Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

pet (Út, 6. 2. 2007 - 17:02)

Možná proto že je to pohodlný prádlo ne?????????

Martin (Út, 6. 2. 2007 - 16:02)

Je mě pouhých 13 let a nosím tanga a mám spoustů kámošů v mým věku, co je taky nosí a je to super!

Scooby (Čt, 1. 2. 2007 - 23:02)

Som chalan zo Slovenska, a myslím si že tangá sú super, nikdy by som ich nevymenil za niečo iné.

martin (So, 28. 10. 2006 - 09:10)

Nosím slipy se širokou gumou. Samozřejmě žádný otrhaný a zašedlý slipy. Nejlepší jsou bílé od Calvina Kleina. Po tom ženský řádí. Nosím i tanga a po těch šílí i chlapy.

Peter (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

Myslím, že je to naozaj o súdnosti /aby v tom človek aj dobre vyzeral ani bokovky na dievčatách, ktorým preteká sadlo nie sú moc erotické/ a potom o tolerantnosti. Zbavme sa už konečne stereotypu že len to je pekné a správne čo nosil náš dedo a pradedo.....

martin (Po, 16. 10. 2006 - 08:10)

Já tedy nevím, co je na tangách asexuální. Mě to přijde právě naopak. Je to moc hezký pohled, hlavně u žen. Uznávám, chce to soudnost.U 100kg babičky by to asi vypadalo divně.Ale zase se v nich asi nebude promenádovat na pláži. A co se týká mě, nosím je už asi 3 roky a nikdo si nestěžoval, ani moje žena ne. Nosíme je oba a moc se nám to líbí.

Klára (Ne, 15. 10. 2006 - 22:10)

Na chlapech jsou tanga totálně asexuální, hrůza. Nelíbí se mi ani na ženách, mnohem víc sexy jsou bokové kalhotky nebo kraťásky.

Peter (Ne, 15. 10. 2006 - 21:10)

tá Marianna bude asi koktavá, ke dje to tu trikrát. Ale ked je otázka postavená že prečo muži vlastne nosia tangá tak mna by zaujímalo prečo ženy nosia tangá? Veď aj tak dnes vidieť ženu v sukni alebo v šatách je asi ako vidieť na Václaváku škóta v sukni.

mariana (Ne, 15. 10. 2006 - 15:10)

Mě osobně se tanga nelíbí ani na ženách ani na mužích a ani je nenosím. Nemůžu si pomoct. Ale když se to někomu líbí, nevymlouvám mu to. Ale naštěstí si v tom můj kluk nelibuje :-))

mariana (Ne, 15. 10. 2006 - 15:10)

Mě osobně se tanga nelíbí ani na ženách ani na mužích a ani je nenosím. Nemůžu si pomoct. Ale když se to někomu líbí, nevymlouvám mu to. Ale naštěstí si v tom můj kluk nelibuje :-))

mariana (Ne, 15. 10. 2006 - 15:10)

Mě osobně se tanga nelíbí ani na ženách ani na mužích a ani je nenosím. Nemůžu si pomoct. Ale když se to někomu líbí, nevymlouvám mu to. Ale naštěstí si v tom můj kluk nelibuje :-))

xxcd (Ne, 15. 10. 2006 - 12:10)

Ať si každý nosí, co chce !!! Jinak tanga není nic extra, jen pro mnohé je to něco ééééxtra ... Hlavně borečci jsou z toho hotoví, když nanynky vystrkují nárazníky a jde jim vidět šňůra v komíně ... :-))) Ne, vážně ... Pokud se člověk řídí svým pohodlím, tak je to vpořádku ... Tudíž i dívky, které nikdy tanga nezkusily o nic nepřišly, pokud dělají věci z pohodlí svého a ne z jiných aspektů :)

martin (Ne, 15. 10. 2006 - 11:10)

slova typu: "to musí být pěknej fujtajbl", mi říkají, že buď někdo usuzuje jen podle toho jak to vypadá a nebo to taky zkusil. ale at si kazdý nosí co je mu příjemné. Já nosím tanga už několik let a tvoří 60% z celého spodního prádla. Mám rád ale i boxerky a slipy - a to na spaní.

Návštěvník (Čt, 28. 9. 2006 - 21:09)

xxcd, toto prádlo je hnus na chlapech i babách. Šnůrka vražená v zadku musí být pěknej fujtajbl.

Návštěvník (Čt, 28. 9. 2006 - 19:09)

ja nosim tanga protoze proste tri niti v riti pa a uzijte si to vy tangaci!!!!

xxcd (Ne, 17. 9. 2006 - 23:09)

Za to na dívce jsou tanga něco extra sexy, ženského a estetického, co !!??? :)

Návštěvník (Ne, 17. 9. 2006 - 23:09)

tanga na chlapech? No fuj! Nic mužnýho a estetickýho.

Mirek (Ne, 17. 9. 2006 - 17:09)

Martine,nic na tom není.Tanga nosím 6 let.Jiné prádlo uš ani nemám.Přivedla mě na to manželka.Byl jsem pořád zapařený.Tanga plavky 3 roky.Naučil jsem se to v lázních.Do vany jsem v klasických plavkách nesměl.Skus se slíknout před kdejakou ženskou.Nyní se v klasických plavkách cítím jak v mokrým a studeným hadru.

Martin (Ne, 10. 9. 2006 - 09:09)

Souhlasím s Pavlem, proč by tanga měli být jen pro ženy?. Já osobně už je nosím asi 2 roky a paráda. Mé ženě se to líbí a já už se dnes v něčem jiném ani necítím dobře.Letos u moře jsem je měl i plavky tanga. Byl jsem sice jediný chlap v tangách na pláži. Ale nijak mě to nevadilo.A měl jsem pocit, že nikomu jinému také ne.
A navíc, vůbec nechápu, proč si zakrývat zadek. Co je na něm tak neslušného?

Návštěvník (St, 30. 8. 2006 - 19:08)

tri niti v riti jsou, ale jenom pěkná na super chlapském zadku
xxcd opět vtipný, jako všude :-))

Reklama

Přidat komentář