Reklama

Pánská tanga

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Tobě ta situace přijde nejspíš normální, že? Nejdřív mě tu kdosi hrdinně anonymně verbálně atakuje a uráží, že jsem homouš. Slušně za jeho čas a energii mé maličkosti věnovaným poděkuji a pár větami zareaguji. Jen proto, aby mi obratem bylo vyhrožováno fyzickým napadením a při deklaraci vůle své zdraví v takovém případě bránit je mi tady vyhrožováno soudy. Ale holt nejsem chlap. Znakem mužnosti je nechat se bez obrany ztřískat nebo alespoň pokyvovat a chválit jedince, kteří mi vyhrožují násilím. Co je podle Tebe dostatečně mužným a statečným přístupem? Nechám si rád poradit anonyme! Proč se vlastně na webu neregistruješ a stejně tak ostatní tangobijci? Abyste mohli beztrestně jiným vyhrožovat a urážet je? Aha, to ti správní chlapi nedělají otevřeně říci, kdo jsou. V tom tkví ona proklamovaná odvaha a hetero maskulinita. Nařknete mě, že jsem gay. Jedna paní povídala. Ale víš jaký je rozdíl mezi gayem a buzerantem? Gay je diagnóza zatímco buzerant povaha. Do druhé kategorie by šlo myslím zařadit většinu místních anonymních hrdinů. Totéž platí v případě termínů prostitutka a kurva. Kupříkladu Beránek je typická kurva a navíc ještě na hlavu nemocný stalker. Howgh, domluvil jsem...

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Jsi debil. Pokud bys někoho napadl, jak jsi sám uvedl termín "vrátit mu to", není to klasifikováno jako sebeobrana. Trochu se pouč v právech, chudinko.
Je vidět, že jsi opravdu hlupák.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Aha. Takže nechat se zmlátit je v pořádku a bránit se napadení nikoli? To jsou mi novinky. Jinak mě nemusíš chytat za slovo. Oba víme, co to "vrátit" znamená.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Co je tedy podle tebe "bránit se"? Napadnou někoho, kdo napadl tebe? Nikoli. Trochu si nastuduj práva blbečku. Myslím, že máš v tom trochu chaos. Je vidět, že jsi nevzdělaný pablb z pomocné školy.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Promiň. Nechat se napadnout je v pohodě, ale v rámci ochrany vlastního života, zdraví a majetku nesmí proti agresorovi napadenej zasáhnout?

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Teď nedávno byl souzen člověk, co napadl zloděje, který se mu vloupal na pozemek. Jelikož ho zranil, dostal pět a půl roku.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Z právního hlediska se musíš vyjadřovat přesně. Ale to tobě, coby primitivovi dělá problém. U soudu bys pohořel jako papírový pytlík.

Borci (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Já se omlouvám, nechtěl jsem zde způsobit takovou nenávistnou reakci. Jenom jsem byl frustrován a chtěl si vybít svou frustraci na anonymní diskuzi. Omlouvám se Vám pánové!

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

V pohodě. Nevím, že zrovna Ty, bys vyvolal nenávistné reakce. Ale hrdinové, kteří mi zde otevřeně vyhrožují napadením zatím nesebrali odvahu napsat mi, kdy a kde se se mnou chtějí vypořádat ručně po chlapsku. Předpokládám, že přesila nebo útok ze zálohy by byli dostatečně hrdinské. Každopádně mám-li nést následky za chuděru Beránka (připomeňme si, co chudák holka se mnou vytrpěla a jakou újmu jsem jí "údajně" způsobil) tak ať se se mnou tangobijci střetnou v Č. Budějovicích, kde bydlím. Mám-li dostat přes hubu jak mim slibují nebudu na to plýtvat časem ani penězi, abych ještě kamsi jezdil.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Gottliebe, proč si odepisuješ sám sobě? Ty jsi opravdu frustrovaný magor. Beránek měl pravdu.

Borci (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Promiň. To byl omyl.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Tak určitě. Děkuji za Vaše názory milí anonymové. Ještě, že vás mám. Bez vás bych byl ničím, natož abych věděl kým nebo čím jsem. Hlavně ta slušnost a pravopis s diakritikou, ty jsou podstatné. Zase napište. Už nyní mám absťák.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

pošli adresu čuráčku! dal bych ti pěstí do držky, nakopal do koulí jestli nějaký máš? a udělal tím službu lidstvu

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Ty se nějak cítíš silný v kramflecích anonymní hrdino / hrdinko. Adresu zde zveřejňovat nebudu. Pokud si myslíš, že na to máš napiš mi na [email protected] a domluvíme se, kde a kdy mi svoji sílu a chlapáctví předvedeš. Jinak mi můžeš víš co?

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

checknul jsem ajpinu. všecko si to tu píše goťas sám

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Gottlieb tím byl známý. Takový zamindrákovaný chudinka. Díky své zahleděnosti do sebe neměl úspěchy u žen, tak se z něj stal buzík. Jeho bývalá tu o něm psala dost zajímavé věci. Zamindrákovaný přiteplený narcis.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Souhlas! Jen hustějc do něj. Na takový kreatury není ve společnosti nikdo zvědavej. Chudák Beránek co si s Goťasem vytrpěl!

Petr (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Tanga nosím mnoho dní kupuji si zapadni.

Petr (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Tak Karlo co bude! Dozvíme se něco.

D (So, 22. 5. 2021 - 12:05)

Jistě, ale dámské :)

Reklama

Přidat komentář