Reklama

přistihl jsem manželku se psem

otto.w (Čt, 27. 7. 2023 - 10:07)

to píšeš o kom?

Tonyjaa (So, 22. 7. 2023 - 22:07)

Ahoj je tu nějaká zvrhlá dominantni zoofilka?Lákalo by tě svázat kluka a zasunout mu péro do vaginy fenky nebo kobyly?Mít kluka jako otroka pro páření se zvířaty?

Bara (Út, 18. 7. 2023 - 14:07)

Cetla jsem na ,Lizani postevacku,jak jsou kluci sikovni,jak si radi co a jak udelat holce,ale ze jsou nezkutecne ukecani a vytahujou se a jenom to nenapisou,mne nahodne doma kdyz jsem lezela s covidem a slezala slaba z postele curat prolizl nas jezevcik,myslela jsem ze blbnu,sla jsem curat a pes zamnou,sla jsem do postele a zase znmou,jenom jsem zkusila,blbos si myslim a sedla si na kraj postele a roztahla do siroka,ten studeny cumak a drsny jazyk,to nedokaze zadny chlap,lehla jsem si na zada,nachala ho at me lize kolik chce a ja mela jeden vrchol za druhym,chvilema prestal a knucel,asi chtel zasunout ale nejsem na souloz asi pripravena,necham se jenom lizat a je to to nej co se da zazit,necha si pomoct taky a tim za mu nastavim u zedecku ruku kdyz jsem na ctyrech a on me suka do ruky,trosku vic zmacknu a on jenom zrychli a knuci a strika,mysi si asi ze do mne,no taky jako chlap,ale lize nejlip na svete,stejne rychle a stejnym tlakem,nejsilnejsi je pro mne ze chci aby zrychlil ale on nevi co chci a lize stejne a potom to je maxorgac.

Návštěvník (Čt, 20. 7. 2023 - 16:07)

Nezkusiš se nechat pejskem ošukat?

Default User Image
Eva (Út, 16. 1. 2024 - 10:01)

Ahoj ráda jsem z prahy

Default User Image
Eva (Út, 16. 1. 2024 - 10:01)

Ahoj ráda jsem z prahy

Default User Image
Forperv01 (Ne, 25. 2. 2024 - 14:02)

Ahoj Evo,pokud se ti chce tak napiš na [email protected]. s přítelkyní máme hafana a hledáme další slečny s touto zálibou. Jinak já 39 přítelkyně 29 let.Oba sport.postavu 

Anonym (So, 24. 2. 2024 - 07:02)

Ahoj Evi napiš na [email protected], rád ti pomůžu 

Default User Image
Loverak9 (Po, 22. 1. 2024 - 13:01)

Ahoj, napiš mi, můžeme si o tom popovídat a třeba i víc :) [email protected]

Bara (Čt, 27. 7. 2023 - 14:07)

Nezkusim,zatim ne,mozna pozdeji,je uplne super to lizani a potom kdyz me jako suka a dela to do ruky,musim se smat ale uz bylo na male,kdybych mu penis chytila o malicko pozdeji malem byl v zadecku,uz ho tlacil a prirazel do dirky,mozma jsem ho mela nechat ale nevim jestli by to v tu chvili slo a nebolelo by to,nevim,mozna dnes to skusim.

Návštěvník (Ne, 11. 6. 2023 - 13:06)

20 cm s naběhlým žaludem jako u chlapa u vlčáka nečekej.

Honza (Čt, 8. 6. 2023 - 14:06)

Pokud by někdo hledal pejska tak [email protected]

Default User Image
Psí čubka (Po, 30. 10. 2023 - 18:10)

Já hledám někoho , kdo mě tímto provede, protože to neznám. A moc mě to láká... 

Default User Image
Forperv01 (Ne, 25. 2. 2024 - 14:02)

Ahoj čubi,napiš mi na [email protected] a můžeme něco vymyslet společně s mojí přítelkyní 

Default User Image
Loverak9 (Po, 22. 1. 2024 - 13:01)

Ahoj, napiš mi, můžeme spolu něco vymyslet. [email protected]

Default User Image

Ozvi se

Pavkol (Po, 15. 5. 2023 - 09:05)

to je správný Leono počkej si na pořádnýho mužskýho pokud to teda nebude impotent

Leona (Ne, 14. 5. 2023 - 19:05)

Moje sousedka když byla sama její muž byl v práci tak si to rozdávala s jejím vlčákem . Lehla si na záda tak že spustila nohy v kolenou na zem , pes ji napřed polízal kundičku a pak mu ho pohonila on vylezl na ní rukou mu ho zasunula a až do výstřiku ji oprcal i ona se u toho krásně udělala. Viděla jsem to přímo na ostro . nejprve jsem tomu nevěřila tak mi to předvedla v přímém přenosu. I mi říkala ať to zkusím ale ne ne chtěla jsem.

Default User Image
Loverak9 (Po, 22. 1. 2024 - 13:01)

Ahoj, napiš mi, můžeme si o tom popovídat třeba v tobě vzbudím zájem :* [email protected]

Kočička (Ne, 14. 5. 2023 - 08:05)

muž a žena nemohou nějak přijít k dítěti tak jdou za doktorem pro radu a on jim povídá podívejte se z okna vidíte ty dva psy? ano tak to zkuste jako oni a za měsíc mi přijďte říct tak po měsici přijdou a doktor se ptá takco? a oni dobrý pane doktore dobrý ale ta ostuda na ulici :)

Reklama

Přidat komentář