Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

Kolik jsi v té páté, sedmé a deváté třídě vážil? A kolik vážila mamka?

Po (Pá, 16. 4. 2021 - 06:04)

V páté třídě jsem vážil okolo 33 kg, v sedmé 40 a v deváté necelých 50. A mamka vážila něco okolo 65 kg.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Aha, to jsi byl docela lehký... já jsem vážil v páté třídě asi 38 kg, v sedmé tak 53 kg a v deváté jsem už vážil 65 kg.

Pavel (Čt, 15. 4. 2021 - 14:04)

Odpovídá to vědecké studii, kdy zkoumali, kolik kg udrží průměrný vlašský ořech. Výsledkem bylo, že na rozdrcení ořechu je potřeba váha nejméně 33 kg, ale jsou mezi nimi i ořechy, které udrží i 45 kg. Z toho vyplývá, že zatímco dítě vážící do 33 kg nerozšlápne žádný ořech, a dítě s váhou do 45 kg nerozšlápne každý ořech, dospělá žena vážící 60 kg váhou svého těla snadno rozšlápne úplně každý vlašský ořech a její váhu žádný ořech nemůže udržet.
Zdroj: https://scialert.net/fulltext/?doi=jas.2008.886.890

navrátil (Čt, 15. 4. 2021 - 05:04)

U mne záliba v tom, jak něco praskne pod váhou dspělé ženy začala už v dětství. Bylo to jednou v kuchyni, maminka vařila a já jsem si hrál s plechovým autíčkemna setrvačník . Mamka mi říkala, ať si jdu hrát jinam, že mi na to autíčko může nechtěně stoupnout a rozšlápnout mi je. To se mi zdálo neuvěřitelné, protože sám jsem na to autíčko několikrát stoupl a nic se mu nestalo. Tak jsem mamku začal provokovat a prosit, aby na to autíčko stoupla. Mamka se nakonec nechala vyprovokovat a řekla mi, že na to tedy stoupne, ale ať potom nebrečím, když z autíčka bude placka. Normálně na autíčko položila nou a druhou nohu zvedla do vzduchu. Pod váhou šedesátikilového těla se kabinka autíčka úplně zbortila a autíčko rázem připominalo spíš placku než autíčko. Od té doby jsem pak mamce nosil různé předměty, u kterých jsem napřed svoji váhou zjistil, že je nerozšlápnu, a nechal je pak rozdrtit pod váhou maminky.

Vvv (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Co ti jebbe

Luccy (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Někdo tady tvrdí, že kočku nelze zašlápnout. Myslím, že to jde. Zkusila jsem to s králíkem, který má asi tak stejně velkou hlavu jak má kočka. Zabíjeli jsem králíka a já jsem ho namísto běžného způsobu zabití zkusila zabít stoupnutím na jeho hlavu. Jsem lehčí než Mirka, vážím 58 kg. Jen jsem se plnou vahou na jeho hlavu postavila a bylo po něm v jediném okamžiku. Žádné dupání, žádné podpatky. V běžné domácí obuvi a jen jsem na něj přenesla svou váhu. Jeho lebka křupla a pode mnou se propadla. Stejně by to dopadlo i s kočkou.

Řidička (So, 17. 4. 2021 - 21:04)

NEJDE zašlápnout!!! Já přejela autem tři. Jednu přes hlavu, to jsem ji ji rozjela "na SRACKY". Jednu přes břicho, cukala sebou než posla. Jednu přes zadní nohy, utekla. Kočka je odolná!! Vím to. Když je přejedu, odklizim je ze silnice!! Hmotnosti auta 1500 kg, PLUS kinetická energie!!! POKUD chceš kočku zabít, RYCHLE, MUSÍŠ ji proslapnout hlavu "jehlou"!!! To mám ODZKOUŠENÉ!!! Přítel se rád dívá, když ji moje mu

Opravdu?? (Út, 13. 4. 2021 - 06:04)

Mám doma králíky.muzes mi to předvést??odkud jsi?věk?milan

švagr co měl bagr (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

můj švagr, sotva horko těžko dochodil šestou třídu, 3x propadl, v učení na zedníka vydržel měsíc, byl narozen na statku a uměl jen sbírat vejce, jíst denně smažená vejce, tak tento blb neuměl zabít králíka!! Běžně tyto zvířátka zabíjela jeho žena, ale když ležela vnemocnici a dostal chuť na masíčko, chodil s králíkem po celé vesnici, od kamaráda ke kamarádovi, aby mu ho ti vožralové zabili, což ani jeden neudělal, protože se báli zabít to malé zvířátko! Vite jak si poradil, jak ho zabil? Vzal králíka, zavázal mu packy, položil pod zadní kolo auta, nastartoval a popojel. Králíka usmrtil a pak se pustil do stahování kožešiny. To je pravda, viděl jsem na ,,vlastná oča"!

To je blbost (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

To nedokážeš s 58mi kily .vsad se?odkud jsi?věk??také záleží jak máš velké chodidlo !!Tomáš

Luccy (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

Nezáleží na velikosti chodidla, když přece na hlavu toho králíka stoupnu plochým podatkem, a ten je vždy větší než ta jeho hlava. A pokud nevěříš, že 58 kg rozdrtí hlavu králíka, tak počítej. Uvědom si, že dospělá žena váží cca 30x víc než ten králík. Dovedeš si vůbec představit, jaká obrovská váha to pro toho králíka musí být, když na něm stojím celou svou váhou já, když mé tělo váží třicetinásobek jeho váhy? Představ si, že na hlavu ti stoupne něco, co váží 30x víc než ty...

Lucko (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Odkud jsi?věk??ukážeš mi to s tím králíkem??máš na to odvahu ???

Luccy (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Z Olomouce a je mi 30 let. Ukážu ti to, když mi odpovíš na otázku, zda si dokážeš představit, že jsi na místě toho králíka a mých 58 kg ti stojí na hlavě. Jaká je z pohledu králíka moje váha dospělé ženy?

Crushka (Po, 19. 4. 2021 - 00:04)

Ahoj Luccy mas email?

Pro luccy (Pá, 16. 4. 2021 - 15:04)

Máš mail??ať se domluvíme na těch Králíkách.milan

Odpověď. (Út, 13. 4. 2021 - 22:04)

No asi devastující..jenže králík si toto není schopen uvědomit.jedna pudově...máš mail??

Sadistka (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Ja jsem podstatně LEHCI!!!! Byť po ní cupu "jehlama", trvá to minimálně deset minut, než z ní vylezou střeva!!!

Sadistka (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Když se moc nebrání, skončí to tím, že ji můj podpatek projede mozkem, mršinu hodíme do popelnice. Když mně NASERE, skáču po ní tak dlouho, až ji vyhřeznout střeva!!Věž, že to trvá DLOUHO!! I když přejede kočku auto, "nerozpara" se!!! Musí ji preject aut víc. Já jsem nň

Sadistka (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

NEJDE kočce rozšlápnout hlavu tím, že na ni slapnes. Na hlavu, PLOCHOU podrážkou!! Já to zkoušela, NEKOLIKRAT!! MUSIS ji do oka nebo tlamy zapíchnout podpatek!! Stejně ji nezabiješ HNED!! Stejně tak je BLBOST, jak jsem tady četla, že se udusí za minutu. Když jsem byla malá, kočka nám zakousl králíčka. Od té doby je NENAVIDIM!! Bratr udělal sklopec, chytla se. Vystříleli jsme do ní MNOHO diabolku ze vzduchovky. NIC. Tak jsme ji dali do sudu s vodou, i se sklopcem. Než se utopila, vlastně udusila, trvalo to DLOUHO!! Teď je likvidují jinak. Chytime ji s přítelem do DRATENE pasti, uvazeme na ni smyčku. Vytahneme ji. Pak ji prislapnu břicho "přední" castii lodičky, podpatek druhé lodičky ji dám do huby. Ona ho stiskne zuby, pak přenesu svoji váhu na "jehlu", projede ji mozkem!! Mytím se za toho malého králíčka. Navíc mně to VZRUŠUJE!!!

Reklama

Přidat komentář