Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Děkuji, Jani. Hlavně za to druhý.

Jana (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Nemáš zač, ale počkej až se vrátí skutečná Klára, ta ti dá. :))

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Svět je podium, Jani a na něm se odehrává souboj nejen Klárek. Tahle tady by potřebovala trochu života a humoru.

ale (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

zase je tahle taková nepřetržitě vlhká :)

Jana (Čt, 13. 5. 2021 - 18:05)

Klárko také zdravím. Nebylo by lepší jet všichni najednou na chaloupku a pak za Nikolou dojet nebo ona to už zná do Rumburku vlakem jak přece utekla. Promiň jen tak přemýšlím, nic to neber jako ,že tě k něčemu navádím. Hezký večer a i víkend, kdybych se neozvala do konce týdne. Pa.

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Vidím, že si tady vtipálci z ná s utahují. Jani, myslela jsem na to taky,ale Libor je zvyklý si ráno poležet a mamča taky by musela brzo vstát a připravit věci a tak takhle to bude lepší, že pojedou v klidu. Dáíme i dnes saunu, venku je ošklivo a taky tady pršelo a prý na víkend bude slunce a tepleji. Hezký večer

Martin1 (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Klárko i ode mne příjemný večer a víkend na chaloupce. Docela se směju jak tě tady překřtili na jinou Kláru, co kopíruje psaní té původní. Nech to být. Víme oba,že jsi stále stejná a potvrdilo to zde i mnoho dalších včetně Libora. Ahoj do sauny.

Šišmiš (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Klárko moc krásný čůráníčko. Já bych byl z tebe vedle to vidět.

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 18:05)

Děkuji za přemýšlení, co tam máš dál?

Jana (Čt, 13. 5. 2021 - 18:05)

Dál by v tom vlaku měla jít na záchod.

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 18:05)

Dobrý nápad. Mám jí pro jistotu dát plenu, co myslíš Jani?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Hoši z Cinkání se baví.

Jindřiška (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Vy jste mě děvčata tak nabudily,že jsem se šla vyčůrat venku a pozorovat jak čůrám když jsem přišla domů a taky jsem potřebovala dost silně si hned dojít na záchod . Zašla jsem za roh za slepice a stáhla kalhoty a na bobku. Hned jsem začala čůrat ale
trochu se to stoplo, ale hned na to už se uvolnilo všechno a dost se mi ulevilo jak to teklo ven a ten tlak v močáku se zmenšoval. Nevím jak velkou louži bych vytvořila, ale asi dost toho bylo a spíše také světlá voda než moč do žluta a tentokrát jsem čůrala hodně dolů pod sebe, ale někdy jsem schopna čůrat dopředu přes pipinu. Albatrosi teď jsem se opravdu odvážila napsat, co bych jindy nikdy nenapsala takto otevřeně.

Albatros (Čt, 13. 5. 2021 - 18:05)

Oceňuji tvou otevřenost a jsem rád, že se nebojíš o tom psát. Budu velmi šťasten, kdybys tak psala třeba jako píše Klára o čůrání téměř denně. Je to ide mne velké přání?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Tím myslíš to přiznání, že máte na dvorku slepice? To muselo dát hodně odvahy, snad se to nedozví kluci v okolí.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

A kde bydlí ta Klára?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

v Prusku?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

ne, v Rusku

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

Při pohledu z okna je naprosto jasné, že dnes má paní Krejčová nejen holiny, ale především pláštěnku a vodotěsné pouzdro na úschovu kapesníků k utírání se.

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

Dnes jsem měla jen seminář a zítra nemáme školu až v pondělí a tak stejně dovezu Niku do školy, ale pojedu na chaloupku a mamča s Liborem ji vezmou pak s sebou ze školy a přijedou za mnou. Takový trochu nezvyk, ale bude to zábavný, když tam budu sama a tak asi kouknu na houby a za Helenkou a zatopím. Tady se ochladilo, ale skoro neprší. Dnes jsem měla čas i v Mimoni a tak jsem navštívila paní Krejčovou a pak jsem vyzvedla Niku a jeli jsme. Obě jsme potřebovaly čůrat a Niki už taky dost a tak jsme zastavily hned na kraji lesa a zaběhly za stromy a čůraly jsme větší proudy a loužičky ale stihly jsme se nepočůrat ani kapičkou. Tady se ptáte, jestli vydržíme, když je potřeba, tak asi klidně ale někdy je to tak nutný, že bych se vyčůrala třeba kdekoliv v rohu nebo v nějaké provizorní schovce i ve městě, ale to se často nestává. Teď asi budeme jen doma a nikam nepůjdeme. Už víc poprchává.

Reklama

Přidat komentář