Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jitka (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Já být klukem bez holky tak Klárko asi bych podlehla fantazii s tebou. Hezký houby přeji. Ahoj.

Ivan L. (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Nádherný a já s tím neudělám nic a ani nechci. Já musím čůrat s tebou a pro tebe všechno. Hezký den Klárko. Já jsem krásně tebou odzbrojen.

Ivoš (Pá, 21. 5. 2021 - 23:05)

Klárko hezký víkend a dobrou noc.

Natalie (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

Taky vám přeji pohodový víkend. Co Miška? Jak se má? Setkáte se?

pepan (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Ať vám to stále holky krásně čůrá !

Zuzka (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Klárko,hezký ohýnek a zítra hodně hub !

Klára (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Pozdravujeme z chaloupky. Dojely jsme sem s Nikou a už tady Libor a mamčou byl. Cestou jsme hned za Mimoní čůraly a zajely jsme kousek do lesíka z hlavní silnice jen pár metrů a vyčůraly jsme pipinky hned vedle sebe u auta a pak jely dál. Já i Niki jsme měly dost plné a tak se nám vyčůraly větší loužičky a spíše světlou moč. Na chaloupce chvíli pršelo, ale je tu hezky a tak jsme se spíše odpoledne tady pohybovali a já posekala trávu a přijede i Martina a tak zítra zajdeme do hospůdky. Venku jsme čůraly s Nikou na zahradě a mě to šlo zase hezky rychle a jí moc ne, ale říkala ,že se jí chce, ale asi šla čůrat solidárně se mnou a udělala až za chvilku menší loužičku . Teď mi přišla zpráva, že máme po večeři přijít k Martině a Helence a že udělají na oplátku zase ohýnek oni. Tak tam půjdeme, ale jestli počůráme ohýnek to nevím, protože bych se asi před Helenkou styděla. Před Martinou ne ,to už jsme spolu čůraly tady u nás i na procházce a nestydíme se a ona čůrá stejně jako normálně jako holka, jako my. Zítra ráno chceme zase na houby a tak hezký večer přeji.

Mirek (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

Závidím ti Libora. Taky bych potřeboval takovou holku,co se nebojí společně čůrat a pissovat.

Ivan.L (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

Tak se budu těšit na vaše příhody nejen s čůráním. Dnes vám to čůrá moc hezky.

Jitka (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Vy jste prostě zvyklý čůrat venku a na cizích WC moc ne. Chápu. Hezky si to užijte. Já taky zkusím zitra houby,spíš procházku ,delší , tady lesem. A asi taky budu muset čůrat tam někde. Ale to není žádný problém. Půjde ještě příbuzná, tak se v přírodě trochu odreagujeme a načerpáme síly.

Karolína (Pá, 21. 5. 2021 - 11:05)

Už je mi skoro dobře a čůrám normálně.

Vojko (Pá, 21. 5. 2021 - 12:05)

A jak ti čůrá pipi? Prudce nebo líně? A máš hodně toho v sobě?

Karolína (Pá, 21. 5. 2021 - 12:05)

Teď jsem byla a hned a prudce až bych se skoro počůrala, ale jinak spíš normálně. Ale teď jsem potřebovala a nemyslela na to a pak se mi chtělo nutně až jsem si tam tlačila na pipinku rukou než jsem si stáhla kalhotky abych se nepočůrala dřív než čůrat na záchodě.

Z (Pá, 21. 5. 2021 - 13:05)

Z

Jitka (Pá, 21. 5. 2021 - 07:05)

Kluci uhoněný, vy nemáte holku nebo manželku? Klárko ,vidíš jak na tebe reagují, ale ok, ty to píšeš tak, že jejich fantazie jsou akční a jestli tě sledují tady dlouho, pak už to může být i závislost. Jen si připomeň Honiče, Bertíka a Holkočůra, ještě než měl holku. Tak hezký den!

No, (Pá, 21. 5. 2021 - 08:05)

Aspoň se uvolní a budou v klidu. Tyto asi nemají vztah.

Robin (Pá, 21. 5. 2021 - 08:05)

Jirko a No,...nikdy bych nevěřil , ale já se u Kláry často udělám a to mám holku už tři roky a jsme v pohodě. Je to trapný, ona to neví ale já sem za Klárkou utíkám a když je tady takový čtení jako dnes ,tak musím. Dokonce už jsem přesvědčil partnerku ,aby čůrala se mnou a jako Libor jsem to jednou i vypil z ní při čůrání jak to dělá on a prostě to tak mám, že se mi to líbí a utíkám za ní a často mě to dostane do vyteklýho, jak tady kdysi psal ten nemocnej kluk.

Klára (Pá, 21. 5. 2021 - 06:05)

Ivoši ale my tam nejsme. Až o víkendu. Ale je to milé. Včera byl Libor po tom čůrání venku natěšenej a večer po sauně jsme se pipinkovali,ale on si nejdřív hrál s mýma nožkama a masiroval mi je dole od kotníku a
na tlapičce celý až mezi prsty a zpátky a pak šel nahoru až mezi nožky k pipince a já už byla tak krásně uvolněná, že jak mi ji nejprve hladil rukou a dovnitř tak jsem to nevydržela a vypipinkovala se a vystříkla mu do ruky to hezký čůrání a on ještě zrychlil hlazení a mě se to stalo znovu a to on hned pronikl do mě a udělal se za chviličku taky a pustil to a já měla krásně plnou a mokrou pipinku od sebe a od něj a pak jsme usnuli snad okamžitě. Teď ráno jsem čůrala a hezky,sice hodně ale pocitově se to dalo vydržet a Niki ještě tam nebyla tak jsem pipinku uvolnila a čůrala jsem v klidu až do konce. Niki pak přišla trochu rozespalá, ale stáhla kalhotky a hned jí to šlo z pipinky a měla trochu silnější a prudší než já. Pojedeme ze školy rovnou na chalupu a asi už tam budou Libor s mamčou. Ty pojedou nějak dopoledne. Tak se zase ozvu.Včera jsme cestou do Mimoně nečůraly, ono to je něco přes půl hodiny když se jede dobře a to vydržíme i po kafi. Já si ale pak dojdu ráno ve škole a pak o velký přestávce a Niki to dělá taky.

Ivan L. (Pá, 21. 5. 2021 - 07:05)

Klárko já nemůžu. Já. Musím s tebou na dálku a strašně bych chtěl abys mě počůrala jako Libora.

pepan (Pá, 21. 5. 2021 - 07:05)

Není možné se u tebe neudělat. Já jsem vyteklý jak vymačkaný citron.krásné!

Reklama

Přidat komentář