Reklama

Pánská tanga

Renka (Po, 30. 8. 2004 - 09:08)

Petře, já si nemyslím, že kdo nosí tanga , je úchyl. Věřim, že to nosí dost chlapů a když jim je to příjemný a pohodlný, tak ať si to nosí. Ale to prostě nezmění nic na tom, že se mi to nelíbí a přijde mi to nevkusný a nehezký a neestetický. Stejně jako se některejm chlapům nelíbí ženská ve vytahanejch bombraďákách, mně se nelíbí chlap v tangách. . Důležitý je NĚKTEREJM. A proto, aby když se to vyrábí a chlapi to chtěj nosit, abych se proto změnila a začala řikat, že se mi to líbí... to nemumím:o).

petr (Po, 30. 8. 2004 - 08:08)

Omyl, já jsem nechtěl bránit sebe, mě je to do určitý míry celkem jedno, co si kdo o mě myslí. Jen jde o to, že znám celkem dost chlapů co tanga nosej, ale pouze tajně, aby je nikdo neviděl. Existuje pár lidí, kteří vás dokážou kvůli takovéto blbosti docela slušně znemožnit a to i existenčně. Nevím teda jaký máš například zkušenosti z firmy, kde na jednoho chlapa připadnou 4 a více ženských. To pak i když mám názor jiný a chci tam přežít, nezbývá než držet basu s obecným názorem a vyjadřovat se taky stylem bléé... fuj... . Ještě něco, myslíš si že by spousta výrobců nabízela pánský tanga, kdyby je nosila jen omezená skupina úchylů?

Renka (So, 28. 8. 2004 - 08:08)

Samozřejmě, že tím nikomu neubližuješ, ale o tom snad tohle téma není??? Kluci se ptaj, jak to na holky působí a holky upřímně píšou, že blbě, tak si z toho vem jen ty příspěvky holek, kterejm se to líbí a nebraň se něčemu, čemu se bránit nejde. Samozřejmě si nos, co chceš. To je totiž každýmu ukradený.

petr (Pá, 27. 8. 2004 - 08:08)

Díky za odpovědi. Pochopil jsem že teda vkus nemám, ale na druhou stranu, když se podívám na olympiadu a vydím ty rozhodčí, kteří ten vkus mají a paří se celý den při nějakých 35st. v kvádru a kravatě měla bys litovat spíš je (ale k smíchu to už není, tam jde o zdraví). Co se týká mojí postavy, to jsem zatím neřešil a ani řešit nehodlám, asi nejspíš takovej průměr, vono s tím toho moc nenaděláš pokud netoužíš sponzorovat chirurgy nebo dealery z chemičky na zázraky. To že tangáče nosím je jen o tom že jsou mi pohodlný a u plavek je to z mý strany kompromis, protože ne na každý pláži nemůžeš být na ostro. Zkrátka uznávám že jsem nejspíš jinej, než ostatní šeď společnosti a že si zasloužím opovržení valné většiny, ale zase tý většině nějak neubližuju. Takovej kuřák, kterej si vedle Vás zapálí když čekáte na autobus nebo obědváte vás poškozuje asi víc (ovšem cigára patřej ke vkusu, nebo alespoň do nedávna patřily).

Venuše (Čt, 26. 8. 2004 - 18:08)

Milí přátelé, proti gustu žádný "dišputát", něco už pamatuji a také to, že za našich mladých let se prodávalo většinou prádlo takové kvality, že ať člověk chtěl či ne, asi po hodině nošení to byla vaše zmiňovaná tanga, což jsme určitě nehodnotili s estetického hlediska, ale především jako něco krajně nepříjemného. Takže hoši opálení, urostlí v stryptýz baru určitě ano, ale doma, či na běžné nošení asi nic moc.

rud (Čt, 26. 8. 2004 - 17:08)

Pepa RULES! :o) Trefa!

Pepa (Čt, 26. 8. 2004 - 17:08)

Předpokládám, že TANGA jsou jen pro ženy, aby zdůraznily jejich heboučké zadečky a ne chlupaté pánské PRDELE.

Karla (Čt, 26. 8. 2004 - 16:08)

Pánský tanga? Dost hnusný i na vtip. A to jsem je neviděla po celodenním nošení ! :o).

Renka (Čt, 26. 8. 2004 - 16:08)

Petře, bráníš se sice statečně, ale tady je opravdu na prvním místě vkus a ten ty teda rozhodně nemáš. Moc doufám, že zůstanu už navždycky s mým "trenkovým" přítelem, než mít zážitek s chlapem v tangách. To bych se vážně smíchy neudržela, ale pak by mi bylo líto toho chudáčka, co by byl naivně přesvědčenej, že je IN a splňuje tak tajná přání všech žen:o). Petře, moc doufám, že máš aspoň dost dost skvělou postavu, jinak je mi tě líto :o).

petr (Čt, 26. 8. 2004 - 15:08)

Jestli je to pro tebe až tak zásadní problém, tak se ti snad přání vyplní, ale ko ví.

rud (Čt, 26. 8. 2004 - 13:08)

Doufám, že toho vidět denodenně chlapa v tangách, mě osud ušetří :o)))

petr (Čt, 26. 8. 2004 - 12:08)

to teda když chcípáš tak upřímnou soustrast. Ale znovu je to o tom na co jsi zvyklá a co jsi kdy a kde pochytila. Pokud bys viděla chlapa v tangách (nebo v čemkoli jiným co se běžně nenosí) deno deně a pak najednou v něčem jiným byly by tvoje reakce asi podobný nebo snad ne?

rud (Čt, 26. 8. 2004 - 11:08)

Mně docela stačí vidět vepředu ten pytlíček a vzadu provázek v zadku a chcípám smíchy. Kór když si t vom představím Káju Gotta :o)

petr (Čt, 26. 8. 2004 - 07:08)

Co je to vkus? Podle mě jsou to ty zažitý konvence společnosti a vychýlit se od něčeho zaběhnutýho to bývá pro spoustu lidí problém. Jen se třeba zamysli, jak tvůj vkus ovlivňuje názor tvých známých a jsme u jádra problému

Lida (St, 25. 8. 2004 - 16:08)

Panska tanga?Prosim neeeeee!!!

rud (St, 25. 8. 2004 - 15:08)

Ohó! Silná slova o konvencemi spoutané společnosti. A co takhle vkus? Neznáš? ;o)

petr (St, 25. 8. 2004 - 14:08)

a když si někdo do vody oblíkne "kraťasy" ke kotníkům a chce v tom plavat ti připadne jako že to je normální? Můj názor je že tanga jsou normálnějčí jen nesmí být ten kdo to posuzuje zblbnutý konvencema týhle společnosti

Renka (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

DIKY RUD!!! Uz jsem myslela, ze nejsem normalni ja:o).

Renka (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

DIKY RUD!!! Uz jsem myslela, ze nejsem normalni ja:o).

rud (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

Pánská tanga jako normální věc? Pěkně děsivá představa :o)

Reklama

Přidat komentář