Reklama

Muži v dámském prádle.

Default User Image
Dr James Eric (So, 14. 9. 2024 - 09:09)

Do you need Finance are you looking for Finance for your business expansion and to start a new one and to pay off your debt and start a new life you have been disappointed getting funds from the bank You have come to the right place were you can make your dream come through contact us now for more information Email: [email protected]
Whats-App +918929509036
Dr.James Eric

Default User Image
okamžitá nabídka půjčky (Po, 9. 9. 2024 - 10:09)

okamžitá nabídka půjčky bez poplatků

pro více informací nás kontaktujte: [email protected]

Default User Image
Jaromil999 (Pá, 6. 9. 2024 - 07:09)

TAKE RAD NOSIM TEL 728 285 330

Default User Image
Jaromil999 (So, 31. 8. 2024 - 06:08)

Kdo jak já nosí ružové krajkové bílé prádelko vycpe jse jak žena ne je černé ne tanga ale klasické tel 728 2185 330 sms ano e

Default User Image
Stefany (So, 24. 8. 2024 - 16:08)

Keď som doma rád si oblečiem tanga podprsenku a tenké letné šaty tiež samodržky citim sa v tom dobre ale na verejnost by som odvahu nemal aj keď ma to láka ale neprežil bysom to ak by ma niekto spoznal .

Raz už dávnejšie som sa vybral do mesta už večer za tmy keď niekto išiel oproti bol to zvláštny pocit na jednej strane dobrý ale aj strach z odhalenia všetko dopadlo dobre a rád by som si to skúsi znova som ženatý a muži na nikdy nelákali a sex    dámskom oblečení ma láka som vďačný manželke že mi to toleruje nikdy som sa nepýtal ako vyzerám keď som sa prvýkrát opýtal povedala že nie akj sa v tom cítim dobre a láka ma to tak je to v poriadku.

Anonym (So, 24. 8. 2024 - 19:08)

Tak ty jsi extra případ a tohle je jen jedna z mála tvých všelijakých úchylek. Jen doufáme že žiješ na Slovensku 🙏

Default User Image
Jan (So, 24. 8. 2024 - 19:08)

Na veřejnosti začni s maskáčovou sukní, věř že si málokdo všimne. Takhle jsem začínal před lety já, byl jsem v ní na kafi  u lejlepšího kamaráda, ani on ani jeho žena si nevšimli. 

Když jsem byl prvně v maskáčové sukni v práci, kolega si za celý den nevšiml. Až druhý den ho na mojí sukni upozornil šéf, ale on si taky nevšiml, řekla mu to účetní. 

Asi největší obavy jsem měl když jsem šel v sukni na kontrolu ke svojí lékařce, ale nic se nedělo. Manželka se mnou v sukni chodit nechce.

Dneska se nad tím, že celé léto nosím sukně, nikdo z mého okolí nepozastaví, spíš obráceně když jí nemám ptají se proč. Někteří chlapi mi řekli, že mi jí v těchto vedrech závidí. V současné době už se nebojím obléci sukně i výrazných barev, ale v růžové mě nepotkáš.

Default User Image
Jajyn (St, 21. 8. 2024 - 21:08)

Chci ženu ke hrátkám v ženském prádle.Pouze sms 608951134

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 15:08)

Rad nosim damske pradelko petr breclav libi se to nekomu napise nekdo sms 704758892

Default User Image
J.H. (Čt, 29. 8. 2024 - 00:08)

Na mail odepsat 

Default User Image
adam (Po, 5. 8. 2024 - 09:08)

je mi lehce pod 30. pujcuju si od puberty kalhotky. hlavne od sestry, nekdy na navstevach. ty od sestry nektery obliknu a kupodivu sou dost prijemny a pohodlny.  nosim je jen doma a kdyz sem doma sam. parkrat sem v nich spal. mam i par fotek kdyby mel nedo zajem. [email protected]

Default User Image
Tony (Čt, 22. 8. 2024 - 14:08)

Kup si na internetu vlastní prádélko, ve 30 už je ostuda siho půjčovat!😁

Default User Image
Jan (Čt, 22. 8. 2024 - 17:08)

Ale půjčené maji své kouzlo v podobě své nositelky. Měl jsem přitelku a s tou jsme si prádlo i oblečení půjčovali.  K sestřenici chodím v jejích kalhotkách a když je přiležitost převléknu si je u ní  za jiné použité, ví o tom. Aby ji nechyběly občas jí nějské dám, naposled ode mne dostala soupravu kalhotek a podprsenky k svátku. Potěší když je potom vidím použité v prádelním koši.

Koupené nemají tu vůni.

 

Default User Image
Jaromil999 (So, 3. 8. 2024 - 06:08)

KDO SE RAD OBLEKÁ DAM PRÁDLO VICPE JSE JAK ŽENA NO HNUS ČERNÉ ŠEDÉ ZELENE NE JEN TANGA ALE OBIČ RETRO JAK ŽENA VICPAN UKAZAT SE 1-2 U PIVKA A PAK TŘEBA POMAZLIT JAK 2 LEZBIČKY V PRADELKU JU TEL 728 285 330 SMS JEN

Default User Image
Johnx (Po, 29. 7. 2024 - 17:07)

Je tu niekto starší cca 50 rokov kto už vo veľmi mladom veku obliekal napr. nohavičky,teda kto si pamätá časy pred revolúciou a prádlo aké vtedy bolo? Mne  veľmi chýbajú tie časy a najmä prádlo z tých čias.

Default User Image
Johnx (Ne, 4. 8. 2024 - 09:08)

Ján,Jirko koľko máte rokov? Sme asi podobne vekom. Môžme si tu častejšie vymieňať správy, názory, skúsenosti, postrehy,alebo môžme si založiť účty na Amateroch a písať tam cez súkromné správy. Aj keď minulé časy bolí nuda, bolí to však časy oveľa vzácnejšie a tým pádom vzrušujúcejšie ako napríklad tie spomínané modré trenky.

Default User Image
Jan (Ne, 4. 8. 2024 - 09:08)

na Amaterech účet mám (JanzCB), jen jsem zabanovaný, neboť na Amaterech jsou podivní správci a poté co jsem na chatu popsal zkušenosti z mládí se sestřenicema, byl jsem nesmyslně osočen z šíření pedofilie, ti správci ale asi vůbec neznají definici dětské pedofiliie.

Default User Image
Johnx (Ne, 4. 8. 2024 - 10:08)

Aj mal účet na Amateroch,ale som ho zrušil. Nájdem čas vytvoriť nový. Čítal som o pochybných vyhodnoteniach správcov tam.

Default User Image
Jirka (Ne, 4. 8. 2024 - 06:08)

Miloval jsem dívčí modré trenýrky. To bylo moje první dívčí prádlo.

Default User Image
Max (Po, 12. 8. 2024 - 09:08)

Jirko - já je nosil od školky, tak do 30 let- byly výborné

Reklama

Přidat komentář