Reklama

Incest

Návštěvník (Čt, 22. 4. 2021 - 21:04)

Zajímal by mě názor psycholozky, mám to podobně často na ni myslím ale cítím se provinile

Šárka (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Nemusíš se cítit provinile, takové projevy má mnoho kluků a mužů, související s mateřským pudem, neboť to jsou matky které vás porodily a máte k nim nejníže. Navíc existuje i takzvaný Oidipův komplex, syn tíhne k matce, dcera k otci. Incest je v mnoha rodinách, jen o tom nikdo nemluví a pravda vyjde najevo jen ve vzláštních případech.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 02:04)

Šárko děkuji, jen by mě zajímalo jak by mamka reagovala kdybych ji to řekl

Šárka (Pá, 23. 4. 2021 - 04:04)

To bych musela vědět více podrobností, pokud to nechcete řešit zde, napište na [email protected]

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 05:04)

Raději to budu psát tu, co by Vás zajímalo konkrétně? Věřím že takových případů je víc

Anonym (Čt, 22. 4. 2021 - 22:04)

V jakém smyslu

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 02:04)

Zažil jsem celou rodinu. Máma , táta, dvě holky, dva kluci, kteří mezi sebou šukali naprosto bez zábran a nikdo to neřešil. Dělali to bez studu i přede mnou. Když jsem to řekl mámě, byla v šoku, ale nařídila mí, že o tom nesmím mluvit. Takových rodin musí být mnohem více, ale nikdo to neřeší, jakoby si celospolečenskou demenci stát přál.

Steve (St, 21. 4. 2021 - 22:04)

To u vás doma vid' ... Vůbec bych se nedivil.

Abe (St, 21. 4. 2021 - 23:04)

Nabízím dohodu. Ty si nebudeš všímat mne a já tebe. Pokud jí nepřijmeš, rád si tě "vychutnám". Věř mi, že v tom mám velkou praxi. Jenom mne bude mrzet, že se budu muset odchylovat od daných témat. Příjemnou zábavu přeji.

Steve (Čt, 22. 4. 2021 - 17:04)

:-D Tak už ses sám levně dobrovolně chytil. Mazec. No mě je to jedno, já jenom žasnu co vše máš za ssebou - to je docela unikát.

Abe (Čt, 22. 4. 2021 - 23:04)

Zřejmě nečteš všechny mé příspěvky. To by jsi si odpustil to: "levně dobrovolně chytil". Co mám za sebou není většinou moje vina, ale přesto na to moc pyšný nejsem. Prostě jsem to potřeboval ventilovat a ulevit přetlakům různých vzpomínek.

Steve (So, 24. 4. 2021 - 02:04)

Aha, tak to jo ... V tom případě je mojí povinností se omluvit. Netušil jsem z jaké problémové rodiny pocházíš ... to je vážně děs. A to se nikdo nezajímal (třeba sociálka či jiné úřady) o tom co se u vás děje? Vždyt' za Komančů se bárco hlídalo a šlo po neřestech tvrdě ... Já si pamatuju jak spolužačka si jednou přinesla tajně do třídy nějaký erotický časopis (údajně sehnaný z polska) a jaká pak byla ostrá reakce třídní ... Pamatuju si na to koliko bylo ve třídě řevu od přísné třídní - špendlík by bylo slyšet kdyby spadnul. Samozřejmě že okamžité spojení s rodiči a na konci pololetí byla i za to 2 z chování. Dnes se nad tím ani nikdo nepozastaví když si někdo otevřenějakej erotickej časák.

Proto se divím, že se tam nikdo o vás nezajímal ...

Abe (Čt, 29. 4. 2021 - 00:04)

Pohraničí, hodně cizinců, hlavně Němců, uzavřená společnost. Matka byla významná osobnost, hodně lidem pomáhala, hodně věděla a mlčela. Proto byla téměř nedotknutelná. Navíc tenkrát po válce "šukal kámen cihlu". Morálka byla značně volná. O incest, nebo sex nezletilých se nikdo nezajímal. Nakonec do našich záležitostí nikdo, kromě pár zapojených nikdo neviděl a ani nechtěl vidět.

Fro (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

Kdo by co asi řešil když to spolu dělají dobrovolně a ze své vlastní vůle. Možná mohou být i do sebe zamilovaní a mají mezi sebou tajný milenecký poměr, nebo to dělají jen z fyzické potřeby, nebo prostě jen jeden z jakési náklonosti tomu druhému vyhoví, ale každopádně jestli takový vztah je mezi nimi oboustraně dobrovolný, tak to určitě někde na sebe nebudou vyprávět.

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 23:04)

Ne každému se to líbí. Jeden z účastníků těchto rodinných orgií, si to odnesl do manželství. Když to zkusil s vlastní dcerou, tak jej manželka udala a on strávil několik let v kriminále. Není vše tak idylické.

Andrea (Út, 20. 4. 2021 - 03:04)

Pokud šukají mezi sebou navzájem a dělá jim to potěšení, nevím proč to řešit. Zajímá mě, cos tam dělal ty, když to dělali před tebou ? To tě pozvali aby ses na ně díval, jak šuká celá rodina ?

David (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Přesně, souhlas.

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 03:04)

Ne. Nejprve zatoužil můj spolužák po mé dívce, s tím že když mu dá, budu moci mrdat s jeho sestrou. Děvče, aniž tušilo o co jde, jej připustilo. Jeho sestra mne na oplátku nechtěla, protože se nejprve uspokojila přede mnou se svým bratrem, mým spolužákem, který to spískal. Pak mne vzali domů, že mi dá jeho matka, která zrovna šukala s jeho mladším bratrem. Současně jsem sledoval mrdačku táty s nejmladší asi dvanáctiletou holčičkou. Musel jsem se vyhonit, protože se to nedalo vydržet. Asi jsem se příliš vystříkal, protože, když se kunda matky, která se mi líbila, uvolnila, tak mi penis trošku změkl a ona neměla také zájem, takže jsem odtáhl s ostudou a raději na to tehdy zapomněl.

Z (Čt, 22. 4. 2021 - 09:04)

Z

David (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Abe ty jsi fakt hovado.

Reklama

Přidat komentář