Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Pavel1 (Čt, 18. 2. 2021 - 08:02)

A máš to Maruško hodně ráda? Tos byla do teď zanedbávaná, skoro 70 a pořád při chuti,to je nádhera,to by se mi líbilo

Lubomir (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Já měl sex s opicí.

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 03:02)

To já běžně.

klara (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Leni zkus i třetího je to fajn když jsou všechny díry zaplněný

Lenka (Út, 16. 2. 2021 - 20:02)

Nejsem moc unešená z toho, když se mě tam dole oba tlačí, sendvič děláme taky, ale radši když jeden pracuje dole a druhého kouřím a prohazují se. Kam ho dole strčí nechávám na nich a nebo jestli dirky střídají a kam se vystříkají je taky jejich volba, důležité je abychom byli všichni uspokojeni.

Lenka (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Poprvé jsem zkusila dva v létě a od té doby už musím mít dva. Je to mnohem lepší než s jedním, víc intenzívnější, víc se udělám, ani ta zkušenost nejde pořádně popsat. Kdo nezkusil nepochopí.

Abe (Ne, 14. 2. 2021 - 03:02)

Jsem trošku v šoku. Musím se vzpamatovat, ale určitě se ozvu. Vlastu, vlastně, jak to že o ní víš? Vynecháme, protože ta má kontakt na manželku a to by mohlo být ne zrovna pohodové. Je pozdě. Ozvu se zítra. Čau !

Marie (Po, 15. 2. 2021 - 23:02)

Abe, ozvi se. Čekám.

Pavel1 (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Zdravím Marie,mohu se zeptat,kolik ti je let,vím,že se na todle vám ženám nemá ptát,ale tentokrát by mě to zajímalo,děkuju za odpověď

Marie (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Hodně. Pamatuji ještě černobílou televizi.

Pavel1 (Út, 16. 2. 2021 - 23:02)

To bylo dobrý:),ale tu pamatuji i já? Nechceš to říct

Marie (Út, 16. 2. 2021 - 23:02)

Ne, protože na tom moc nezáleží. Mentální věk je důležitější. Když jsem se narodila, zemřeli dva významní a nepříliš hodní státníci, těsně po sobě. Pokud hodně pamatuješ, víš kolik mi je let.

Pavel1 (St, 17. 2. 2021 - 09:02)

Pokud si byla v roce 1970 jako mládá na tom Slovensku,tak bych tipoval něco málo pod 70:):):)

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

2 nehodní státníci šli pod kytky 1953. Tak dámě M bylo, nebo bude 68.

Pavel1 (St, 17. 2. 2021 - 08:02)

Vím,že nezáleží,jen mě zajímalo,v jakém věku ještě to šukání mají rádi a taky me tyto zralé ženy přitahujou,mě je pade,ale to tobě tedy asi víc,naši významní státnici?

Marie (Ne, 14. 2. 2021 - 03:02)

Já jsem ta mladá, kterou jste šukali. Tehdy mi bylo osmnáct let a moc jsem nevydržela. S Karlem, tvým kamarádem jsem se rozešla, protože měl větší zájem o maminku a ona o něj taky. Nějaký čas spolu žili, občas obšťastnil i mne, ale na tebe jsme obě moc vzpomínaly. Ty jsi byl dobře vybavený do života. Máma už nežije, ale mám tě od ní pozdravovat. Je to hrozné. A co ty? Jsi ženatý a jak vlastně žiješ? Já jsem vdova a dobře zajištěná. Někde po světě v Kanadě a ve Švýcarsku mám provdané dcery, Moc se nevídáme, krasavice mají svůj život a jsem pětinásobná bába. Vnoučata mne skoro neznají. Máme k sobě daleko. A co tvůj čůrák? Je pořád tvrdý jako tenkrát? A to děsný stříkání semene, pořád ti jde? Hele, kdybys chtěl mrdat, jsem ochotná, stačí mailovat na Vlastu, kterou znáš a ona zařídí spojení. Pořád to chci a moc. Nějaký náhražky a masturbace mne moc neuspokojují. Není nad pořádnýho zkušenýho chlapa.

Abe (Ne, 14. 2. 2021 - 03:02)

Bylo. Jak to můžeš vědět? Která jsi?

Abe (Ne, 14. 2. 2021 - 01:02)

Dám příběh, přesto, že se to spoustě mých pronásledovatelů nebude líbit. Byl jsem na vojně. Kamarádovi přijela snoubenka s maminkou. Vycházku jsme dostali oba a dohodli se, že já se budu věnovat matce a on té své. Vše fungovalo, dokud jsme dost podroušení nedošli na pokoj. Najednou jsem šukal jeho holku a on svojí "budoucí tchyni". Za chvíli ta "moje" měla značný orgasmus a začala se dovolávat mámy, že už nemůže. Máma řekla: "Počkej až odpravím toho tvého a pak uspokojím dalšího". A skutečně. Urychlila kopulaci a já byl po vyvrcholení a vystříkání kamaráda připuštěn na druhou a skutečnou samici. Bylo to mistrovské dílo, až do rána. Pak z kamaráda vylezlo, že to bylo domluvené a že to tak mají i v civilu.

Marie (Ne, 14. 2. 2021 - 03:02)

Tohle mne zajímá. Nebylo to v Kežmaroku 1970?

Jan (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Nechápu, z čeho tady neustále děláte vědu, problém a nebo ty kecy o vymýšlení si. S mojí dnešní přítelkyní žiju už 3 roky a od začátku jsem jí šukal s kamarádem a děláme tak do dnes. Tenkrát nebyla proti a začalo to jen tak jako trocha povyražení. Jednou mi jí dokonce začala balit buď BI nebo lesba. Odmítla ji i když jsem jí podpořil a říkal, ať schválně zkusí sex s holkou. Nakonec si sex s jinou zkusila a prohlašuje, že je skvělý. Občas se u nás o víkendu objeví a pěkně si spolu užívají a po nějaké době mě pustili k sobě. Jak už tady někdo psal, jde jen o sex a ty nádherné pocity a prožitky. A jestli se někomu něco ne těch příbězích nezdá, tak pohoňte a buďte šťastní. Jinak by jste možná koukali, jaké orgie se provozují. Kousek od nás má vilu jeden boháč a jeho potomci v létě u bazénu, ty párty a ty orgie... Ta naše skupinka 4, je jen takové malinkaté nevinné hraní si.

Reklama

Přidat komentář