Reklama

Trvale stažená předkožka

Anonym (Po, 12. 4. 2021 - 23:04)

Aký krúžok odporucas

Alex (Út, 13. 4. 2021 - 11:04)

zkus tento....mas tam 3 velikosti a presne si vyberes,ktery ti bude sedet nejlip.
https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337

Dik (So, 10. 4. 2021 - 09:04)

Ďakujem za radu ja si tiež myslím že chlap má mat zalud von

Alex (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

muzem o tom vice pokecat,jestli bys chtel...napis mi na [email protected] a muzu ti poradit jeste nejaky typy a triky,jak ji udrzet stazenou ;)

Ja (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Môžeš kľudne aj sem napísať ďalšie rady ako na to ;-)

Steve (So, 10. 4. 2021 - 02:04)

Proč? Blbost, to nedělej ... Naopak pouze si ověř zdali jde bez problémů za žalud pouze v případě soulože, (jen jako funkčnost) jinak s tím nic nedělej a nech to tak jak je - na žaludu.

dovoluji (Pá, 9. 4. 2021 - 19:04)

si upozornit, že trvale nechávat předkožku vzadu je dosti rizikové. Někomu to nevadí, u někoho to vadí trochu, u řady mužů to může znamenat parafimózu, nemůže pak kůžička zpátky, je nutná pomoc lékaře. V nejhorších případech dochází o odumření žaludu, v lepších jsou trvalé poškození, v nejlepších bez následků. Jsou určité případy, kdy někomu se žalud obnaží sám, typicky v pubertě, vždy by to měl vidět odborný lékař. Pokud to nevadí, tak OK, ale někdy to vadit může. Trvale vzadu, to může mít jen menší část mužů, u většiny to různým způsobem vadí. Kdo chce mít žalud trvale obnažený, ať jde na obřízku.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

blbost ničemu to nevadí

Tobiáš (Po, 5. 4. 2021 - 11:04)

Mě je 16 a kuzicka se mi sama stáhla za zalud. Ve slipech v pohodě. Nevidím v tom žádný rozdíl od ostatních. Pro mně je to úplně jedno, jestli má někdo ohrnutou kuzicku za žaludem nebo né. Mojí holce je to sum a fuk.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

Mne sama nie, musel som jej pomáhať, spočiatku dost veľa, ale v boxerkách a pevnejšom prádle sa to celkom dalo. Horsie bolo pyžamo a voľne trenky, plavky a shortky. Ale to si pomerne rychlo zvyknes a už nevnímáš. Teraz je von trvale.

Matyáš (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Mně je 15 a mám předkožku pořád na žaludu a když ji stáhnu tak se mi vrátí. I v erekci ji mám na žaludu.

Abe (Po, 5. 4. 2021 - 00:04)

Pokud jde předkožka snadno stáhnout až za žaluda, nic se neděje. Je to normální. Dbej na hygienu a řádně, obnažený žalud i penis omývej.

Ondra (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Ano mám pořád stažený i když mi nestojí. Prostě mi to tak drží, ale můžu si klidně dát předkožku i na žalud.

Idk (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

A jak mám vyrobit ten,, nástroj,, co to udrží stále stažené?

Ondra (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Ahoj, já když mám s holkou pohlavní styk tak nemusím vysunovat žalud, mám ho pořád venku. Je mi 17.

filip (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Pořád znamená i když nejsi vzrušenej? A to máš tak samo od sebe?

filip (So, 3. 4. 2021 - 10:04)

Kluci a jak to máte se stykem, vysunujete si před tím žalud?

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

nevysuvam, pretože ho nosím odkrytý asi od 14 rokov a aj keď sa niekedy ešte prikryje sám, je to skor výnimočne a nezakryje sa cely, ale len kúsocek a pri erekcii sa aj tak sám odkryje a nedá sa zakryť úplne už vôbec

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 01:04)

já to mám podobně, i v klidu mám žalud odkrytý, samo od sebe úplně ne, spíš záměrně . Jen výjimečně se stane že se sám zakryje. Při erekci už také zakrýt nejde, kůžička se hned zase stáhne, dost rozdíl oproti tomu když jsem ho kdysi míval i v erekci zakrytý. A co se týče prádla tak v těsnějším a jemnějším to bylo snesitelnější, ale brzy jsem si zvykl a teď už je mi to jedno

Abe (Út, 30. 3. 2021 - 00:03)

Asi se budu opakovat, což třeba Steve nestráví, ale já měl v dětství kvůli zcela přirostlé a zanícené předkožce komplikovanou operaci penisu. Matka si, (zřejmě záměrně) nepřála aby byla předkožka odstraněna. Pak nastala povinná a zpočátku velmi bolestivá masturbace. Doktoři mi to udělali přesto dobře. Když je penis v klidu, předkožka zpola kryje a chrání žalud. Tím plní svojí funkci. Dojde li k erekci, žalud se obnaží tak, že předkožka zcela zmizí. Soudím, že tak by to mělo být.

Reklama

Přidat komentář