Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristýna (Po, 17. 5. 2021 - 21:05)

Tome ,já jsem kakala trochu nad mísou a šlo to lehce,jen jsem uvolnila zadeček a už to šlo ven a jen maličko jsem zatlačila a vyběhlio to rychle velký celý a pak jsem začala čůrat ale ještě dál jsem trochu u toho kakala. A už to bylo pak všechno venku. Máš pravdu ,nebudeme se tady nechat ovlivňovat těmi debily a budeme si psát. Najdeme se. Klárko tobě taky přeji dobrou noc a jsem ráda že
taky dál píšeš. Tak zítra.

Tom (Po, 17. 5. 2021 - 22:05)

Děkuju. To je hezký, ale to už jsem ti psal odpoledne i s těma otázkama. Přesně má slova, mně tady taky furt někdo vnucuje, že jsem Pavkol a když mu nestačilo jednou, že nejsem ani od ostatních, tak ať si to klidně myslí. Dobrou noc a měj se.

Pozorovatel (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

19:58....19:59 je fejk a ne Klára. Ale to většinou asi stejně každý pozná i bez IP adresy dotyčného trolla.

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Jé, ty jsi chytrý, děkuji.

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Hovno, prdel sračka, to je naše značka. Už jdu.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Kláro dokud jsi nadávala do bezmozků tomu, co tě soustavně nazýval zlatokopkou nebylo čemu se divit, ale tohle už se mi nelíbí. To, co se tu děje dnes a včera, tak to není o žádných bez očích, prostě má někdo jiný názor a to není důvod k tomu mu takto nadávat. Někdo věří, že to píšeš pořád ty, další to vidí tak, že k nějaké změně došlo a co? Je to veřejná diskuze, kde každý může mít svůj názor a jako tobě se nelíbilo to urážení do zlatokopky, tak proč ty teď urážíš ty lidi? Oni tobě ani ostatním nic nedělají, jen řekli svůj názor na zdejší dění a konec koncům se jim nedivím pokud se tady každou chvíli píše a vydává za svatou pravdu něco, co je o pár týdnů zcela popíráno a ta pravda je zase jiná. To, že někdo má takový názor a někdo jiný je přirozený efekt těch obratů a fakt si nemyslím, že ty lidi hned je potřeba mít za nějaký odpad a urážet je. Uvědom si prosím, že ovlivnit tady někoho názorem je velmi snadné, sama si vzpomeň na sebe a Báru, takže ať klidně každý má svůj názor jaký chce, když tím druhé nepoškozuje. Věřím, že jsi inteligentní mladá slečna, ostatně máš těsně před maturitou a má slova pochopíš. Nakonec ještě taková věc, k čemu je dobrá ta póza píšou tady lidi, co mi vadí, tak já dneska psát nebudu? Jim to vadit nebude a jediný, kdo na tom je vždycky bitý jsou naopak ti, které to zajímá, rádi tě čtou a podporují.

Martin1 (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Ty jsi nepochopil Kláru jak to myslela. Tímto tě Klárko zdravím a přeji příjemný večer.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Zbytečně vypisuješ, žádná Klára ani Bára neexistuje píšeme to tady různě my. Příjemné vlhké sny.

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 18:05)

Pro všechny moje příznivce. Jsme pořádku a ok. Vidím,že ti BEZMOZCI tady stále orodují a delaji si prču, tak se ozvu zítra. A nebojte se ,píšu stále já jako dřív ,nikdo jiný. Hezký večer.

Majka (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Klárko taky ti držím palce. Hlavně ve středu ať to s maminkou dobře zvládnete. Pojedeš ty nebo Libor? Víš myslím kvůli škole, že dost dojíždíte daleko.

Martina (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Klárko hezký večer a drž se! Pa

Klára (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Jak to myslíš, Martino, čeho se mám držet? Nebo co si mám držet? Budu až zítra.

Ivan .L (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Ok, jasně. Jsem rád,že ses ozvala a já si tě vážím i jako člověka a nejen pro povrchní čůrací touhy. Jsi hodná, že ses ozvala a tak hezký večer a budu se zase těšit. Jak jste dojely? Bez čůrání a v pohodě?

Pozorovatel (Po, 17. 5. 2021 - 13:05)

Atm/ 89765, Praha suchdol, Se 3321p9908 Svitavy, It7650003 Hilsbury (GB), Atm 78012140 Praha CHodov.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 13:05)

Ale jdi ty šašku:))))))

Kristýna (Po, 17. 5. 2021 - 13:05)

O co ti jde? Ta zasraný hovado!!!

Kristýna (Po, 17. 5. 2021 - 10:05)

Tome dnes jsem se vykakala ve škole. Bylo to o hodině, ale měli jsme ji bez učitele a tak jsem si došla a nikdo na záchodě nebyl. Chtělo se mi opravdu nutně a i čůrat a tak jsem si stáhla kalhotky a ppunčochàče a čůrání nešlo,ale to druhý a zatlačila jsem a hned vyběhlo velký to druhý a pak jsem se rozčůrala ale ještě šlo i to druhý trochu. Snad jsem to napsala jak jsem nejlépe uměla.

Tom (Po, 17. 5. 2021 - 13:05)

Dobré odpoledne Kristýno. To jsi mi udělala velkou radost. Nedá mi to se ještě nezeptat jestli jsi se posadila nebo jsi se vznášela zadečkem nad mísou? A jaké bylo to, co jsi udělala? Píšeš velké takže asi dlouhé...možná tlusté, jeden kus? Světlý nebo tmavý? Plaval / byl na dně? Vím je to spousta zvědavých otázek, ale když jsem tam nemohl být. Moc děkuji a přeji ti ať ti zbytek vyučování rychle uteče.

No tot (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Pavkole, Pavkole byl jsi užitečný?

Pavkol (Po, 17. 5. 2021 - 12:05)

To bylo moc hezké.

Reklama

Přidat komentář