Reklama

Pánská tanga

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 20:05)

Ne, nejsem. Už taoistický mistr Čuang-c' pravil: "Učenost a moudrost se vylučují. Jsi-li učený, nejsi moudrý. Pokud jsi moudrý, nejsi učený." V drtivé většině případů to platí. Takže vzdělaný / učený vážně nejsem. Jen Beran se neustále oháněl červeným diplomem z angličtiny. Před známými, kamarády a pochopitelně machrovala i na mě. Prý aby ostatní věděli, že je chytrá. Není. Má papír na vzdělání. Nemít ho, nikoho by nenapadlo, že je vzdělaná nebo snad inteligentní. O moudrosti se jí maximálně tak zdálo ve snu. Možná! Konečně na běžné úkoly zadané ji rektorem či sekretariátem katedry (standardní překlad) potřebuje Google překladač. To myslím vypovídá dostatečně o tom formálním vzdělání. Navíc v Plzni vystudoval kde kdo. Třeba práva u docenta Kindla za 14 dnů. Jak dlouho asi tedy trvá tamtéž anglický jazyk? Týden? Nebo do převodu patřičného obnosu?

Borci (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Gottlieb jsi gay nebo ne? To že nejsi muž už jsi zde několikrát přiznal (za to může to letité nošení tang), ale docela by mě zajímala tvá orientace. A nemusíš se za nic stydět. Na mě působíš mužně dost.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Gay jsem nikdy nebyl, nejsem a dá-li Pán Bůh ani nebudu. Ale udělá-li to zdejším tangobijcům radost, klidně se k domnělé orientaci přiznám. Na věci to nic nemění. Pokud je nějaká hezká udržována štěrbinka, co není chlupatá jako mamut a nemá vytahané pysky, že kdybyste je podepřeli stanovými tyčkami, mohl by pod nimi bivakovat přes víkend celý kmen pygmejů a zároveň dotyčná dáma o sebe trochu dbá a hygiena pro ni není tabu, dám si říci. Jsem-li ve vztahu. Nezávazný sex neprovozuji. Ovšem s prasetem, potažmo Beranem (vyjde to nastejno) skutečně styk neprovozuji. Mám ještě jakési minimální známky sebeúcty. Což je i jeden z důvodů Pavluščiných (rozumějme Beránkových) výpadů zde proti mě. Mě to netrápí. Nejsem s ní v kontaktu a obnovovat ho jistě nebudu, bude-li se držet v povzdálí. To, že má někdo v prostoru mezi ušima s prominutím "naděláno" a je to duševní mrzák bez špetky soudnosti, empatie a podobných lidských vlastností je vlastně dosti politování hodná situace. Tím více, že si to nepřizná a odmítá se léčit. Návdavkem lže sobě, rodině, okolí a veřejně stalkuje. Ne nadarmo po absolvování kurzu u jednoho z největších odborníků v oboru etikoterapie MUDr. Vogeltanze o dotyčné dámě tato autorita prohlásila cituji "Jste nebezpečná sobě i ostatním!".

CIkán (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Ao bil jsem v situaci, kdy mě na vojně znásilnili, protože jsem nosil tanga a protože jsem Cikán. Nemohl jsem se bránit, protože by mě to víc bolelo. Ani jsem to nemohl nikomu nahlásit, ale od nošení tang mě to neodradilo i když mi dneska táhne na padesát, tak je pořát rád nosím.

Borci (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

To se Vám zde vykecává vy buzíci. Zkuste si nosit tanka třeba ve fotku a už vidím, jak Vás v šatnách všichni chlapáci pochválí. Já takovýho potkat, tak mu vyrazim všechny zuby. Takový hnusný lidi nemají co chodit mezi ostatní civilizovaný Chlapy. Tanka jsou pro holky co simpujou pro svoji e-girl. Pokud nevíš co to je simpovat, nemáš co dělat na netu teplej dědku!

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Děkuji! Už se na mě chystáš? E-mail máš. Jsem zvědavý jak mi rozbiješ držku. Víš co? Sliby se mají plnit. Až mě napadneš, kvůli spodnímu prádlu nebo netoleranci nejdřív Ti to s chutí vrátím a následně vyřeším právní cestou.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Hm, a co bys mu udělal? Tebe bych spíše odhadooval na nějaký hysterický křik :-)

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Je vidět, že jsi opravdu hlupák. Pokud bys mu to totiž vrátil, zažaloval by tebe naopak on. Je vidět, že máš v hlavě místo mozku srolovaná tanga.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Neříkej. Od kdy je sebeobrana při napadení trestná? Aha, novela Občanského zákoníku říká, že tangaři jsou podlidi a nemají žádná práva. Já bloud zapomněl. Tak to pardon!

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Pokud by tě někdo sice napadl a ty jsi mu to vrátil, jak jsi sem sebevědomě psal, už budeš mít na krku paragraf ublížení na zdraví. Nikoli jako sebeobranu. Pokud by tento čin měl být brán jako sebeobrana, měl bys útok jen odrazit. Tak praví zákon.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

To je zajímavý.Ŧakže radši se v takový situaci nebránit a nechat zranit nebo zabít? To se hodí taková rada

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Ne. Když tě někdo napadne, chytíš ho například za ruku, zkroutíš mu ji a třeba ho znehybníš. Způsobů je víc. Nebo ho povalíš na zem...způsobů je hodně. Podle zákona máš útok pouze odrazit, nikoli, například vrátit. Pokud se umíš bránit, tak asi víš, o čem mluvím. Potom ale musíš zavolat policii. Tohle už totiž musíš nechat na ní. Nikdy se nesnaž brát spravedlnost do svých rukou. Takovýchto hloupých hrdinů je dost v base. Jakmile bys ho totiž napadl také, měl bys naopak opletačky se soudem ty. On si totiž po poradě s právníkem nechá vystavit lékařskou zprávu o zranění a ty bys měl na krku už trestný čin.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

To se ale vážení hrdinní tangobijci a amatérští anonymní právníci ocitám jaksi v prekérní situaci. Tedy když mi nějaký zdejší hrdina napíše na e-mail za účelem slibovaného nakopání koulí a rozbití huby buď bych měl rovnou jít a kontaktovat Policii, čímž ale zdejší komunitou budu označen za zbabělce (přesně jak říkala chuděra Beránek) nebo na setkání jít a nechat se zmlátit. Protože kdybych náhodou čelil protivníkovi o x váhových kategorií výše či přesile, mohlo by se stát, že bych při snaze ho znehybnit nemusel uspět a pokud by mi skutečně šlo o zdraví nebo život a já mu nedej Bože způsobil bebí (např. modřinu, škrábanec nebo jen újmu na psychickém zdraví) budu čelit právním následkům. Hm, to je vážně na pováženou. Budu muset povymyslet jak dál? Jestli ze sebe nechat beztrestně dělat boxovací pytel a doufat, že to přežiji bez následků (což nikdo jistě nechce) nebo z nabízeného "přátelského" setkání s evidentně nevyrovnanými násilnickými týpky vycouvat? A proč vlastně tohle všechno? Protože jsem si dovolil nosit ještě před několika málo lety tanga a teď nosím jak mi bylo doporučeno jako "správný chlapák" trenýrky. To mi hlava vážně nebere. Pardon!

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Ty jsi prostě chudinka viď? Nikdo ti nerozumí a nikdo tě nemá rád. Beránek měl zkrátka pravdu.
Ty nikdy nebudeš chlap.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Tobě ta situace přijde nejspíš normální, že? Nejdřív mě tu kdosi hrdinně anonymně verbálně atakuje a uráží, že jsem homouš. Slušně za jeho čas a energii mé maličkosti věnovaným poděkuji a pár větami zareaguji. Jen proto, aby mi obratem bylo vyhrožováno fyzickým napadením a při deklaraci vůle své zdraví v takovém případě bránit je mi tady vyhrožováno soudy. Ale holt nejsem chlap. Znakem mužnosti je nechat se bez obrany ztřískat nebo alespoň pokyvovat a chválit jedince, kteří mi vyhrožují násilím. Co je podle Tebe dostatečně mužným a statečným přístupem? Nechám si rád poradit anonyme! Proč se vlastně na webu neregistruješ a stejně tak ostatní tangobijci? Abyste mohli beztrestně jiným vyhrožovat a urážet je? Aha, to ti správní chlapi nedělají otevřeně říci, kdo jsou. V tom tkví ona proklamovaná odvaha a hetero maskulinita. Nařknete mě, že jsem gay. Jedna paní povídala. Ale víš jaký je rozdíl mezi gayem a buzerantem? Gay je diagnóza zatímco buzerant povaha. Do druhé kategorie by šlo myslím zařadit většinu místních anonymních hrdinů. Totéž platí v případě termínů prostitutka a kurva. Kupříkladu Beránek je typická kurva a navíc ještě na hlavu nemocný stalker. Howgh, domluvil jsem...

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Jsi debil. Pokud bys někoho napadl, jak jsi sám uvedl termín "vrátit mu to", není to klasifikováno jako sebeobrana. Trochu se pouč v právech, chudinko.
Je vidět, že jsi opravdu hlupák.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Aha. Takže nechat se zmlátit je v pořádku a bránit se napadení nikoli? To jsou mi novinky. Jinak mě nemusíš chytat za slovo. Oba víme, co to "vrátit" znamená.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Co je tedy podle tebe "bránit se"? Napadnou někoho, kdo napadl tebe? Nikoli. Trochu si nastuduj práva blbečku. Myslím, že máš v tom trochu chaos. Je vidět, že jsi nevzdělaný pablb z pomocné školy.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Promiň. Nechat se napadnout je v pohodě, ale v rámci ochrany vlastního života, zdraví a majetku nesmí proti agresorovi napadenej zasáhnout?

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Teď nedávno byl souzen člověk, co napadl zloděje, který se mu vloupal na pozemek. Jelikož ho zranil, dostal pět a půl roku.

Reklama

Přidat komentář