Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 09:05)

Ano jsme

Klára (Út, 18. 5. 2021 - 06:05)

Dnes jsem měla plnou pipinku ráno a pospíchala jsem čůrat a hned jsem pustila všechno ben a když už jsem skoro byla tak jsem ještě víc uvolnila pipinku a ještě jsem se chvíli rozčůrala víc než to bylo všechno hotový. Takže jsem ji vypustila dokonale, ale stejně to ještě než pojedeme preventivně zkusím. Niki měla čůrání taky rychlý, ale chtěla i to druhý a tak jsem ji nechala samotnou. Uděláme snídaní a máme tady jogurt a rohlík a dopijeme kafe a pojedeme do školy. Zítra asi pojede s mamčou Libor ,protože my s Nikou musíme do školy taky ale uvidíme jak to bude. Všem vám děkuji za včerejší podporu ,holky,co mi daly mail tak už se ozýváme mimo diskuzi a taky to funguje. Příjemný den !

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 08:05)

Vždyť je to blbost,abys psala všem ještě na mail,asi sedîš celý den u pc a jen píšeš a ještě sem,to už je trochu přitažený za vlasy

No, (Út, 18. 5. 2021 - 08:05)

A ty neumíš napsat jedno sdělení na hromadnou adresu ????

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 09:05)

To umím,ale každý se přece neptá na totéž,leda že napíšeš Dobré ráno a pak Dobrý večer,tak to s tebou souhlasim

Ivan L. (Út, 18. 5. 2021 - 07:05)

Moc krásný probuzení. Děkuji.

Jitka (Út, 18. 5. 2021 - 06:05)

Dobré ráno a příjemný den i tobě. Už jsem taky v pohotovosti a mažu do práce. To čůrání mívám taky někdy,že už jako by jsem,ale ještě se mi trochu chce a tak to víc uvolnim v pánvi jako dovnitř a ještě znovu čůrám a pak už tam nezbyde opravdu nic.

Martin1 (Út, 18. 5. 2021 - 06:05)

Takový nádherný čůrání Klárko. Já to musel udělat jak jsi čůrala ještě znovu a tak už to bylo...

Martin1 (Út, 18. 5. 2021 - 06:05)

Takový nádherný čůrání Klárko. Já to musel udělat jak jsi čůrala ještě znovu a tak už to bylo...

Skácelová (Po, 17. 5. 2021 - 22:05)

Toto bude monstr proces století, Kláro. Spis již narůstá.

Holkočůr (Po, 17. 5. 2021 - 21:05)

Souhlas. Klárko,Kristýno a další holky. Pište dál. Holky 16,kam jste zmizely. Byly jste fakt rajcovní. Sluníčko jak jsi na tom s Bertíkkem? Taky bys mohla občas se pochlubit. Byla taky super.....

Kristýna (Po, 17. 5. 2021 - 21:05)

Tome ,já jsem kakala trochu nad mísou a šlo to lehce,jen jsem uvolnila zadeček a už to šlo ven a jen maličko jsem zatlačila a vyběhlio to rychle velký celý a pak jsem začala čůrat ale ještě dál jsem trochu u toho kakala. A už to bylo pak všechno venku. Máš pravdu ,nebudeme se tady nechat ovlivňovat těmi debily a budeme si psát. Najdeme se. Klárko tobě taky přeji dobrou noc a jsem ráda že
taky dál píšeš. Tak zítra.

Tom (Po, 17. 5. 2021 - 22:05)

Děkuju. To je hezký, ale to už jsem ti psal odpoledne i s těma otázkama. Přesně má slova, mně tady taky furt někdo vnucuje, že jsem Pavkol a když mu nestačilo jednou, že nejsem ani od ostatních, tak ať si to klidně myslí. Dobrou noc a měj se.

Pozorovatel (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

19:58....19:59 je fejk a ne Klára. Ale to většinou asi stejně každý pozná i bez IP adresy dotyčného trolla.

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Jé, ty jsi chytrý, děkuji.

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Hovno, prdel sračka, to je naše značka. Už jdu.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Kláro dokud jsi nadávala do bezmozků tomu, co tě soustavně nazýval zlatokopkou nebylo čemu se divit, ale tohle už se mi nelíbí. To, co se tu děje dnes a včera, tak to není o žádných bez očích, prostě má někdo jiný názor a to není důvod k tomu mu takto nadávat. Někdo věří, že to píšeš pořád ty, další to vidí tak, že k nějaké změně došlo a co? Je to veřejná diskuze, kde každý může mít svůj názor a jako tobě se nelíbilo to urážení do zlatokopky, tak proč ty teď urážíš ty lidi? Oni tobě ani ostatním nic nedělají, jen řekli svůj názor na zdejší dění a konec koncům se jim nedivím pokud se tady každou chvíli píše a vydává za svatou pravdu něco, co je o pár týdnů zcela popíráno a ta pravda je zase jiná. To, že někdo má takový názor a někdo jiný je přirozený efekt těch obratů a fakt si nemyslím, že ty lidi hned je potřeba mít za nějaký odpad a urážet je. Uvědom si prosím, že ovlivnit tady někoho názorem je velmi snadné, sama si vzpomeň na sebe a Báru, takže ať klidně každý má svůj názor jaký chce, když tím druhé nepoškozuje. Věřím, že jsi inteligentní mladá slečna, ostatně máš těsně před maturitou a má slova pochopíš. Nakonec ještě taková věc, k čemu je dobrá ta póza píšou tady lidi, co mi vadí, tak já dneska psát nebudu? Jim to vadit nebude a jediný, kdo na tom je vždycky bitý jsou naopak ti, které to zajímá, rádi tě čtou a podporují.

Martin1 (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Ty jsi nepochopil Kláru jak to myslela. Tímto tě Klárko zdravím a přeji příjemný večer.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Zbytečně vypisuješ, žádná Klára ani Bára neexistuje píšeme to tady různě my. Příjemné vlhké sny.

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 18:05)

Pro všechny moje příznivce. Jsme pořádku a ok. Vidím,že ti BEZMOZCI tady stále orodují a delaji si prču, tak se ozvu zítra. A nebojte se ,píšu stále já jako dřív ,nikdo jiný. Hezký večer.

Reklama

Přidat komentář