Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivan .L (St, 12. 5. 2021 - 18:05)

Super! Krásný večer !

Lucka (St, 12. 5. 2021 - 18:05)

Klárko přeji fajn večer. Tady byl liják a bouřka. Nezmokli jste jestli jste byli venku?

Ivan L. (St, 12. 5. 2021 - 18:05)

Dívčí čůrání je vzrušující. Hlavně to Kláry. Klárko,bylo ještě nějaké ?

Jindřiška (St, 12. 5. 2021 - 16:05)

Tohle je zajímavé jak se kluci zajímají o dívčí čůránky. Znám to od bráchy a jemu se asi líbí jak čůrám. Ale mě to je trapný ,aby na mě někdo koukal a tak se snažím s ním nečůrat, ale když to chce vidět za každou cenu a jsme venku tak to někdy udělám . Ale jen když opravdu nutně musím.

Klára (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

Tak jsme v pořádku doma a čůraly jsme zase tam v lese na stejném místě, ale Niki jen málo, protože byla ve škole ,že se jí chtělo už hodně. Já jsem měla pipinku plnou a tak jsem to pustila do větší loužičky. Máme tady pod mrakem a Libor říká, že přijde bouřka. Mamča je objednána do Prahy na příští středu a tak uvidíme, jestli pojedu já nebo ji odveze Libor a já budu ve škole. Čápi tady krásně jsou na hnízdě a myslím, že už třeba budou mít brzy mláďata tak začátkem června.

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 15:05)

KLárko a čůrala jsi světlou moč nebo víc žlutou? A na bobku? A byla jsi v sukni ?

Tom (St, 12. 5. 2021 - 11:05)

Kristýno přeji ti pěkný den a ať ti to pěkně čůrá i v tom dnešním učůraném počasí.

Robin (St, 12. 5. 2021 - 10:05)

Klárka má asi moc pěknou píčku a když močí tak to musí být úžasný.

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 07:05)

Máme tomu tedy Kláro rozumět tak,že pod nickem 5 teček nepíše Libor?

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 10:05)

Co si pamatuju, tak Libor nechal Kláru v povídce umřít a psaní se ujala nějaká paní. Ale to máš těžký, když se nikdo neregistrujeme, tak pod jedním nickem může psát víc lidí a naopak.

Pozorovatel (St, 12. 5. 2021 - 07:05)

Včera pod Nickem 5 teček napsal Libor vzkaz, stejný, co nyní ráno Klára, aby potvrdil, že Klára píše dál za sebe. Ten druhý pětitečkový byl fejk. Klára píše stále stejná a Libor pod 5 tečkami.

..... (St, 12. 5. 2021 - 10:05)

No tak povídková Klára ti těžko může odpovědět něco jiného a pět teček ti napíšu taky.

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 08:05)

Tak pokud to píšeš ty,tak vím,že tomu tady nikdo nemá věřit

Klára (St, 12. 5. 2021 - 06:05)

Jsme krásně a úplně hodně všechno vyčůraný z pipinek a pojedeme do školy. Martine,ta Martina je volná ale prý nechce nikoho ze sociálních sítí na seznámení. Ještě odpovím na ty polemiky- nikdo nepíše za mě, píšu to stále já, jediná, už přes dva roky. Pojedeme. Ozvu se. Hezký den.

Ivan L. (St, 12. 5. 2021 - 07:05)

Tak se budu těšit na povzbudivé zprávy. Hezký den !

Lucka (St, 12. 5. 2021 - 07:05)

Holky ,opatrujte se a na pohodu !

Ida (Út, 11. 5. 2021 - 23:05)

Taky jsem se odpoledne vyčůrala venku do trávy. Máme velký pozemek a hezky jsem jej tak v jednom rohu pohnojila.

Martin1 (Út, 11. 5. 2021 - 21:05)

Klárko moc ti to hezky čůrá a ta Martina jak k vám teď jezdí, nevíš jestli by se nechtěla seznamit nezávazně jen na pokec? Díky a dobrou.

povídkáři (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Klobouk dolů, vážení

Klára (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Mirku, čůrá mi to normálně jako holce když potřebuje. Včera jsme se byli s Liborem projít a bylo to tak krásný, že nejprve mi vypil z pod pipinky skoro všechno, co jsem vyčůrala a pak jsme se milovali a vypipinkovali jsme se až jsem byla počůraná ze sebe taky tou láskou. Dnes ale budeme doma a jsem na zahradě na lehátku a Niki je tady taky a ještě si užíváme sluníčka. Ráno jsem to dne nestíhala napsat,ale bylo to normální a stejně jsme obě jen nečůraly ale i měly to druhý a tak jsem napsala až po poledni. Zítra to bude stejný a vyzvednu Nikolu a celkem nám ta výuka sedí i časově, jen ve čtvrtek budeme mít seminář a skončíme hned s obědem a tak tam budu dřív. Dnes jsem ve škole čůrala jen o velký přestavce a ještě než začalo vyučování,protože jsme měli kafe a Niki to prý udělala taky a čůrala před osmou a pak o velký přestávce a v poledne už ne a držela to jako já a tak jsme si zastavily a hned nám to z pipinek teklo prudce a rychle, protože se nám chtělo a domů bychom to možná vydržely ,ale trápily bychom se, tak tady na tom místě budeme asi čůrat cestou domů pravidelně, když to takhle budeme mít. Hezký večer.

Reklama

Přidat komentář