Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 01:04)

já to mám podobně, i v klidu mám žalud odkrytý, samo od sebe úplně ne, spíš záměrně . Jen výjimečně se stane že se sám zakryje. Při erekci už také zakrýt nejde, kůžička se hned zase stáhne, dost rozdíl oproti tomu když jsem ho kdysi míval i v erekci zakrytý. A co se týče prádla tak v těsnějším a jemnějším to bylo snesitelnější, ale brzy jsem si zvykl a teď už je mi to jedno

Abe (Út, 30. 3. 2021 - 00:03)

Asi se budu opakovat, což třeba Steve nestráví, ale já měl v dětství kvůli zcela přirostlé a zanícené předkožce komplikovanou operaci penisu. Matka si, (zřejmě záměrně) nepřála aby byla předkožka odstraněna. Pak nastala povinná a zpočátku velmi bolestivá masturbace. Doktoři mi to udělali přesto dobře. Když je penis v klidu, předkožka zpola kryje a chrání žalud. Tím plní svojí funkci. Dojde li k erekci, žalud se obnaží tak, že předkožka zcela zmizí. Soudím, že tak by to mělo být.

Ich weise nicht (Ne, 28. 3. 2021 - 15:03)

Ok, a nemáte nějaký způsob jak to za tím žaludem udržet? Je mi 14.

Pavel1 (Ne, 28. 3. 2021 - 21:03)

Nemusíš se bát,jak píšou,dá se pořídit kroužek a nic ti neodumře,ale dám ti radu zadarmo a to tě nebude nic stát,dělal jsem takhle já,stahoval jsem jí pořád,když se mi vràtila,tak jsem to cítil,strčil ruku do kalhot a zase stáhl,teď už drží v pohodě,ale občas se mi stane,že mi sjede zpatky,tak ji zase přetáhnu,mám to takhle už 30 let

Návštěvník (Po, 29. 3. 2021 - 16:03)

pouhé stažení nemusí stačit, kůžička bude mít tendence se vracet do své běžné polohy na žalud. Proto je třeba tomu zabránit. Nasazení kroužku nebo čtverečku s dírou skrz žalud tomu zabrání že se dál nedostane. Pak si zvykne i na to že její běžná poloha je za žaludem. Pokud někde něco vyloženě neškrtí nebo extrémně neotéká, tak je to bezpečné, nějaké odumření fakt nehrozí.

Alex (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

Zpusobu je vice....me nejvic pomohl maly krouzek(erekcni), kterym sem prostrcil zalud a tim je predkozka fixovana.A nemuze se vratit zpet na zalud.

filip (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Mně žalud vysunutej nevydrží dlouho, tak když to jde, tak si ho vysunu. Nejsnadnější je to samozřejmě doma nebo na nudi, prostě ta,m kde jsem bez oblečení.Nevýhody jsem nezaznamenal, naopak mi to tak vyhovuje.
Kluci, když se vám začal žalud sám vysouvat nebo jste mu pomáhali, mělo to na vás nějakej účinek?

Pavel1 (So, 27. 3. 2021 - 11:03)

Mám ho odkrytýho od 20 let a teď je mi pade,za 30 let jsem nenašel žádnou nevýhodu,jsi do toho a uvidíš,že to za čas oceníš a když se ti to nebude zamlouvat,tak ho vrátíš zpátky do zakrytýho

Honza (So, 27. 3. 2021 - 03:03)

Kluci, kterým vylezl žalud sám od sebe, napište tu, v kolika letech vám začal vylezat, jak dlouho trvalo, než zůstal celý venku, jak vám to vadí, nebo jestli se vám to líbí, jak na to reagovali vaši kamarádi, když viděli, že máte najednou žalud venku a co na to holky. Já jsem se o tom bavil s kamarády, mně začal poslední dobou žalud vylezat sám od sebe, už nejde celý schovat. Jeden kamarád má celý žalud venku již asi dva roky a prý mu to nevadí. Ostatní kamarádi ale mají žaludy schované a jsou s tím spokojeni. Ještě jeden má žalud vylezlý asi do jené třetiny. Mně se to moc nelíbí, nevím jestli budu mít celý žalud venku, nebo jenom část. Napište prosím jak se vám to stalo.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

U mě to bylo tak že jsem se jednou ráno vzbudil, a předkožka byla z ničeho nic zarolovaná za hranou žaludu, díky čemuž mi poprvé sama držela stažená. Sice jsem po odkrytém žaludu netoužil, ale protože mě zajímalo mě jaké to asi je, tak jsem to tak začal na zkoušku nosit. Moc nadšený jsem z toho nebyl - zvykat na neustálé dotyky žaludu o prádlo nebylo nic moc, ale bral jsem to tak že je to jako kdybych měl obřízku a žalud nemohl zakrýt a musel si zvyknout. A k tomu patří i to muset překonat stud, ve společných sprchách mi vadilo že to všichni uvidí, zpočátku jsem si připadal si dost blbě že můj žalud je vystaven všem na odiv zatímco téměř všichni ho mají schovaný. Snažil jsem se sám sebe přesvědčovat o tom že mi to vůbec nevadí, i když mi to dost vadilo. Je to spíš o zvyku, teď už jsem na odkrytý žalud natolik zvyklý, že kdybych si ho zakryl kůžičkou tak bych se cítil divně, měl bych pocit jako by to nebylo moje péro.

Alexis (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

ahoj, pre mňa to začalo, keď som mal asi 11-12 rokov, celý žaluď von som mal blízko 17 rokov, keď som začal so sexom. Nikdy mi to nevadilo, ale ani neviem, či sa to mi páči, vnímal som to spokojne, lebo aj otec, aj dedo tiež mali žalude von. Pár kamarátov to trocha prekvapilo, ale sa podarilo im jednoducho vysvetliť, pre holky to nemá veľký význam, najvážnejšie je to, ako sa postaví. A koľko rokov máš ty? prečo sa ti obnažený žaluď nepáči?

Steve (So, 27. 3. 2021 - 02:03)

Blbost, nesouhlasím s vámi pánové ...

Ba naopak milé Slovačisko, čím starší, tím více by si měl tu citlivost každý pán chránit a uchovávat nebo se později ani neudělá ... a půjde jeho celý sexuální život do řiti ... Pak bude brzy bez sexu protože ho to nebude ani bavit s nedráždivým žaludem, a nakonec bude mít problémy s prostatou protože bude zaměstnávat málo svojí prostatu. Je třeba přemýšlet u všeho, přemýšlet. (to otupění žaludu je sice ze začátku fajn, ale brzy je to doslova ke škodě, protože z toho nebude mít skoro nic)

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

tohle je velmi individuální, takže žádná univerzální pravda tady neexistuje. Proto nelze říct že je to dobré nebo špatné - je to prostě jiné. A každý to může cítit úplně jinak

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Mám to tak už cez 25 rokov od puberty a problémy nemám, ani som nikdy nemal.

Steve (Čt, 25. 3. 2021 - 00:03)

Tak ho nevysunuj zbytečně, akorát ti vysychá a snižuje se pak citlivost. Pouze si zkontroluj zdali se stahuje dobře, nic víc s ní nedělej a nech tak přes - kryje ti to žaluda před třením, úrazem a udržuje ho hlavně ve vlhkém prostředí. Odhal si ho samozřejmě při sprchování aby se žalud umyl a nevytvářel se pod předkožkou hnus či sejra. Nic víc neřeš. A na ostatní se vyser, at' si to nosej jak chtějí když jsou hloupí a nic nechápu. PánBůh věděl proč dát chlapovi předkožku přes žaluda. Předkožku je nutné řešit pouze v případě, že špatně funguje, bolí, je úzká a škrtí, má to krátkou uzdičku.

Alex (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Naopak mirne snizeni citlivosti neni na skodu.V sexu to ocenis jak ty tak tva holka.Holkam se navic odhaleny zalud libi a urcite tim zabodujes u ni.O hygiene ani nemluve.
Ma to jen sama pozitiva,tak si do toho nenechej kecat a za me ti doporucuji mit zaluda trvale vysunutyho ;)

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 17:03)

Jednoznačne a čím v skoršom veku odkryt a nechavat žaluď von, aby zostal trvale von. Hygiena, výzor, mužnosť vo vzhľade a sebavedomie muža s výrazne širším a väčším žaluďom, čo je dominantou každého muža. Žaluď ma byt trvale von, čistý suchý a nie ako miminko trvale zakrytý a citlivý pri odkryti.

filip (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Ve škole s tím problémy nemám (tedy neměl jsem, teď do školy nechodím). Při sprchování po těláku jsem si všiml, že někteří další kluci mají žalud vysunutý. Ptal jsem se jich a jednomu se to udělalo v poslední době samo, druhej si žalud na radu rodičů vysunuje sám. Já si ho vysunuju pokaždé, když je to možné. Určitě doma, protože je to snadné (navíc jsme doma skoro pořád bez nahatí), na nuda a při styku. Ten kluk, co si taky vysunuje žalud, už má taky styk, ale při něm si žalud nevysunuje. Já musím, protože používám kondom, on ne, sází na přerušení.

filip (St, 24. 3. 2021 - 19:03)

Psal jsem na sexus.cz:
U nás doma bylo zvykem mít předkožku vždy staženou. Mamka mě to učila asi od šesti let. Žiju s ní a starším bráchou sám, otce nemáme, ale prý to tak měl taky. Předkožka mi ne vždycky drží, tak ji musím stáhnout ručně. Mamka vždycky říkala, že tak budeme mít penis čistější a že se zvýší výdrž při masturbování a sexu. Oboje můžu potvrdit, já i brácha dokážeme masturbovat dlouho. Nedávno jsem začal mít styk se svojí holkou a nevím, jestli je to tím, že si stahuju předkožku nebo kondomem, ale vydržím fakt dlouho. To samé má brácha, ten je o 2 roky starší a styk má už delší dobu a říká to samé. Taky chodíme na nudi, kde je výhoda, že jsme bez plavek, takže si nemusím sahat do plavek, když si chci stáhnout předkožku. Sice se mi zpravidla postaví penis (nebo když si mažu žalud krémem), ale to neřeším. Bráchovi ostatně taky.

St (Út, 23. 3. 2021 - 20:03)

Pomuze piercing stahnutej predkozce ?

Reklama

Přidat komentář