Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

helo, (Út, 2. 11. 2021 - 04:11)

Já jsem poprvé viděla...nevím, kolik ti je, ale honí si ho všichni kluci a chlapi, i ženatí a nebo s partnerkou. Předpokládám, že ti si ji nakonek honíš taky. Že se chlap na nuda koukne je v pořádku. Neměl by ale zírat. Dosti ženám vyhovuje, když je chlap obhlíží, tak tady se pak dívat může. Honit by si ho ale neměl před cizí ženou, leda v situaci, kdy by tu byl oni ní jasný signál, že jí to vyhovuje. Občas se některá ráda koukne a v zásadě jí vyhovuje, že ho chlap před ní vyhoní. To ovšem může dělat před plnoletou ženou. Před nějakou nezletilou holkou si ho může honit zas jen podobně starý kluk, to je běžné. Dospělý chlap ale ne, to je dokonce trestné. Myslím, že tvoje máma má rozumný přístup. Asi je sama, pochybuji, že by si ho cizí chlap honil, když by tam byl tvůj otec. Dospělá žena to prostě bere fakt, že jsou chlapi nadržení. Naopak, pokud některý o sex moc nestojí, tak řadě žen nevyhovuje.

Radka (So, 2. 10. 2021 - 22:10)

Už tady přestaň s tím opakováním, a nevydávej se za ženskou, jsi zřejmě vychytralý až moc

Ingrid (Pá, 1. 10. 2021 - 20:10)

Jak to tady čtu, tak si myslím, že děti by měli být poučené od malička, a jestli s nimi rodiče mají tyto erotické hry, tak v běžné nekonfliktní rodině to může být k prospěchu

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 20:10)

Penis viděti je jedna věc, ale anatomii a funkci pohlavních ústrojí by se děti měly dovědět v rodině a nebo ve škole. Vzpomínám, že na devítiletce, jsme toto téma měli v biologii dost brzy. Holky se styděly odpovídat a dostávaly kule. Pak se přihlásila zkušená Jiřka a otrlý učitel utekl z třídy, co všechno mu napovídala. Dostala jedničku a dvojku z chování.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 06:10)

A máme tady Radky dvě. Jedna pravopis umí, druhá ne. Jedna si užívala s oběma rodiči, druhá s millencem a maminkou. Obě jsou až moc dobře vychované. Jako zkušené a náročné, se asi v dospělosti musíte nudit. Nebo ne?

Radka 1 (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

V dospělosti se vůbec nenudím, svoje zážitky jsem mohla využít později s manželem a přidat k tomu i více. Sex není jen soulož, ale i různé erotické hrátky.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

Zrovna mě to povídej. Všeho do času. Když jsem se oženil, jako dobře "vychovaný", experimentovali jsme a manželka byla schopná a chotná "dopustit se" téměř všeho. Po létech se z toho stane manželská povinnost, skoro pokaždé na misionáře.

Vendula (Čt, 30. 9. 2021 - 19:09)

Prvního jsem viděla tátovo. Pamatuju si, že mi vrtalo hlavou na co to zařízení má? Když jsem se zeptala maminky, tak mi řekla, že tím udělal mě. Až douho potom jsem pochopila na co to muži mají.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 12:09)

Znala jsem dědulu, který na požádání ukazoval své obrovské přirození. Viděla jsem ho jako malá holka několikrát. Vypadalo jako třetí kratší noha. Říkalo se, že s ním dokáže zatloukat hřebíky. Byl starý mládenec, protože ho žádná nechtěla. Závistiví kluci mu polili penis kyselinou a on na to umřel.

Táňa (Čt, 30. 9. 2021 - 08:09)

Mne máma musela držet, protože sem nechtěla. Nevstoupil do mě táta, ale její milenec. Trvalo mu dlouho než byl hotovej a postříkal nás semenem. Kunda mne bolela několik dní. Bylo to poprvé a on měl dost velkýho čůráka. Bylo mi patnáct let. Stejně si toho picáka máma neudržela.

Radka (Pá, 1. 10. 2021 - 06:10)

Moje mâma měla taky milence. Jednou jsem je načapala, když jsem přišla ze školy dřív. Bylo mě 12. Vešla jsem do obíváku a tam mamka šoustala s cizím pánek. Jak mě uviděla, chtěla něco říc ale já jsem se otočila a utíkala do pokoje. Máma zamnou přišla a mě jiného nenapadlo, že jsem jí řekla, že se bude s tátou rozvádět. Řekla že né, že tátu pořád miluje, ale jak je pořád v práci že jí to moc chibí. Otec jezdi s kamionem. Začla mi to vše vysvětlovat. Pak mě řekla že se to otec nesmí za žádnou cenu dozvědět že má milence a co vyděla. Slíbyla jsem jí to. Pak řekla ať jdu sní, že mě představí. Mamka byla pořád nahá. Když jsem vsroupila do obíváku, měl nasobě trenky. Bylo vydět že mu eště stojí. Podaly jsme si ruce a já se dívala na jeho bouli. Pak mamia řekla něco co mě zarazilo a to zda bych se nechtěla podívat na tu krásu.
Ani jsem nepípla a máma mu řekla ať se slíkne. Než jsem mrkla uviděla jsem jeho penis jak mu stojí. A pak mě máma řekla, zda jsem vyděla něco tak krásnêho. Samozřejmě že neviděla. Dívala jsem se na něj. Potom mi máma vzala ruku a položila mijí na jeho ptáka. Mohla jsem si ho osahat. Řekla jsem mámě že je dost velký, ale uklidnila mě že jeto takoví průměr. Pak řekla zda bych se na ně nechtěla dívat. Byla jsem zvědavá a tak jsem tam snima züstala. Mamka ho kouřipa a on jí lízal. Pak si jí otočil zádi a vniknul do ní. Přirážel a máma si to dost užívala. Pak ho vytách, uchopil si ho, trochu pohonil a vystŕíkal se mámě na záda a na zadek. Nikdy jsem nic takového neviděla. Mâma se namě podívala a zeptala se jak se mě to líbylo. Řekla jsem že moc. Čuměla jsem na jeho péro. Mamka jako by tušila, že by se i mě to mohlo líbyt řekla, jesti bych chtěla že by mě moch taky postříkat. Chtěla jsem to zažít a tak jsem řekla že jo. Začla mě slékat, ale já se dost stiděla před ním. Máma mě uklidnovala, že ať se ničeho nebojim. Když mě slékla do naha , dala jsem si jednu ruku mezi nohy a druhou přes prsa, jak jsem se stiděla. Máma mě řekla že se předním nemusím stidět, když jsem vyděla já jeho. Dala jsrm tedi ruce podêl a on mě uviděl komplet nahou. Pak mě mâma řekla ať si lehnu a opŕu se v loktech tak abych naněj vyděla a ať pokrčim nohy a dám je od sebe. Aby si mohl mezi ně kleknout. Měla jsem strach aby mi ho tam nestrčil. Mâma mě uklidnila že mě jen postříka nic víc. Kleknul mezi mé stehna a začal si ho honit. Dívala jsem se mu na ptáka jak si ho honí. Mamka byla vedle mě a ptala se jak se mě to líbí. Já ani nedutala. Mâma mě začla hladit po těle. Přejížděla mě přes prsa. Řìkala že ho musíme pořádně inspirovat. Pak mě pomalu zajela mezi nohy. Začla mě tam hladit a pak mu ukázala jak jsem zněho mokrá. Chlapa to vzrušovalo a i mě. Potom řekl že už to bude. Přidal na tempu a než jsem se nadála, začal na mě stříkat. Měla jsem to všude po těle ale i na kundičce. Když byl hotov, lehl si vedle mě. Mâma to země začla slízávat. Ale to byl čas kdy musel odejít. Pak jsem z mâmou šla do koupeni a tam si otom povídaly. Když byl zase u nás,tak jsem se knim přidala. Mazlila se snima a užívala si jeho penisu. Pak mu máma dovolila, že by mi to moch udělat. Zeptala se mě a já souhlasila. Na poprvé mě to docela bolelo a pak jsen měla strach že mě to bude zas bolet, ale ujistila mě že to bude už jen lepší. A bylo. Už mě to nebolelo a mrdal mě jako mâmu. Bylo to moc krásní

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 06:09)

Radko a Blanko. To, co je pro vás potěšením, jsou trestné činy a vaši rodiče mohou jít za ně do vězení, protože se dopustili incestu. Váš sexuální život začal příliš brzy a neprožijete žádné romantické dětství a mládí, protože už nyní jste ženy navyklé sexu, nedej bože, díky neodpovědným a zvrhlým rodičům, těhotné. Stačí, když se tatínek neudrží a pustí do vás semeno. Narodil by se vám potomek s trvalou genetickou poruchou pro další generace.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 02:10)

Radši si jdi vyhonit a nelez na tyto stránky. Kde není žalobce, není soudce. A jmenovat rodiče že jsou zvrhlý, každý to má jinak nastavené. My za to nemůžeme, že ti máma neukázala ani kozy.

Radka (Čt, 30. 9. 2021 - 20:09)

Tak to se mýlíš, už jsem dospělá a mám rodinu, to co se stalo je už hodně let. Vůbec to na mě nezanechalo následky, naopak jsem byla zkušenější než jiná děvčata, která na intru vyhledávali kluky a pár jich otěhotnělo. To se však nikde nepíše. Já si v pohodě našla dnešního manžela a už jsme spolu 8 let.

Blanka (Čt, 30. 9. 2021 - 05:09)

Já jsem v 7 letech šmírovala rodiče. Oba byly nazí. Mamka kouřila tátuv penis a taťka jí lízal frndu. Tátuv penis mi přišel obrovskí. Pak mě mamka zahlédla, jak se naně dívám. Ihned mě zavolala k sobě. Přišla jsem knim a uviděla zblíska tátův penic. Jen se zeptapa zda bych se knim chtěla přidat. Moc jsem chtěla a tak jsem souhlasila. Mamka slezla s otce a přistoupila ke mě. Sundala mi tepláky, tričko a pak kalhotky. A nahá jsem si pak lehla vedle otce. Ten mě začal hladit po těle a líbat. Pak mi zajel mezi nohy a hladil mi jí. Pak mi mamka ukázala jak tátu kouŕí. Potom mě pŕedala jeho velký penis a já napodobyla mamku. Kouřila jsem mu ho a moc se mě to líbilo. Pak mě řekla že by se tátovy moc líbylo kdyby se moch naní vystříkat.Nevadilo měto. Lehla jsem si a pokrčila nohy. Otec přiklekl mezi mé nohy a začal si ho honit. Mamka byla vedle mě a říkala že se mě to bude moc líbyt. Pak táta řekl že už to bude. Máma mě řekla ať se pořádně dívám na jeho penis. Pak zněj vystŕíkla tekutina a dopadávala mi na tělo a i mezi nohy. Byla tepla a bylo to příjemní. Sâhla jsem na to a lepiloto. Když byl táta hotovej, mâma to převzala. Začla mi tu lepkavou tekutinu slízávat a polikala to. Pak přešla mezi mé nohy a začla mě slízávat tu tekutinu zmé kundičky. Bylo to příjemné jak mě tam dole lízala. Postupem času jsem už tátu kouřila a dokonce jsem i začla polikat jeho sperma jako mamka. Oba mě jí lížou a dokonce se dívâm jak spolu šukaj. Řekla jsem mámě že bych si moc přála, aby mě ho tam také táta strčil jako do ní, ale řekla mě že až mě bude 15 že mi ho tam dá, ale dřív né. Musím eště rok a pul počkat. Ale prozatím mě ho strká aspon do zadečku. Sice né pořád, ale aspoň tak. Už se na to moc těším, až ho ucítím v kundičce.

dědaJirka (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Kdy ti bude tech 15? [email protected]

Radka (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

Já viděla taťkův čurák v pěti letech, on si ho honil s já přiběhla do kuchyně a viděla ho. To jsem viděla poprvé a byla zvědavá. Taťka si mě všiml a řekl že se můžu dívat. Pak řekl jestli si to nechci zkusit, tak jsem mu ho honila. Když řekl že mu ho můžu cucat, tak jsem si ho vzala do pusy. Pak jsem mu ho zas honila až vystříkal. Všechno mě vysvětlil a já pak mohla kdykoliv přijít, a to i nahatá, lechtal a lízal mě na pipině a mě se to líbilo. Takto jsme to občas dělali až do mých 16 let. Žádné trauma z toho nemám, jsem ráda že mi vše vysvětlil

Karel (St, 1. 12. 2021 - 09:12)

Pěkné,jdu se vyhonit.

dedaJIRKA (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Odkud jsi? [email protected]

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 17:10)

Hele ty úchyle, hovno ti je po tom, měníš jména i maily, brzy na tebe dojde

Reklama

Přidat komentář