Reklama

Pánská tanga

Jarda (Ne, 19. 11. 2006 - 02:11)

Nosím tanga už asi 5roků, jsou pohodlný a líbí se mi. Koupil jsem si i tanga plavky a letos jsem v nich chodil celé léto- bylo to super. Mnohem lepší než šortky po kolena. Můžem to probrat soukr., chceš-li.Napiš na peri.mare"centrum.cz

Tomáš_SK (Ne, 12. 11. 2006 - 00:11)

Super diskusia! Ale názory mnohých ?udí to neovplyní... Tiež nosím tangá, ale keď máme v škole telesnú alebo idem do posilovne tak si dávam boxerky, lebo sa bojím reakcie ostatným. To máme tak, keď je niekto iný, tak priemerná väčšina sa začne vysmievať, alebo nadávať do buzerantov. Každopádne verím, že sa negatívne názory vytratia...
alebo sa aspoň zmenia na neutrálne. Ale nezmení sa to samo od seba. Musia sa nájsť odvážlivci, ktorí sa budú k tomu verejne hlásiť a postupne a na to dajú ďalší a ďalší.......Vyskúšam to? Prihlásim sa k tomu verejne? Uvidíme....

xxx (So, 11. 11. 2006 - 09:11)

taky souhlasím, obepínají tělo a ještě vynikne krásnej zadek (kterej ale musíš do tang mit,jinak je to asi desny).To neumim posoudit, pry mam peknej zadek. Jedině tanga.

xxx (So, 11. 11. 2006 - 08:11)

vlado, chápu tě, ale není to přece žádná ostuda. Chápu, že to asi nenosíš do bazénu a do posilovny, ale jinak nevidím problém. A co se týká neplodnosti, máš jistým způsobem pravdu, ale neplodnost je výsledek více faktorů: životní styl, pohyb, jídelníček a taky otázka slipy/tanga/ nebo trenky.

Vlado (Po, 6. 11. 2006 - 14:11)

Zdravim, taky někdy nosim tanga, ale malo.Snazim se aby o tom moc lidi nevedelo, protoze si myslim ze jeste to neni mezi lidma uplne normalni.
Spis mam starost o neplodnost.Cetl jsem nekolik odbornych clanku kde lekari varuji pred neplodnosti.Co si o tom myslite?
Z teoretickeho hlediska je to pravda.Zvysena teplota ve varlatech je skodliva pri tvorbe spermi, a nosenim tohto druhu spodniho pradla se teplota vyrazne zvysuje...

martin (So, 28. 10. 2006 - 08:10)

taky nosím tanga už několik let. sem tam je střídám s klasickýma bílýma slipama s širokou gumou (v zimě). Pokud ti sedí, nevadí ti šňůrka v zadku a máš hlavně pěknej zadek, tak proč ne. Já můžu doporučit značky pánských tang: CK, exit, 2(x)ist, bellinda, manstore. Nos to, co je ti příjemný a na ostatní se vykašli.

thonglover (Ne, 8. 10. 2006 - 00:10)

http://www.thonglover.estranky.cz

4.07 (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Tanga? To mi připomíná tržnici.
Milostivá se ptá: "Drůbež jen mražená? Něco čerstvě zaříznutého by nebylo?" "Ale ano milostivá, moje tanga".

Mirek (Út, 26. 9. 2006 - 17:09)

Karl,nedej na keci Nosím tanga několik let a plavky tanga taky.Nic jiného v šatníku nemám.Myslím,že by každý měl nosit to v čem se cítí dobře co mu dovolí postava.

jana (Ne, 24. 9. 2006 - 18:09)

Mě nevadí, když chlap nosí tanga, ale musí si je sám prat!!!

Karl (Ne, 24. 9. 2006 - 16:09)

Tak jak to tady pročítám,nevím co mám dělat.
Nosím jen tanga,nic jiného doma nemam.Chtěl jsem si koupit i tanga plavky.Tet ale přemýšlím že si asi nakoupím nepohodlné trencle a pohodlné tanga odložím abych nebyl považován za někoho nenormálního.To je hrůza,jako za komančů.Nevybočovat z řady,jinak si středem pozornosti a budeš pranýřován.Co mám tet vlastně udělat?Poraďte mi nikdo,prosím.Ďíky.

xxcd (So, 23. 9. 2006 - 18:09)

Zato na Tvé asexuální prdeli, Neno, jsou absolutně sexy !!!

marek (So, 23. 9. 2006 - 18:09)

ja ich nosim,navrhla mi to moja partnerka a jej sa to velmi zapacilo,pripada jej to sexy a ja sa v tom citim sexy.Nech si hovori kto co chce...

Nena (Ne, 17. 9. 2006 - 17:09)

Pánové, tanga na mužích jsou totálně asexuální!!

Mirek (Ne, 17. 9. 2006 - 17:09)

Máš pravdu já je nosím taky i plavky a nic neřeším Každý si může říkat co chce a nosit taky co che.Proto se pánské tanga a plavky tanga šijí,aby se nosily. Lidi mají jenom předsudky.Je jasné,že do musí mět chlap postavu.

lord trava (Ne, 17. 9. 2006 - 10:09)

taky je mam nosim a nic na tom neni je to mnohem lepsi pod dziny nez slipy, at si rika kdo chce co chce > pohodli je pohodli

Anti-tangíku (Pá, 8. 9. 2006 - 00:09)

Děkuji za radu, ale umím utrácet peníze daleko příjemněji než za to, co koupím za zlomek ceny. Jedny podobné jsem si koupil a to mi stačí. To, že jde o dámské prádlo, stejně není na běžný pohled ani poznat a mně osobně je to jedno. Ovšem ty si nos, co je ti libo.

Anti-tango (Pá, 8. 9. 2006 - 00:09)

Pavlíku, kup si boxerky od Kleina na Aukru a nechoď v dámském! Musíš si umět vybrat!

Pavel 2 (Čt, 7. 9. 2006 - 23:09)

Celkem s tebou souhlasím. Když procházím v obchodě pánské a dámské prádlo, tak mám dojem, že muži žijí v prostředí s teplotou asi tak o 15°C nižší než ženy. Většina pánského prádla je z výrazně silnějšího materiálu a pro jistotu zdvojeného. Nemyslím, že by muži měli nosit krajkové tanga nebo kraťásky, ale existují příjemně prodyšné hladké pružné materiály, ze kterých lze šít pro obě pohlaví, např. ve zmíněném Quelle. Bohužel už zase nabízí klasické bavlňáky.
V červenci (kdo zapomněl - bylo docela teplo) jsem jeden den měl pánské boxerky a druhý neutrální dámské tanga - výsledek byl jasný, první den zpocený a zapařený (jako

Pavel (Čt, 7. 9. 2006 - 17:09)

Ať si každý chodí v čem chce - pro ženský je to úplně normální a na nás se občas někdo kouká jak na mimozemšťany. Akorát je problém je shánět. Svého času nabízelo super pánská tanga na denní normální nošení Quelle, no ženský to maji fakt jednoduuší.

Reklama

Přidat komentář