Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 10:05)

Bezmozek, jak to myslíš? Nebo mi nadáváš? Tak seriálové jsem to nazval, protože to má souvislý děj, povídky to nejsou. Nebo fiktivní reportáž chceš?

Mirek (St, 26. 5. 2021 - 07:05)

To jsi teda vedle,nafoukaný jsi ty svým názorem ,používej selský mozek. Klárko, dobré ráno. Nenech se znechutit podobnými retronázory. Já jsem taky přesvědčen ,že jsi uspěla a tak není co řešit. Počůrej to tam v Mimoni pod viaduktem.

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 08:05)

Na co mám použivat selskej mozek,já nejsem stádo jako ty,že jí někdo pogratulu k něčemu,co ještě neudělala a hnes všichni jako “bezmozci” jí gratulujou? Nehledě na to,že jsem si tady už přečetl,jak Klára někdy lže

69 (St, 26. 5. 2021 - 08:05)

Kašli na moralizování. Klára je slušná krásná holka co božsky čůrá a umí o tom i psát. Kdyby byli naši mladí z polovičky jako ona,pak by se neděla taková zvěrstva,drogy,krádeže atd.

Ivan L. (St, 26. 5. 2021 - 07:05)

Krásně jste musely čůrat když toho bylo vevnitř mnoho a pipinky to nemohly rychle dočůrat. Tak se hezky vyčůrej i dopoledne někde venku do trávy nebo tak.pa.

Ivoš (Út, 25. 5. 2021 - 22:05)

Souhlasím,výsledky budou až v pátek. Ale proč bych také já nepovzbudil holku,které si vážím, mimochodem nejen za její lidské kvality ,ale také za to, jaké hezky prožité příspěvky o močení atd. sem píše. Je to jen slušnost, ale někteří to asi neznají. Jen jsou lační po honèní a perverznostech.

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 00:05)

Ano,povzbuzuj,ale neblahopřej k něčemu co není,to je přece výsměch,mě bude někdo blahopřát k tomu,že jsem něco dělal,ale výsledek budu vědět za týden a já to nakonec neudělám??? I když věřím,že to udělala,ale to nedává smysl ne

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 21:05)

Asi jsem něco přehlédl,zajímalo by mě,k čemu jí blahopřejete,když jasně řekla,že výsledky budou v pátek,to jí budete blahopřát znovu pořád dokola??? Buďte trochu normální

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 22:05)

Palec nahoru za zdravý rozum. Nemám nic proti blahopřání, ale až bude k čemu.

Prc (Út, 25. 5. 2021 - 21:05)

Holky vyčůrali jste se někdy v bazénu když bylo okolo lidi?

Roayal (Út, 25. 5. 2021 - 19:05)

Klárko, taky si myslím, že mohu blahopřát, věřím ti.

Jitka (Út, 25. 5. 2021 - 19:05)

Klárko hezký večer. Máš první krok a to další už levou zadní...

Klára (Út, 25. 5. 2021 - 18:05)

Dojely jsme domů v pohodě a vyčůraly jsme se za Mimoní v lese a já jen normálně, Niki ta měla pipinku plnější a o něco větší proud a loužičku. Zítra nemám školu ale ségru tam ráno dovezu a zajdu k tetě na návštěvu a radši bych za holkama, ale ty jsou ve škole a ta jedna moje zase jede někam pryč a tak se podívám ještě pak k paní Krejčové a pak to uteče a pojedeme zase domů. Nebo pojedu na chaloupku a to ještě uvidím. Libor se chtěl jít se mnou projít, ale přišla větší přeháňka a tak jsme zůstali doma a udělali jsme tajně společně čůrání na zahradě a já už potřebovala hodně a tak jsem mu z pipinky pustila hned na bobečku větším tlakem proud a počůrala mu ruku a pak jsme šli k nám do pelíšku a Libor mne krásně opipinkoval a úplně byl tak rychlý, že jsem měla jeho lásku v pipince skoro hned jak do mě pronikl . Večer dáme saunu a vířivku a budeme relaxovat.

Ivan .L (Út, 25. 5. 2021 - 18:05)

Krásný, krásný, krásný !!!

Mirek (Út, 25. 5. 2021 - 18:05)

Krásný! Krásně ti to opět čůrá a škola ,ta bude v pohodě. Já tě vidět čůrat jako Libor, a ještě do ruky, tak bych tě o....ještě tam na zahradě

Holkočůr (Út, 25. 5. 2021 - 18:05)

Jo, tak Klárko první krok máš za sebou a tak až to bude oficco tak to taky zapijeme a KALÍME !!!

Péťa (Út, 25. 5. 2021 - 15:05)

Jak moc prdíte na záchodě a kdy jste si naposledy prdly, holky?

Majka (Út, 25. 5. 2021 - 15:05)

Klárko,blahopřeji. Ústní už dáš. Feetmane a Péťo,zalezte. Nohy mám upravené a na tebe prdím.

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 22:05)

Další úplně zbytečný komentář od slepice, co si přívlastňuje veřejnou diskuzi? Pokud s tím máš problém, tak na to nereaguj.

Péťa (Út, 25. 5. 2021 - 14:05)

Jak moc prdíte na záchodě a kdy jste si naposledy prdly, holky?

Reklama

Přidat komentář