Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

50 (Pá, 21. 5. 2021 - 07:05)

Asi si přehlídla můj dotaz?

Ivoš (Čt, 20. 5. 2021 - 22:05)

Klárko,dnes jsem jel přes Mikulášovice a tak jsem na tebe myslela na tu chalupu k Tomášovu. Asi vím, která by to mohla být. Je to hezký kraj,nebyl jsem tam mnoho let. Dobrou noc.

Šišmiš (Čt, 20. 5. 2021 - 20:05)

Klárko,moc pěkný čůráníčko. Hezký večer taky. Jitko, lepší je ta sudová, mohu -li poradit.

Klára (Čt, 20. 5. 2021 - 19:05)

Byli jsme s Liborem se projít a přišli jsme až před chvílí a bylo to s čůráním na našem místě u řeky . Přes den to bylo v pohodě a vyčůraly jsme se s Nikou za Mimoní cestou ze školy u lesa a obě jsme měly větší loužičky a větší čůrání. Musíme se osušit. odpoledne nás přepadla přeháňka s bouřkou,ale schovali jsme se ale stejně jsme mokrý trochu,protože je mokrá tráva a mám mokré nožky ,protože jsem měla sandály a tak asi půjdu do sprchy a dáme saunu. Jak jel s Nikou Libor do školy tak mi řekl,že ona ho vůbec neprovokovala a ani nechtěla čůrat a jen se trochu ptala jestli mě má rád a chtěla vědět něco víc jako asi to je mezi náma,ale to Libor neříkal. Hezký večer.

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 22:05)

Jé tak to zní nadějně. Mohla byste to mezi Nikolou a Liborem rozjet, to by bylo zajímavý oživení příběhu.

JItka (Čt, 20. 5. 2021 - 19:05)

Taky jsem zmokla odpoledne a to bydlíme víc jak 100 kilometrů od vás. Dám vanu. Hezky se vyhřejte v sauně. Taky si ji pořídím. Asi infra nebo tu kulatou sudovou.

Ondotron (Čt, 20. 5. 2021 - 19:05)

Moc hezké, cítím v tom psaní, že jak jsi zmokla tak nejsi v pohodě zcela, ale velice si vážím, že ses i přesto ozvala. To je od tebe opravdu moc hezké a i decentní čůrání od tebe potěší. Krásný večer Klárko.

Ivan .L (Čt, 20. 5. 2021 - 19:05)

Já si myslel Klárko,že by Libor neměl žádný úmysly něco chtít po Nikole a Niki se poučila a neprovokuje. Hele,dejte saunu,abyste nenastydly po tom dešti a pa zítra.

Zuzka (Čt, 20. 5. 2021 - 19:05)

Klárko taky ode mne pozdrav. Jaký byl den? Jste ok?

Ivan .L (Čt, 20. 5. 2021 - 18:05)

Klárko zdravím. Jak vám to dnes čůrálo?

Pulec (Čt, 20. 5. 2021 - 18:05)

Nejsu tom teda ale opatrně na čůrání ať se nepočuraš

Kristýna (Čt, 20. 5. 2021 - 18:05)

Jsem .u kámošky, slaví narozky ,zítra se připomenu. Klárko,Tome ahoj.

Tom (Čt, 20. 5. 2021 - 19:05)

Ok, užij si oslavu a zase se ozvi. Ahoj

Pulec (Čt, 20. 5. 2021 - 15:05)

Ahoj tak jak se máte ve spolek a co dnes a Karolínko at je ti líp

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 05:05)

Měl jsem cestu do Mikulášovic a ptal jsem se na Kláru Janouškovú.Nik ji tam nezná.Ak nevěříte, jděte tam a ptejte se na ni

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 05:05)

Měl jsem cestu do Mikulášovic a ptal jsem se na Kláru Janouškovú.Nik ji tam nezná.Ak nevěříte, jděte tam a ptejte se na ni

Karolína (Čt, 20. 5. 2021 - 04:05)

Musel a jsem čůrat a tak jsemtady rychle do nočníku a jdu to vylít a už ho tu nechci. Kristýna má pravdu,že bych ten kousek snad vydržela dojít na záchod. Už je mi líp a nebolí to ale jsem unavená a spím jen a večer jsem měla horečku 38,5.čůrala jsem teď hodně silně a po čůrání to trochu vevnitř bolelo a nutilo mě to ještě čůrat, ale už nečůraly a nešlo nic. Mám v moči bílkoviny a je tam zánět . Jdu ještě spát jen jsem vás chtěla pozdravit a děkuji že na mě myslíte. To je takový hezký Kristýno.

Klára (Čt, 20. 5. 2021 - 07:05)

Karolino,vylež to a za nočník přes noc se nestyď. Musíme jet do školy. Vyčůraly jsme se hodně a včera pipinkování bylo jak jsem myslela a Libor hned to pustila do mě a já byla tak vzrušená,že jsem okamžitě se udělala taky a trochu se u toho počůrala z lásky. Ozvu se ,musíme jet.

Ála (Čt, 20. 5. 2021 - 08:05)

Klárko, přeji vydařený den. Četla jsem,že v Praze vše dopadlo příznivě. Tak to jsem moc ráda. Pa. Návštěvník - Mála.

Kristýna (Čt, 20. 5. 2021 - 08:05)

Ahoj Klárko a Tome. Vyspala jsem se krásně a čůrala jsem až ráno na záchodě a chtělo se mi vydatně tak jsem si sedla a hodně dala nohy od sebe abych pozorovala pipinku jak z ní čůrám a ono to šlo hned samo jak to bylo už plný i v ní a čůrala jsem trochu víc žlutou moč a z malého čůrání se hned udělal velký proud a musela jsem hodně jak se mi chtělo nutně, ale postupně se mi ulevilo a ten tlak byl menší a čůrala jsem jen maličko pramínek a když jsem trochu zatlačila tak se zvětšil, ale pak už tam nebylo nic a nešlo to už. Otřela jsem se papírem, protože jsem ji měla mokrou a i okolo ní, protože jsem čůrala hodně. Zkoušela jsem i kakat,ale nešlo to,ale jako asi přes den to půjde. Maličko by se mi chtělo, ale ještě to nevykadím, tak počkám až to bude v zadečku víc chtít jít ven.

Reklama

Přidat komentář