 2018 - 14:11)

Nemyslím si, že je záměrem depopulace, vždyť na druhé straně je podporováno umělé oplodnění a děti mají i páry, které by je normálně neměli a stále se tlačí na zvedání porodnosti, i když ne rovnoměrně u všech skupin obyvatel.

Sir (Čt, 15. 11. 2018 - 12:11)

Ještě, že ještě existují normální vtipné baby, co se neberou tak moc vážně - https://video.aktualne.cz/dvtv/mucha-kdyby-me-veselovsky-poplacal-po-zadku-lichotilo-by-mi/r~a3b726dedf6711e8abf3ac1f6b220ee8/?redirected=1542280482

Pavel (St, 14. 11. 2018 - 11:11)

Dnes byl někde rozhovor s nějakou paní, která ve firmách provádí "genderový audit". Její náplní práce je zjišťovat, zda ve firmách neprobíhá sexuální harašení. Prý kvůli tomu ve firmách i padají hlavy ( rozuměj mužské ). Tak jsem si v duchu říkal, jak veliká kráva ta paní musí být, když se k něčemu takovému propůjčí, a že musí být pro samotného chlapa velice nebezpečné být s ní o samotě v místnosti byť i jen několik sekund. Bez obvinění ze znásilnění z její strany by jistě nevyšel.

Petr K (St, 14. 11. 2018 - 15:11)

Tak tady je ten slavny rozhovor a je to opravdu masakr - https://xtv.cz/archiv/delam-genderove-audity-ve-firmach-kontroluji-dvojsmysly-sexismy-obtezovani-padaji-hlavy-rika-genderova-expertka-petra-kubalkova?fbclid=IwAR23aRArKWULKvMggUMgJInwlOgJj9f2TvNZbDBDCw3GEwnna-Tae2ozkso

Ouha (St, 14. 11. 2018 - 16:11)

Jo, bohužel je to téma zneužívané, ta paní je příšerná, což neznamená, že šikana nebo třeba gendrové problémy mladších a starších lidí neexistují

Magda (St, 14. 11. 2018 - 14:11)

To je hrozne. Nedovedu si predstavit pracovat ve firme, kde by se na mne bal kolega usmat, pochvalit mi novy uces ci podrzet dvere. Jsem rada, ze pracuji z domova. Nekdy mi chybi kontakt s lidmi, ale nez takoveto sterilni kontakty se strachem, taks i radeji vystazcim s rodinou a se zviraty.

Honza (Pá, 9. 11. 2018 - 13:11)

Za znásilnění nebo pokus o znásilnění je dnes bráno i to, když muž sáhne na zadek. Logicky proto bude počet těchto trestných činů stoupat. Do budoucna to tedy bude znamenat neúměrný počet stíhaných a odsouzených mužů za tento trestný čin. Ruku v ruce potom půjde i jejich i společenská dehonestace. No a nejlepší bude, jak potom budou různí sociologové a podobní budižkničemové hluboce hloubat ( jako děda Lebeda ) nad tím, jak je možné, že došlo k tak velkému nárůstu tohoto trestného činu.

Bedřich (Čt, 8. 11. 2018 - 14:11)

Nedávno dostal nějaký muž v ČR podmínku za "znásilnění", kterého se měl dopouštět po dobu čtyř! let na své kolegyni v práci. To "znásilnění" spočívalo v tom, že ji osahával. Ve skutečnosti to zřejmě bylo tak, že ti dva spolu čtyři roky chodili, nebo spolu alespoň spali. Poté se rozešli a ta paní toho chlapa potom obvinila ze "znásilnění". Ale to toho chlapa neomlouvá. V dnešní době si žádný muž žádné ženy nevšímá a pokud potřebuje sex, tak si jednou za čas zajde do bordelu. Já to tak praktikuji celý život. Jinou ženskou než v bordelu jsem nikdy neměl a mám svatý klid.

Milan (St, 31. 10. 2018 - 10:10)

jsem měl možnost se poznat...No o té debilitě a infantilitě současných mladých Američanů je to všeobecně známo. A tomu, že si udržovali nejméně metrový distanc od žen, tomu se nedivím. Mají strach, aby nebyli obviněni. Myslím, že to brzy přijde i k nám. Podle nějakých výzkumů se už současná generace dospívajících nechce seznamovat s osobami opačného pohlaví. Svůj volný čas raději tráví u počítače. Také asi vymizely takové ty předškolní hry "na doktory", takže dnešní děti zřejmě ani mezi sebou nezažívají přímý fyzický kontakt, takže jim ten kontakt asi nebude chybět ani v pubertě. A asi jim to ani nechybí, když to nikdy nezažily. Vyprávěj někomu, jak chutná hruška, když ji nikdy nejedl.

Reklama

Přidat komentář