Reklama

spodní prádlo u chlapců

Karin (Ne, 30. 5. 2021 - 11:05)

Matky si toho musí všímat, že syn potřebuje větší číslo. A né jak jich tady spousta píše, že si všímají jaký ho mezi nohama má. Prostě spodní prádlo se s postupujím věkem taky musí zavčas měnit.

Anonimka (Ne, 23. 5. 2021 - 10:05)

Starší syn si tak zvykl na slipy, že nic jiného ani nechce. Už teda má pěknýho macíka, ale běžně přes den ve slipech pindíka. Nechám na něm ať sám řekne co by v budoucnu chtěl.

Návštěvník (So, 22. 5. 2021 - 18:05)

Jedině tanga.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Běž s tangáčema už konečně do hajzlu ... to se dětem nedává. Ty si oblíkej jako dospělý co chceš když jsi kokot, tvůj problém.

Steve (Ne, 23. 5. 2021 - 02:05)

Běž s tangáčema už konečně do hajzlu ... to se dětem nedává. Ty si oblíkej jako dospělý co chceš když jsi kokot, tvůj problém.

Radek (Ne, 23. 5. 2021 - 05:05)

No ty jsi pěkný kokot, který má potřebu se ke všem tématům pořád vyjadřovat. Nechceš si dát pár facek a jít dělat něco pořádného?

Steve (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Jasně že mám ... však je svoboda slova, mohu. :-) Fackovat se opravdu neplánuju, není důvod ... A dělání - však čtení je taky dělání. Ke kafíčku si tady počtu a pobavím se nad všemožnými idoty a úchyláky co dělají či nedělají ... Tohleto by za soudruhů nebylo tady ani minutu ... a na úchyláky by byl bič veliký a dvorek malý - škoda že to tak nezůstalo.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Svoboda slova už dávno není, to si jen namlouváš, ale sám jednou poznáš.

Radek (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Ty jsi největší mrdka tady a buď rád že na tebe za bolševika nepřišli protože bys v tom kriminále hulil čuráky místo čuráků na ÚV.Ty tu tak někomu spílej do idoitů a úchyláků ty lemple zkurvená bolševická.A třískat tě měli dokud to šlo,teď už je pozdě bo těch pár měsíců co ti zbývá nějak tvoje rodina přetrpí.

Jitka (St, 19. 5. 2021 - 15:05)

ahoj mám syna 12 let, a nejradši nosí kalhotky ........ opravdu . Když mu bylo 10 tak jsem ho v nich doma přistihla ale dala jsem mu volbu at se vyjádří otevřeně co by rád nosil , řekl že právě kalhotky . Tak jsem ho vzala do obchodu aby si vybral a nestyděl se , vybral si a já je zaplatila .Od té doby je prostě v kalhotkách / ale jen doma / škola a venek je ve slipech .Tak se ptám - mám ho takhle nechat a dál ho podporovat a nebo razantně vše ukončit a říct dost.Co nato zdejší mámy ?

ja (Čt, 20. 5. 2021 - 07:05)

Osobne si myslím, že by bolo vhodné razantne mu to nedovoliť. Alebo necíti sa syn trošku ako dievča v klučičím tele, že mu vyhovujú kalhotky?

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 13:05)

Nesouhlasím, je to omezování osobní svobody. Když se v nich cítí dobře a jsou mu pohodlné, tak ať si je nosí. Znal jsem holku, ta nosila zase pánské boxerky a rozhodně se klukem necítila. Jí ale nikdo nic neřekl, protože holka může nosit i to co kluci a vše je v pohodě.

Anonim (St, 19. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj, myslí te že je lepsi dát snovi v 11 letech boxerky nebo jsou lepsi slipy.

ja (Čt, 20. 5. 2021 - 07:05)

Nech si syn sám vyberie, aké chce nosiť prádlo. Chalani sú viac hanbliví riešiť v tom pubertálnom veku a období, aké chcú nosiť prádlo. By som sa ho opýtal na slipy, boxerky, trenky a nech si sám zvolí prípadne mu kúpiť z každého 1 ks jeho veľkosti, nech si ich skúsi a pak si povie, čo sa mu najviac páči a čo by chcel nosiť

Martina P. (Čt, 20. 5. 2021 - 08:05)

Jak jsem tu již psala, máš ve 13ti stále nosí slipy až si řekne o jiné prádlo tak mu ho koupím. Asi mu vyhovují, protože si zatím neřekl.

Martina P. (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

Nechte to na něm až si sám řekne. Našemu je 13, nosí slipy a o boxerky si ještě neřekl.

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 15:06)

našim je 9,11 a 12,5 a nosí jen slipy pokud vůbec nejraději jsou v bermudách nebo v zimě v punčocháčích na ostro. Poctivě slipy nosí maximálně do tělocviku a na sportovky. Na parkur jsou naostro a koupili jsme nejstaršímu boxerky a po dvou dnech byly v prádle a Patrik naostro a pak tahal jen slipy

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 15:06)

na parkur jsou nejvhodnější slipy , prý " v boxerkách si není tak jistý v tom skákání ", nevím jak to myslel

Návštěvník (St, 19. 5. 2021 - 15:05)

naši kluci mají 11 a 14 a jsou ve slipech pořád , myslím že jim vyhovují

Ondřej Černý (St, 19. 5. 2021 - 10:05)

No záleží, co by se synovi líbilo více. Ale podle Mě by už mohl zkusit přejít na boxerky, ne??

Reklama

Přidat komentář