Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

merlin (Čt, 22. 11. 2007 - 17:11)

mam otázku: kolikrát za den se chlapy ohnete nebo drepnete aby vám ty tanga byly vidět ? hmmm ?

Návštěvník (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

A jejej.Další bukvice na obzoru.Kolik vás už je?Množíte se a přitom si strkáte ocasy do prdele.

miro (Čt, 22. 11. 2007 - 14:11)

Prečítal som si celú diskusiu a mám hroznú chuť vyskúšať kúpit si panské tangá. Nie erotické (šnúrkové) ale skôr na bežné nosenie. Keď mi to pred nedávnom navrhla manželka, tak som mal z toho zmiešané pocity. Myslel som si, že je to iba sexuálna hračka do postele alebo do nočných gay barov. Po prečítaní diskusie som sa uk?udnil, že nemusím sa cítiť tak úchylne ako na začiatku.

Viacerí písali, že na nie celkom jednoducho sa zháňajú. Tiež tá cena nie je úplne najlacnejšia, aby som mohol si kúpiť z každého druhu. Chcel by som sa opýtať tých, čo ich pravidlne nosia,
čo si pri kupovaní pánskych tang všímať?

Aké materialy sú najlepšie?
Pod?a čoho vyberáte ve?kosť?
Aké sú strihy (tvary) a ktoré sú najlepšie a najhoršie?
Aké značky sa vám osvečili resp. neosvečili?
Prípadne kde v Bratislave sa dajú kúpiť?

Ešte sa opýtam aký je vlastne rozdiel medzi pánskymi tangami a string slipami? Keď som pozeral na internete e-shopy, tak to čo volali tanga mi pripadali pod?a obrázka ako obyčajné slipy.

Ve?mi pekne ďakujem za každú dobrú radu.

franta (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Je to super a nechapu proč to tak odsuzujete když každy at nosi co chce !!!!!!!

Návštěvník (Čt, 4. 10. 2007 - 21:10)

Je gay a všichni ostatní v tangách taky.

Simona (So, 8. 9. 2007 - 02:09)

Mám italského přítele,který vypadá na 100%jako nějaký grázl.Vysoký ostré rysy prostě kus chlapa,jak má být.Ale co mě nejvíce překvapilo on takový tvrdák si vzal tanga.Neodsuzuji je sama je nosím,ale furt mi nešlo do hlavy proč můj chlap!Až se mi přiznal,že má rád anál a vše kolem něj no a teď vlastně díky tangám se nám zlepšil sex.A není gay:)

Juro (Pá, 7. 9. 2007 - 15:09)

Aj taky musia byt, inak si neviem vysvetlit zlozenie parlamentu ;-)

Tangam zdar

Pavla (St, 29. 8. 2007 - 08:08)

Poslední dva příspěvky jsou o tom, že sem chodí i lidi s IQ pod 80

Návštěvník (Út, 28. 8. 2007 - 20:08)

Proč,proč???Já Vám to tedy povím...protože jsou přihřátí.Normální chlap to na sebe neveme.

Návštěvník (Út, 28. 8. 2007 - 18:08)

Protože tangáči jsou hrozní

Juro (Pá, 1. 6. 2007 - 14:06)

Nejak je tu mrtvo...
tak pre inspiraciu:
http://www.planet-undies.com/catalog/product_info.php?products_id=115157

Juro (St, 30. 5. 2007 - 12:05)

No predstav si , ze v obchode pri skusani nohavic by chlap nemal nejake spodare...

katka (St, 30. 5. 2007 - 10:05)

proč vlastně chlapi vůbec nosí spodní prádlo? Ženský mají pořád trochu výtok, což je přirozený a spodní prádlo brání znečištění oblečení. nebýt toho, taky chodím naostro. Takže jaký vlastně mají chlapi důvo k nošení prádla?

Peter (St, 30. 5. 2007 - 08:05)

U mňa to bolo skor naopak. Ja som Na dovolenkách v Chorvátsku asi 4 roky po sebe nebol ani raz vo vode v plávkach no a ked sme prišli napláž kde to nebolo možné tak som si obliekol aspon tangáče.

Radek (Út, 29. 5. 2007 - 20:05)

juro, mas pravdu, to mne ani nenapadlo, ze nekdo muze na nudaplazi nosit tanga jako mezikrok k uplny nahote.

Juro (Út, 29. 5. 2007 - 15:05)

Viacmenej mas mozno pravdu, ale keby to takto rozmyslali vsetci, o com by sme sa potom rozpravali ? Nebolo by koho ohovarat, bulvar by skrachoval, zopar vypatlancov by si nemalo kde ulavit nadavkami, a nejaky nahodny navstevnik by mozno nezistil ze tanga nosia aj muzi...

P (Út, 29. 5. 2007 - 13:05)

Nechápem zmysel otázky v názve diskusie. A prečo ženy nosia tangáče ? A prečo ženy nosia sukne ? Prečo ženy nosia dáždnik. To je úplne nezmyselná diskusia. Nech každý nosí to v čom sa dobre cíti inak budeme všetci ako japonci v čiernych oblekoch a bielych košeliach. Alebo ako číňania v monterkách.

juro (Út, 29. 5. 2007 - 09:05)

Aha tak si to myslel, no mozno na tom nieco bude. tiez je vsak mozne ze pre niektorych su tanga na nudaplazi len medzikrok k uplnej nahote - kym sa osmelia. Zatial pouzivam tanga len ako pohodlnu spodnu bielizen, na tango plavky asi nemam postavu...

Radek (Po, 28. 5. 2007 - 21:05)

Juro, jestli je ta tva otazka pro mne, tak tu teorii zakladam na logice. Jestli nekdo chodi na nudaplaz, tak chce byt nahej, jestli tam ale nosi tanga, tak je nahej jen castecne, takze si myslim, ze se stydi za svuj penis, protoze prave ten tanga zakryvaji.

Juro (Po, 28. 5. 2007 - 15:05)

zaujimava teoria. Mas ju niecim podlozenu ?

Reklama

Přidat komentář