Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Po, 24. 5. 2021 - 12:05)

Myslím, že bude mít tento týden Klára maturitní písemný, tak to má nahuštěné.

Jitka (Po, 24. 5. 2021 - 12:05)

Taky zdravím Klárko.

Ivan L. (Po, 24. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj Klárko. Vidím,že jste r6ano nestíhaly napsat ale to vůbec nevadí. Snad jste v pořádku .

Ivoš (Ne, 23. 5. 2021 - 22:05)

Klárko,úspěšný vstup do nového týdne! I s bohatým čůráním. Ostatní holky nějak nejsou dnes...

První (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

S čůráním mám mnoho zábavných zkušeností. Když začínaly mé první sexuální zážitky, byly spjaté s čůráním. S kamarádkou jsme si ukazovali jak čůráme a prozkoumávali jsme vzájemně své orgány. Později, když jsem věděl o co se jedná, tak jsme si to zopakovali ;-) Pak jsem měl na středí jednoho kamaráda, který byl stejný močník jako já. Úmyslně jsme v hospodách vyvolávali soutěže o to, kdo dál dochčije. Nebo jsme na záchodech močili do jedné mušle a soutěžili o to, kolik se nás vejde do jedný mušle (Odpověď je 5, ale ten pátý musí močit z dálky). A na jednu zábavu si vzpomínám. Ve škole jsme měli velice dlouhou řadu muší. Začínali jsme vedle sebe a během jednoho čůrání jsme zkoušeli na chvíli zastavit a jít na další mušli, zase zastavit a jít dál.. až nakonec. Ten kdo první došel na konec, tak to musel stihnout proběhnout do umyvadla. Pokud to nestihl, tak to hodil na zem. Učitelé nás tam při této hře občas načapali a smáli se tomu. Jeden mladší se k nám dokonce připojil. Do umyvadla to nestihnul :-)

Klára (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Ano, zítra pojedeme do školy odtud a Libor s mamčou domů během dopoledne taky. Čůraly jsme s Nikou dvakrát venku tady na zahradě v rohu a jak normálně hodně . Jak mám ještě v pipince ocásek, tak čůrám jen sama bez Libora,ale už to bude zítra snad dobrý.

Mirek (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Ať ti to hezký čůrá! Třeba zítra.

Simona (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Posilám ti pozdrav konečně zase jednou trochu dřív . Myslím na vás a jsem ráda, že jste hlavně maminka v pořádku . Krásný večer!

Zuzka (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Klárko,hezký zbytek dne!

Ivan L. (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Budu se těšit. Pohodu,bude hezky.

Jitka (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Hezký si to užijte a zítra šťastnou cestu do.školy a domů. Pa.

Ondotron (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Jo,super! Hezký večer. Až nebude ocásek,těším se na krásný čůrání.

Jirka. (Ne, 23. 5. 2021 - 09:05)

Po dvou týdnech jsem přemluvil holku, aby se vyčůrala když se budu u ní koukat. Trochu jsem ji opil a pak když musela tak stejně měla tu sebekontrolu, ale ta potřeba čůrání byla silnější a zašli jsme do rohu místnosti ,já si připravil i sklenici od kompotu a z legrace jí řekl, aby do ní čůrala a podržel jsem jí to pod pipinou a ona to najednou pustila a širokým proudem, že něco bylo i na zem a něco mi na ruku ,ale víc se trefila do ní do sklenice. Udělala ji tak tři čtvrtě plnou světlým jen lehce žlutým. Nechal jsem si její moč na památku a ráno jsem ji přelil do lahve a utěsnil. Hned jak se vychcala jsme se pak dostali do postele a já ji pomiloval až k zbláznění.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 07:05)

Dobrá. A jak jsi na tom s čůráním?

Ivan L. (Ne, 23. 5. 2021 - 06:05)

Klárko dobré ráno. Vidím, že jsem rychlejší nez6 ty a to mám radost,že ti mohu poslat přání ke dni jako úplně první. Těším se jaké bylo čůrání.

Klára (Ne, 23. 5. 2021 - 07:05)

Ivanem,jen se povalujeme a byla jsem nutně se vyčůrat a plnou pipinku jsem vypustila do záchodu a ještě bylo i to druhý. Včera jsme poseděli v hospudce a cestou domů jsme se s Nikou vyčůraly a taky hodně a Martina vydržela až domů. Libor se chtěl pipinkovat ale já mám ocásek v pipince ještě a tak mi to pustil krásně na tvář a oči a postříkal mě úplně nejvíc a já si to užívala až jsme usnuli. Niki má u sebe klid a tak asi taky ještě leží a tak se ozvu přes den.

50 (Ne, 23. 5. 2021 - 23:05)

Ale ja nejsem jako tvuj otec,to nesnasim,kolik vlastne mame je?

Ondotron (Ne, 23. 5. 2021 - 07:05)

Klárko,hezký učůraný den. Co budeš mít na sobě?

Jitka (Ne, 23. 5. 2021 - 07:05)

Klárko, dobré ráno. Taky se povaluji v posteli a myslím na tebe. Ranní hygiena nic,jen jako ty jsem musela si ulevit a plný močák uvolnit a vyčůrat se. Hezký den! Nepojedete do školy zase zítra z chalupy?

Klára (So, 22. 5. 2021 - 17:05)

Zdravím z chaloupky. Trochu děláme okolo a na zahradě a půjdeme na chvíli posedět do hospůdky. Čůráme jen normálně doma a jednou jsem vyčůrala venku, když jsem šla sbírat pampelišky ,mamča z nich dělá med, tak jsem se pak vyčůrala do trávy ,ale jen normálně, trochu se mi chtělo a nikdo nikde nebyl ,tak jsem stáhla kalhotky a pustila to chvilku a jen normální loužičku. Ozvu se zítra. Dnes půjdeme jen s Liborem, Nikou a Martinou a Helenka přijde za chvíli sem za mamčou na pokec.

Reklama

Přidat komentář