Reklama

Dioptrické bryle

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Podle tvé otázky nosím brýle volně pořád se dotýkají tváří a většinou obroučky větší. Svěřím se, že brýle mě takto silně vzrušují a zároveň se s nimi ráda s manželem miluji.

Dalibor (Pá, 23. 4. 2021 - 14:04)

Nemohu říct, že by mě brýle vzrušovaly, musím je mít, protože bez nich skoro nic nevidím. Jsem od dětství dalekozraký. Z toho vyplývá že je mám velmi často i při těch intimních záležitostí, protože, chci svoji ženu vidět.

Gábina (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Teď zase nosím brýle. Mám je nasazené a nosím spíš dost vysoko. Strašně ráda mám pocit, když skoro nevidím, nebo spíš nevnímáme okraje brýlí, ale vzrušuje mě, když je cítím na nose a zároveň se mi spodní částí dotýkají tváří. Je to pocit, který jsem dříve nějak nevnímal,ale dnes jsem na brýlích závislá že dvou důvvodů. Bez nich prd vidím a v poslední době taky především fyzická závislost. K čočkám se vracet nebudu.

Helča (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

Po čase zase čtu vaše příspěvky a jsem ráda, že i Gabča má ty stejné vzrušující pocity při nošení brýlí, něco na tom bude.

Martin (St, 31. 3. 2021 - 12:03)

Postupem času se může nošení brýlí stát příjemnou až vzrušující záležitostí, protože brýle máme usazeny a dotýkají se na citlivých místech. Jsem rád za tvůj názor a budeme to mít asi obdobně. Kdybych nemusel brýle nesundávám.

Gábina (St, 31. 3. 2021 - 22:03)

Naprostý souhlas, myslím, že brýle musí být především dobře vybrány, aby co největší plochou seděly na nose, pak je můžu co nejvíc vnímat a prakticky pořád intenzivně cítit, že tam jsou. I tím přihnutím nožiček vše ještě umocníš.

Vláďa (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

Brýle mám naražené na kořenu nosu a za dobu co brýle nosím mám v tomto místě nos mírně deformovaný a také vytlačenou plochu na boku. Za 41 roků s brýlemi jsem si užil své a s brýlemi jsem už posledních 20 roků naprosto v symbióze a vůbec nevadí.

Helča (Út, 23. 3. 2021 - 06:03)

Brýlí mám několik, každé jiného tvaru a velikosti, ale u všech mám širší nosníky, tak některé mi krásně sedí na nosu, jiné zase krásně sjíždí ke špičce nosu. Toto nějak neřeším.

Mike (Po, 22. 3. 2021 - 16:03)

Ja je mám rád u kořene nosu, když jsou blízko k očím, mám větší zorný úhel.

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 13:03)

Brýle nosím, mám je co nejvíce naražené a ještě si je hodně zahybám za ušima. Mám rád, když je neustále cítím na obou místech. Takto v nich můžu i cokoli dělat a nikdy mi nespadnou. Možná je to zvyk z dětství, když jsem měl na brýlích gumičku.

Richard (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

A jaké nosíš čočky v brýlích. Vysokoindexy nebo lentikulární?

Klára (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Mám a používám oboje.

Richard (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

A jaké nosíš čočky v brýlích. Vysokoindexy nebo lentikulární?

Richard (Po, 15. 3. 2021 - 09:03)

Brýle bych nosit nemusel, mám jednu dioptrií, ale nosím je pořád. Líbí se mi to na sobě i na ostatních, tak trochu úlet.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 14:03)

Brýle mi připadaly tehdy takové elegantní.V prváku jsem byla holka s batůžkem a do druháku jsem vplula v lodičkách,načesaná,s brýlemi.Takový osobnostní přelom.A nosím je dodnes,už i musím,ale líbí se mi to tak stále.Iva

Marie (Ne, 14. 3. 2021 - 15:03)

Jsme obrýlená celá rodina, tak to bereme jako úplně normální. Jen nejmladší syn se se zaparkoval a nechce brýle nosit. Má 5 dioptrií, takže je nutně je potřebuje, ale jak může sundává si je.

Hana (Čt, 11. 3. 2021 - 17:03)

Jak jednou očím pomůžete brýlemi, hned zlenivý a bez nich opravdu nic nevidíte, začíná tím většinou trvalé nošení brýlí. Je to přesně i můj případ, jsem krátkozraká P 5,75 D a L 7,25 D a cyl.2,5 na obou očích, tak asi víte co vidím, když sundám brýle.

Návštěvník (Pá, 12. 3. 2021 - 15:03)

Zleniví,tak se přidají dioptrie,za rok zase a pořád dokola.36 let s brýlemi a na obou očích devítky...Monika

Helča (Pá, 12. 3. 2021 - 22:03)

Devítky to už je super, to je už na první pohled vidět, že máš pořádný brýle.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 08:03)

Bez nich už moc nevidím,takže super to je,to ano.Ale jsem zvyklá,nevadí mi.Monika

Reklama

Přidat komentář