Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Alex (St, 29. 9. 2021 - 21:09)

Radko a mrdal tě taťka to by mě moc zajímalo

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 21:09)

Co na to říkala maminka?

Radka (Čt, 30. 9. 2021 - 01:09)

Mamka se to dozvěděla později, taťka ji to řekl a pak mi mamka řekla abych se svlékla, rodiče se začali svlékat taky. Pak jsme s mamkou honili a cucali taťkovi čuráka, s taťkou lízali mámě pipinu a oni zase mě. Bylo to hezké, souložit jsem je viděla až později, taťka se mě pak dotýkal čurákem na pipině. K souloži došlo až v 15 letech za asistence mamky.

Eva (Čt, 30. 9. 2021 - 02:09)

Mamka tě držela abys necukla, nebo tě připravila abys byla povolná? Zaváděla otcův penis, nebo se jen dívala, Jaká byla ta její asistence?

Radka (Čt, 30. 9. 2021 - 02:09)

Nejprve mě prstila a lízala na klitorisu abych se uvolnila, pak zavedla taťkův penis a uklidňovala, že to bude bolet jen trošku. To mi pomohlo, pak jsme souložili, taťka chvíli se mnou, chvíli s mamkou, bylo to fajn

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 19:08)

úplně malé děti berou normálně, když vidí nahé lidské tělo. Holčičky si všimnou, že kluci mají pindíka a ony zas něco jiného, poprvé když vidí pindíka, jsou zvědavé. Pak už je to zas tak nezajímá. Neberou to nějak sexuálně. Když vidí dospělý penis, tak poprvé zírají leda ze zvědavosti, že nikdy nic takového neviděla. Pak si holka zvykne a penis jí vzruší stejně jako uši na něčí hlavě. U dospělého ji překvapí spíš velikost oproti dětským pindíkům. Vícekrát jsem viděl holčičku, jak sledovala chlapce při čůrání. Pěti, šestiletou, co sledovala asi tří, čtyřletého bratra, jak čůrá nahoru, pak ho jeho matka ztřískala, že si "pochcal" bundu. Nakonec to sledovala i jeho matka, ovšem z jiného důvodu. Pak zas asi třináctiletá pozorovala tak dvanáctiletého kluka, jak v Praze na chodníku čůral do trávy. Já šel kolem jen jsem si všiml, že měl malinký dětský pindík. Nebylo moc co sledovat, ta pubertální dívka to sledovala ... Nebo jsem zažil sám, na WC asi 7-8 letý hošík měl s sebou sestřičku, dívala se, jak čůrá do pisoáru na pindíka. Když jsem přišel já, tak se šla dívat k mému pisoáru. Nakonec takto malé holčičky i větší bývají na plovárnách ve sprchách mezi nahými muži, tak jsem to neřešil Zajímal ji můj pindík a jak čůrám. V tom není nic sexuálního, skutečně sexuální zájem začíná v pubertě. I v tom období jde mnohdy víc o zvědavost než o nějaké sexuální vzrušení. Dítě, které je od mala zvyklé, že vidí doma oba rodiče nahé, navíc např. tatínek bere dcerku na plovárnu a tam vidí i další muže ve sprchách, tak takové dítě pak nebudou lákat fotky nějakých nahotin. Právě přehnané puritánství vede k opaku, nezdravý zájem o nahotu, potlačovaná touha...

Host (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

Přesně tak to je. Puritánství, nebo přehnaná mravnost, plodí ten zakázaný a vzrušující hřích. Ta náboženská idologie je vlastně mnohem více nemravná, než jakákoli sexuální soboda, která je vlastně kontraproduktivní. Dobře vymyšleno.

Ela (St, 25. 8. 2021 - 18:08)

Na tom umělákovi je třeba to vyzkoušet nejprve, to je fakt!

Lída (Po, 16. 8. 2021 - 19:08)

Když mi bylo pět let, šumovala jsem v maminčině nočním stolku. Měla tam taštičku. Když jsem jí otevřela, našla jsem vibrátor. Penis byl v tělové barvě a zdál se být obrovský. Byl skutečně jako živý. Tenkrát jsem ale nevěděla co to je. Jak jsem to zkoumala, Přistihla mne máma. Zrudla, sebrala mi to a vyhodila mne z ložnice. Když jsem se pak ptala co to je, odbyla mne a řekla, že mi to poví, až budu velká. Druhý den už to tam nebylo. Uplynul asi rok. V noci mne vzbudily máminy vzdechy. Dostala jsem strach, že jí něco je a šla se podívat. Nastevřenými dveřmi jsem viděla máminu masturbaci tou věcí. Dovtípila jsem se. Neřekla jsem jí nic, a pořád to hledala. Našla jsem to a zkoušela to nasadit. Nešlo to. Máma hned přišla na to co dělám. Ona penis po každém použití umývala. Já ne. Zůstal na něm můj poševní sekret. Vibrátor opět zmizel. Když mi bylo patnáct, maminka mi koupila vlastní. Měla jsem s ním úchvatné zážitky a skutečný dospělý penis už mne nemohl vyvést z míry. Věděla jsem do čeho jdu.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 21:08)

Stalo se na pionýrském táboře. Jeden z úchylných vedoucích si spletl stan, kam chodil za potěšením. V noci mi někdo něco strkal do pusy. Bylo to horké, tvrdé, velké a něco z toho teklo. Odstrkovala jsem to. Když jsem vykřikla, holka co tam se mnou spala, rozsvítila baterku a já poprvé spatřila mužský penis těsně u mého obličeje. Byl rudý a žilnatý. Připadal mi obrovský. Pak to zmizelo. Nikdy jsme nezjistily, kdo to byl.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 23:08)

Do pusy to není problém mě napíchl spodem a skončil až mu v něm přestalo cukat . Já pak měla strach že budu v jináči ale za pár dní jsem to dostala a v pohodě .

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 04:08)

Víš jak jsem byla vykulená? Viděla jsem poprvé penis a takhle zblízka. Měla jsem hlavně strach. Vzrušení přišlo až později. Dlouho jsem masturbovala při představách co mohlo následovat, kdybych nevykřikla.

Petra (Čt, 12. 8. 2021 - 06:08)

Jako malá jsem se koupala společně s mladším bráškou. Pindíka měl strašně malého. Pak jsem jednou vstoupila večír do obíváku a zahlédla jsem naše. Byli oba nazí a mamka měla v puse tátuv penis. Jak mě uviděla, tak ho z pusi vyndala a ptala se proč nespim. V tom jsem zahlídla otcův penis. Pŕišel mi obrovskí. Máma si oblékla župan a šla mě uložit spátky do postela. Byla jsem zvědavá a zeptala se mâmi co dělaly. Vše mi vysvětlila. Divila jsem se že ho táta má tak strašně velkýho a brâška tak mrňavího. Řella že až bude starší a dospělí že ho také bude mít velkýho. Pak mi řekla ať už spim. Jak odcházela, zeptala jsem se zda si ho de dát znova do pusi. Usmála se a řekla ať rači už spim. Ten večer jsem neusnula a pořád sem měla v hlavě tátův obrovskí penis a jak ho mâ mâma v puse. Časem jsem pak výdala spolužáky, jak se předemnou honí, ale ani jeden neměl takového maska jako táta. I jsem tajně naše sledovala když to spolu dělaly. Až jednou jsem vešla do koupelni a tam byl nahí otec a honilsiho. Chtěla jsem odejít, ale jak mě zahlíd zavolal si mě blíš k sobě. Vyděla jsem zblíska toho macka. Zeptal se zda bych mu nepomohla. Kívla jsem a on mi vzal ruku a položil jí na stopoření penis. Bil to strašně krásnej pocit. Ukázal mi jak mu ho mâm honit a já mu ho začla honit. Pak mě chitil kolem ramen a řekl že už bude. Pak jsem ucítila škubání a začal předemnou stříkat. Jak jsem mu ho držela tak jsem měla i semeno na ruce. Když byl hotovej pustila jsem ho a umila si ruku. On mi moc poděkoval . Byla jsem na sebe strašně hrdá, že jsem tátu tak uspokojila. Postupem času jsem ho honila pravidelně a dokonce i já pak ho měla v puse.a polikala jeho semeno

Jjj (St, 29. 9. 2021 - 21:09)

Petro kolik ti ty době bylo let

Tón (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

Také bych chtěl být tvým taťkou

Petr (Čt, 12. 8. 2021 - 08:08)

že Vás to baví přidávat sem takové hnusné a smyšlené příběhy. Víte, že je to nahraně zákona? Petro?

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 09:08)

Takové věci se mohou stát, i bez gramatických chyb.

Anička (St, 11. 8. 2021 - 14:08)

Viděla jsem tátovo, schovaná za dveřmi, asi v pěti letech. Nejdřív se mu zvětšoval a rudl, pak si ho začal hladit. Běžela jsem za maminkou, že tátovi roste mezi nohama divná kytka. Šla za ním a zle mu vynadala

Obřízka (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Kdysi se na to jednou zeptali, ale vysvětlil jsem jim, že dospělí to mají jinak. Starší už to chápe, ten mladší ještě ne, ale tím, že mě viděli od malička, tak to berou jako samozřejmost, že třeba strejda předkožku má a já ne, protože mi ji jako miminku uřízli. Rozhodně jim zodpovím každou otázku na kterou se zeptají. Pravdivě a upřímně, i když to může být trapný, ale je to lepší než něco zatajovat a dělat z toho tabu. Já jsem to měl v dětští horší. Spíš jsem se za tu obřízku styděl, protože mi nikdo nic nevysvětlil. Táta se mnou o tom nemluvil. A mamka také ne. Takže to pro mě byla velká záhada, až ve škole jsem se dozvěděl odpověď. Ale spolužáci si mysleli, že je to cool nemít předkožku a nosit holý žalud pořád venku a pak to zkoušeli také napodobit. Holky mají také raději holý žalud. Je pravda, že to smrdí míň, než penis s předkožkou. Já bych se také nezeptal cizího chlapa. Ale byli to malí kluci, asi jim to nedalo. Pořád si něco šeptali, takže se asi vyhecovali.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 23:08)

Jak a v kolika letech ses to dozvěděl? Přišel si na to tak nějak sám nebo ti to někdo ve škole rekl ze jsi obřezaný? A jak si to bral dřív když si zjistil že ho máš jinýho než ostatní a nevěděl proč? A co rodiče, vysvětlili ti to potom?

Reklama

Přidat komentář