Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 22. 5. 2021 - 07:05)

Dobré ráno všem. Natálko, s Miškou jsme se dohodly,že se zase uvidíme o prázdninách a přijede k nám a my za ní. Stálého kluka ještě nemá a hodně jsme v kontaktu a já ji mám strašně ráda . Je to fajn holka. Už jsme s Nikou vyčůraný a byla jsem na zápraží okouknout počasí, je pod mrakem ale neprší a tak půjdeme na houby po snídani. Niki hned vyšla za mnou taky ven a že bude nutné čůrat a hned si stáhla kalhotky a na bobeček a už to teklo a já taky a čůraly jsme blízko sebe,že jsme měly proudy z pipinek do stejný loužičky a já vyčůrala trochu víc vody z bříška než ségra, ale obě jsme měly hodně jako každý ráno skoro. Včera jsme nepočůraly oheň, ale došly jsme si s Nikou u Helenky,ale šly jsme jako na záchod k ní, ale pustily jsme to za rohem u zdi do trávy. Jednou šla i Martina,ale až nakonec a ta měla tak velký čůrání, ale ona už potřebovala hodně u ohně a říkala to a tak se pak nemohla dovyčůrat a z pipinky jí to šlo
ještě a stále potřebovala a když to bylo ,hodně si oddechla a říkala,že ji až bolí močák jak ho měla hodně nafouknutý čůráním, protože to předržela. Martina tak strašně moc nečůrá vydatně a mě jí bylo líto, že toho tam měla tolik,že to nemohla vyčůrat rychle. Já bych tolik nevydržela a počůrala bych se určitě a Niki ta by byla jako já .Libor mně večer krásně opipinkoval,ale já zjistila, že to nepůjde, protože mi zrovna něco začalo a tak mám v pipince tamponek s ocáskem, ale já s ním čůrám normálně a většinou mi to neblokuje čůrání když se mi chce, hlavně když víc. Libor chtěl, abych mu ho hladila nožkama a to už umím a tak jsem si ho vzala prsty u nohou a stlačila mu ho a jemu se to tak líbilo, že jsem měla nožky hned mokrý z jeho lásky .

Voyeur (So, 22. 5. 2021 - 09:05)

Klárko,naprosto výjimečné! Super !!!

Ondotron (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Za takové probuzení moc děkuji,Klárko.

Robin (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Klárko, ty to umíš moc pěkně podat a mě se stane u tebe vždycky to nejkrásnější. Už jsem to jednou psal,že jsi jediná ,u které se musím udělat a chci to a těším se na tvé psaní a když je takový jako třeba dnes, tak to přečtu jednou ,podruhé a to už je skoro a potřetí to ani nedočtu, jen si to představuji a už to jde krásně všechno pro tebe ven. Jsem asi hodně upřímný, ale chci ,abys to věděla, jak to s tebou prožívám hluboce. Krásný den a počurejte v lese to pod stromem pipinkama.

Majka (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Já, když to předržím někdy,tak taky nemohu dočůrat a stále to čůrá ze mě i když už myslím,že hotovo, tak ještě potřebuju a zase se mi to opět rozteče třeba dvakrát, třikrát než to je a taky pak močàk trochu bolí. Klárko,ať najdete nějaký houby. Pa.

Mirek (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

To od tebe po ránu je super. Klárko už jen si představit jak čůráš a já si představil i tu Martinu jak musela nutně a pak měla nekonečně dlouhý čůrání a už jsem tam byl s vámi. A když jsem si představil,jak mi nohama stiskneš frantíka tak už to bylo. Musím jít něco dělat. Ale po tom ranním wellnes s tebou to půjde lépe. Jedeme pro dřevo do lesa.

Jitka (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Já být klukem bez holky tak Klárko asi bych podlehla fantazii s tebou. Hezký houby přeji. Ahoj.

Ivan L. (So, 22. 5. 2021 - 08:05)

Nádherný a já s tím neudělám nic a ani nechci. Já musím čůrat s tebou a pro tebe všechno. Hezký den Klárko. Já jsem krásně tebou odzbrojen.

Ivoš (Pá, 21. 5. 2021 - 23:05)

Klárko hezký víkend a dobrou noc.

Natalie (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

Taky vám přeji pohodový víkend. Co Miška? Jak se má? Setkáte se?

pepan (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Ať vám to stále holky krásně čůrá !

Zuzka (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Klárko,hezký ohýnek a zítra hodně hub !

Klára (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Pozdravujeme z chaloupky. Dojely jsme sem s Nikou a už tady Libor a mamčou byl. Cestou jsme hned za Mimoní čůraly a zajely jsme kousek do lesíka z hlavní silnice jen pár metrů a vyčůraly jsme pipinky hned vedle sebe u auta a pak jely dál. Já i Niki jsme měly dost plné a tak se nám vyčůraly větší loužičky a spíše světlou moč. Na chaloupce chvíli pršelo, ale je tu hezky a tak jsme se spíše odpoledne tady pohybovali a já posekala trávu a přijede i Martina a tak zítra zajdeme do hospůdky. Venku jsme čůraly s Nikou na zahradě a mě to šlo zase hezky rychle a jí moc ne, ale říkala ,že se jí chce, ale asi šla čůrat solidárně se mnou a udělala až za chvilku menší loužičku . Teď mi přišla zpráva, že máme po večeři přijít k Martině a Helence a že udělají na oplátku zase ohýnek oni. Tak tam půjdeme, ale jestli počůráme ohýnek to nevím, protože bych se asi před Helenkou styděla. Před Martinou ne ,to už jsme spolu čůraly tady u nás i na procházce a nestydíme se a ona čůrá stejně jako normálně jako holka, jako my. Zítra ráno chceme zase na houby a tak hezký večer přeji.

Mirek (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

Závidím ti Libora. Taky bych potřeboval takovou holku,co se nebojí společně čůrat a pissovat.

Ivan.L (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

Tak se budu těšit na vaše příhody nejen s čůráním. Dnes vám to čůrá moc hezky.

Jitka (Pá, 21. 5. 2021 - 18:05)

Vy jste prostě zvyklý čůrat venku a na cizích WC moc ne. Chápu. Hezky si to užijte. Já taky zkusím zitra houby,spíš procházku ,delší , tady lesem. A asi taky budu muset čůrat tam někde. Ale to není žádný problém. Půjde ještě příbuzná, tak se v přírodě trochu odreagujeme a načerpáme síly.

Karolína (Pá, 21. 5. 2021 - 11:05)

Už je mi skoro dobře a čůrám normálně.

Vojko (Pá, 21. 5. 2021 - 12:05)

A jak ti čůrá pipi? Prudce nebo líně? A máš hodně toho v sobě?

Karolína (Pá, 21. 5. 2021 - 12:05)

Teď jsem byla a hned a prudce až bych se skoro počůrala, ale jinak spíš normálně. Ale teď jsem potřebovala a nemyslela na to a pak se mi chtělo nutně až jsem si tam tlačila na pipinku rukou než jsem si stáhla kalhotky abych se nepočůrala dřív než čůrat na záchodě.

Z (Pá, 21. 5. 2021 - 13:05)

Z

Reklama

Přidat komentář