Reklama

Trvale stažená předkožka

minco (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

neviem ako mam udrzat predkozku stiahnutu.ked si ju stiahnem tak mi drzi,ale nie nonstop.prosim vas poradte mi ako si ju mam urdzat nonstop dole...dakujem

minco (St, 13. 2. 2013 - 19:02)

čau chlapi!
kousek výš...prosim vas posle mi niekto to video?nemozem to najst...

Pavel (Po, 4. 2. 2013 - 22:02)

dobrý den chci se zeptat předkožku nosím tvrale staženou asi dva roky je mi 27 let a zda se mi jako by se začala malinko za žaludem zužovat ale přetahovat jde v klidu i v erekci v pohode jenom mi přijde takova těsnější?? je to mmožné? Vadí to něčemu díky za zprávu

T (Ne, 3. 2. 2013 - 13:02)

Já mám žalud v...100% souhlas

Milan (Ne, 3. 2. 2013 - 10:02)

Já mám žalud v...Překožka má svoji funkci! Odborné informace na: www.male-initiation.net.

Leoš (Ne, 3. 2. 2013 - 09:02)

Libore jako malý jsem měl jít na obřízku,ale nakonec z toho sešlo,ale předkožku mi stahovali důkladně a je navždy za žaludem.

Leoš (Ne, 3. 2. 2013 - 09:02)

Libore jako malý jsem měl jít na obřízku,ale nakonec z toho sešlo,ale předkožku mi stahovali důkladně a je navždy za žaludem.

Libor (Ne, 3. 2. 2013 - 08:02)

Já mám žalud v předkožce je to lepší už z hlediska toho že není vystavován infekci třeba na záchodě když si sedám tak se otřu o desku nebo kdo má většího ptáka o mísu tam to chrání předkožka.Když se postaví tak předkožka se sama stáhne a krásně drží za žaludem i při sexu. Jsem s ní spokojený svou funkci plní na sto procent.

Rado (Ne, 20. 1. 2013 - 20:01)

dnes Ti uz asi aj 10 rocne decko povie, ze je mu lepsie, ked ma zalud von, ako ked ma na nom predkozku, je to asi taka generacia

Ivan (So, 19. 1. 2013 - 15:01)

Mám obřízku od 2 let,krásně obnažený žalud,nic stahovat nemusím.

Navod funguje (So, 19. 1. 2013 - 14:01)

mne to s tou naplastou...Mě návod taky nefungoval. Problém není v návodu, ale v tom, že máš nejspíš krátkou uzdičku nebo dlouhou předkožku. Mě urolog uzdičku spravil, a teď mi to drží dobře. I když úplná obřízka je pohodlnější, protože ti kůže natlačí na žalud.

ja (Ne, 6. 1. 2013 - 22:01)

viem mi niekto poradit ako mam docielit to aby som mal v slipoch stale stiahnutu predkozku?...mam ho velmi hrubeho a stale mi to leze dole. Ď

Mato135 (So, 5. 1. 2013 - 13:01)

to máte tak maličkatý...aj ja mam vacsi /sirsi/ zalud ako telo penisu, ale nie az taku uzku predkozku, aby mi pri nejakom pohybe extremnejsom alebo erekcii nezisla spat dole na zalud

HONZA (Čt, 3. 1. 2013 - 12:01)

mne to s tou naplastou...to máte tak maličkatý žaludy, že Vám to nedrží v poloze "za"?

Mě zůstane předkožka zadrhlá za ráfkem, dokud si jí nestáhnu rukou zase přes žalud. Mám větší žalud než tělo penisu, takže mi žalud dělá 8-10mm ráfek,kterej předkožku spolehlivě udrží. Jinak mám předkožku i v erekci asi centimetr před žaludem,ale pokud si jí stáhnu dozadu, drží tam klidně týden. Drží mi to tak i při sexu. Nosím to tedy, jak se mi zrovna chce.

Mato135 (Čt, 3. 1. 2013 - 01:01)

mne to s tou naplastou nefunguje, zroluje sa cez ten "naplastovy" kruzok predkozka a prekryje zalud

Roman (St, 26. 12. 2012 - 22:12)

čau chlapi!
kousek výš jsem našel odkaz na diskuzi, byl tam i tento návod:
http://dataport.cz/file/213070/Navod.rar
heslo je navod.
Nevíte někdo, jak na to? Předkožka se mi tak pěkně neruluje jak chlapovi na videu a když si tam strčím tu lžičku, nedostnu se, kam on. Prostě to NEJDE.
Nechce mi s tím někdo pomoct ? :D :D

Iva (St, 26. 12. 2012 - 14:12)

Svému synovi jsem to také od malinka stahovala a zůstalo mu to přetaýené ža žaludem.

Pavel (St, 26. 12. 2012 - 13:12)

RADA OSUŠ HO ABY NEBYL VLHKY TIM SE SNIZI CITLIVOST
DÁLE MUZES POTRIT MASTI MESOCAIN MISTNI ZNECIOTLIVENI A ON SE TI TAK ZA TYDEN AZ CTRNACT DNI OSOUPE A V POHODE

Jiří (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Z fotek není moc vidět...Fimózu určitě nemám a dnes jsem se na něj koukal a nafialovělý byl taky. Takže jsem to jen asi předtím tak nějak nevnímal a včera jsem si to spojil, že to je hned tím nošením za :).
Díky ;)

Pavel (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Ahojte,krásné vánoce přeju;).
říkal jsem si že to taky přes svátky zkusím, když sem doma, ale žalud je strašně citlivej a po pár hodinách začne svědit. Nemáte na to někdo nějaký tip nebo babskou radu nebo zkušenost? Díky za odpověď

Reklama

Přidat komentář