Reklama

Incest

Dan (Ne, 30. 5. 2021 - 21:05)

Jak to proběhlo?

Dan (Ne, 30. 5. 2021 - 19:05)

Komu by se to nelíbilo, já mám s ní vztah něco jako se starší ségrou

T (So, 22. 5. 2021 - 07:05)

V dobách mého panictví bych se tomu určitě nebránil.

Návštěvník (So, 22. 5. 2021 - 12:05)

A teď si o tom nikdy nepřemýšlel?

T (So, 22. 5. 2021 - 14:05)

Teď už určitě ne, ale občas si vzpomenu na tu moji tehdejší až neskutečnou panickou touhu a nadrženost po ženském těle.

Návštěvník (So, 22. 5. 2021 - 17:05)

To naprosto chápu, já si stou myšlenkou rád hraju i dnes

Martin (Pá, 21. 5. 2021 - 23:05)

Asi zcela určitě ano...

no (Čt, 20. 5. 2021 - 08:05)

obnažování se v rámci rodiny, zvl. opačná pohlaví a mezi generacemi, to je jen krůček od incestu. Nějak beru, že třeba otec zná dceru od mala, ona se nestydí ani v pubertě, nevzrušuje ho, protože ji bere jako dceru. Tak se před ním vykoupe v podvečer nahá. Ale obnažovat se před vlastními dětmi, to je fakt fuj. Jiné národy to dělají, třeba v Indii není neobvyklé, že 80letý muž obcuje s vlastní pravnučkou, které je 9 nebo 11. My ale jsme přeci jen jiná kultura a já opravdu incest považuji za nejhorší zvrhlost. Já nijak nedramatizuji, když třeba večer jsem vidět tu paní s dcerou, jak nahé vylezly z vody. Ale incest mi vadí velice.

Rosťa (Pá, 21. 5. 2021 - 04:05)

Je vidět že jsi z incestního vztahu.

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 08:05)

jestli je míněno na Slováky trošku tmavší, kteří kdysi přišli z Indie, tak tam je to složitější. V té kultuře jsou jiná pravidla. Potom tam jsou velmi početné rodiny, takže vůbec nemusí jít o incest. Ale v takové vesnici jsou všichni příbuzní a berou se mezi sebou bratranci, sestřenice. Nakonec Habsburkové měli dědičná postižení, souviselo to právě s tím, že se mezi sebou brali příbuzní. Pro Habsburky neexistovalo vzít si někoho, kdo nebyl z panovnické krve, nějaká hraběnka, to bylo pod jejich úroveń. Bohužel, podobně bylo i za Přemyslovců, hlavně se hledala urozená krev, nemusela být královská, ale když šlo o nějaký knížecí rod, který vládl svému území ap. Vzít si z vlastní šlechty bylo pod úroveň, to byli vazalové, kdežto vládnoucí rod stál o stupeň výše. Karel IV byl sice napůl Přemyslovec, po matce, jenže fakticky oni byli namíchaní z panovnických a knížecích rodů ze sousedních států. Časem by došlo k nutné degeneraci, jak u těch Habsburků. Takže jestli někde na Slovensku je v nějaké obci vzájemná příbuznost, tak bych to tak tragicky neviděl.

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 08:05)

nahota v rodině a incest jsou dvě věci. Ale jak tu píše kdosi v následujícím příspěvku, když on vidí svoji o pár let starší sestru nebo mladou matku, tak ho to vzrušuje. Takže asi tolik nevadí, když osmiletá dívka vidí nahého otce, i když i takto malé děti jsou zvědavé. Ale tady jde jen o dětskou zvědavost, kde jsou na nahotu zvyklé, tak pak nezírají. Jiné ovšem je, když kluk v pubertě vidí vyspělou sestru nebo matku. Pokud ho to vzrušuje, tak mi to jako normální nepřijde. Spíš by mi přišlo normální, že dospělou dceru v koupelně uvidí její otec, zná ji od mala, žije s manželkou a dcera pro něj sexuální objekt není, vzrušovat ho nebude. I zde bych to omezil, přejít před ním nahá z koupelny, ano, aby aby viděl, jak si vyholuje pipku, tj. musí být dole rozevřená a tak, tak to mi přijde i před otcem nevhod. Že uvidí jen čárku, to bych nějak bral, tohle je už trošku moc. U mužů je vidět víc, v podstatě vše. Sestra ani matka nebude koukat na mladíka - bratra či syna s nějaký vzrušením. Malá holčička, která by ho viděla poprvé, tak možná s nějakou zvědavostí. Takže mi přijde v pořádku, když doma kde jsou tři, syn, dcera a matka, tak nahý z koupelny chodí jen on, ony dvě mu případně i vstoupí, když se sprchuje, opačně to není. Klukům navíc ani nevadí, když ho vidí žena nebo dívka, opačně to tak vždy není. I v dospělém věku (40+) mi bylo nepříjemné, když jedna známá u vody byla jednou nahoře bez, paní skoro o generaci starší. Opačně mi nevadilo před ní vlézt do vody nahý. Což ovšem vzniklo z její iniciativy, přišel jsem k vodě bez plavek, udělalo se krásně, tak mi sama navrhla, ať tam vlezu, že se kdyžtak otočí a že jí to nevadí. Prostě něco jako doma, být nahý před matkou nevadí, ale opačně bych se styděl.

Tonda (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

Mažu si péro masážním krémem Alpa Herbal na prokrvení svalů a super. Péro mi potom stojí jako stožár i když se několikrát vystříkám více jak hodinu bez přerušení erekce. Působí to i na ženy, u té mé hlavně na bradavky které jí pak tak naběhnou a jsou tak citlivé že se jich stačí jen dotknou a už teče jak potůček. Máte někdo nějaký typ na nějaký podobný masážní krémek? Šukání zdar. Tonda+Zoja

David (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

Láska a porozumění, tak by to mělo být v každé rodině

Valerie (St, 19. 5. 2021 - 10:05)

Jedno když jsem se koupala ve vaně to mi bylo 15 přišel tam brácha si vyčistit zuby. Ležela jsem jen tak ve vaně , vtom jsem si všimla že si druhou druhou mne ptáka ve slipech . Najednou se otočil ke mě vytáhl ho ven to už mu stál jako kláda a říká ségra pohoň mi ho , bez ostych jsem mu ho vyhonila , udělal se mi do vany asi šesti krásnými střiky Ještě jsem mu ho umyla a dala na něj dlouhou pusu. Od té chvile jsme si vycházeli oba vstříc ale sex jsme spolu neměli .

Lida (Čt, 20. 5. 2021 - 07:05)

Ahoj Valerie jak vychazite v dospelosti?
Mam podobnou zkusenost a ve 30 mam problem to udrzet v mezich

KUBA1221 (Út, 18. 5. 2021 - 06:05)

spal sem v pokoji se svým bratrancem, jednou odpoledne když byl bratránek s tetou a babičkou na nákupu sem se nudil a prohlížel si babiččinu knihovnu, nebylo tam nic zajímavého, na zem mi spadla fotka co měla za sklem a zajela pod knihovnu, nemohl sem se rukou pod velkou těžkou skříň dostat, tak sem použil hůl opřenou hned vedle a štoural fotku ven, spolu s ní sem vyštoural papírový sešit, na obale byla nahá žena a název Josephina Mutzenbacher, strčil sem knížku pod tričko a utíkal k sobě do pokoje, četl sem ty prasárny a přitom se se mnou dělo něco, co sem neznal, celý sem zrudnul a funěl jako bych bežel, mezi nohama se mi to zvedlo a cukalo mi v jněm, netušil sem co se děje, sundal sem si trenky a zíral na tvrdé péro, najednou sem slyšel, že jsou zpátky babička a teta, rychle sem se oblékl a knížku schoval pod matraci, celý zbytek dne sem nemyslel na nic jineho, konečně byl večer, a je zas ležel s knížkou v postely. Sotva sem dočetl jednu stránku, bratranec chtěl ať zhasnu, ležel sem a představoval sem si, že jsem jeden z chlapců z románu, kterého opíchá vlastní matka, najednou mě začalo cukat péro víc a víc, dostal sem křeč a všechno sem měl najednou mokry a lepkavy. Rano sem vstal hned jak vyšlo slunce, knihu pod triko a jako alibi bandasku na borůvky jsem chtěl vyrazit do lesa, těśil sem se na samotu lesa, čaru přes rozpočet mi však udělala Tetka, byla starší, tlustá, skoro 50. Byl sem nasranej, ale nemohl sem nic dělat, úplně u lesa sem přeskakovat příkop a knížka mi vypadla nohavici ven rovnou před tetu a nastal výslech, byl sem červenej až za ušima, strašně se styďel. otevřela knihu a začala číst, chtěl sem utict, ale nedala mi šanci, strhla mě na zem do mechu a sedla si vedle mě, nadávala mi do prasat a říkala, že všem doma řekne, že chodím do lesa honit ptáka, začal sem brecet, že to není pravda, že nikoho nehonim. A že sem stihnul jen jednu stránku. teta dala knížku, nalistovala druhou stranu a podala mi jí, ať čtu nahlas, četl sem červenej jak rajče a koukal jak kmitá tlustejma stehnama k sobě a od sebe, vždycky když je roztáhla, viděl sem na zadku a mezi nima mokrej flek, zase mi ztvrdnul a napnul trenky, teta zírala mezi moje nohy a jednu ruku si zasunula zepředu do tepláků, a otočila se na všechny čtyři a začala kňučet a hekat, nechápal sem co se děje, ale začal se mi stahovat podbřišek a já vyhekl cukl sebou a na trenkach se začal objevovat mokrej koláč, Teta nato koukala s vytřeštenejma očima a najednou zakřiçela a celá se rozklepala

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 09:05)

S tetou můžeš mít sex a není to incest .

Steve (Ne, 23. 5. 2021 - 02:05)

Ale je to Incest ... teta je rovněž tvá krev. (pokud to není teta partnerky)

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 10:05)

Není teta jako teta . Pokud to není sestra otce nebo matky , tak ji můžeš i oplodnit a je to v pohodě .

David (Ne, 23. 5. 2021 - 16:05)

Stejně jako všude jinde meleš kraviny. Stále se víc přikláním tomu, jak jsem tu někde četl, že jsi se narodil prdelí.

Reklama

Přidat komentář