Reklama

Incest

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 21:07)

Na seznamu incest a jsi tam.

Pro pepana (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

ale než to napsal, to si dal....

Zkopaný (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

si děláš prdel nééééééé?

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

to je vymyšlené?

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 18:07)

Je to paráda, jsem z toho nadrženej.

Návštěvník (So, 30. 6. 2007 - 20:06)

Jó nešálí je to hnus prasárna odpor tak ať si to pepan vyžere.

Ignacius R. (So, 30. 6. 2007 - 20:06)

Šálí mě snad zrak?!
Jaká to urážka dobrého vkusu a mravnosti!

pro pepana (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Maminka se zvedla z křesla. Rukou se držela čuráka, jako by se bála, že jí někam uteče. Za něj mě lehce vedla do své postele. Položila se pohodlně na záda. Pod zadeček si dala velký polštář a najednou byla kundička výše. Poklekl jsem mezi maminky roztažené nohy a začal jí čurákem dráždit kundičku. Maminka slastně předla. Rukama si hrála s kozičkami. Po chvilce je vybalila z trikotu a vzala si bradavky mezi prsty. Už jenom malou chvilku jsem rozdělám maminku k nepříčetnosti. Pak jsem se nad ní smiloval a pomalounku do ní vstupoval. Ale maminka byla jiného názoru. Chytila mě kolem boků a prudce narazila na sebe. V okamžiku jsem v ní byl celou délkou. Maminka jen slastně hekla. Nechtěla mě pustit přirážet. Vychutnávala ten pocit mít po letech v sobě živého chlapa. Viditelně jí to dělalo dobře. Mě ostatně také.

pro pepana (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Incest a jiné erotické hry

Nudí tě už normální obyčejný sex? Tak pojď si se mnou hrát nějaké erotické hry. Co třeba incest? Chceš si zahrát na synka, kterého mrdá jeho maminka?

VB (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Maminka by měla jít sedět někam do chládku.

Julka (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Máš dost...a jestli nekecáš tak je mamina kapku ujetá.

Návštěvník (Pá, 29. 6. 2007 - 19:06)

DEBILE.

Pepan (Pá, 29. 6. 2007 - 18:06)

Já měl taky zvláštní zážitek s mámou když mi bylo asi tak 11. Jednou v noci sem se probudil a stálo mi péro. Nevím proč, ale otočil sem se na břicho, opřel o předloktí a začal pohybovat zadkem jako když lidi šukaj a dřel pérem o prostěradlo. Asi to bylo slyšet, protože najednou sem slyšel dveře a do pokoje vešla máma. Ztuhnul sem, padnul na polštář a dělal, že spím. Ale za chvíli, jak odešla, tak sem začal znova. Tak se to opakovalo ještě dvakrát. Když přišla potřetí, tak rozsvítila, sedla si ke mě na postel, pohladila mě po vlasech a řekla "já vím, že nespíš. On ti malej Pepíček nechce dát pokoj a nenechá tě usnout?" Otevřel sem oči a jenom přikývnul. "Tak ukaž" řekla máma a odhrnula mi peřinu. Otočil sem se na záda a ona mi stáhla kalhoty od pyžama do půlky stehen. Dotkla se ho palcem a ukazováčkem a řekla "No ten je ale rozdováděnej, to se nedivím, že tě nenechá usnout. Tak mu ulevíme" a začala mi přetahovat kůžičku přes okraj žaluda sem a tam. Trvalo to asi tak půl minuty než sem se udělal. Tehdy sem ještě nestříkal, ani nevěděl, co to je orgasmus, ale dodneška si to pamatuju, jak to bylo příjemný.

Pavel v Panně (Pá, 29. 6. 2007 - 11:06)

Tak to jo. Díky :-) Já mám různý chutě a úchylky, ale tohle cítím stejně, jako Ty, víš? Přeju Ti krásnej den :-)

Jana v Býku (Pá, 29. 6. 2007 - 11:06)

Ale pochopila,neboj.Jen jsem na toto hrozně háklivá,jak jde o děti a ubližování jim v jakékoli formě,mám v sobě plno emocí a vybuchnu jako papiňák.A pak píšu zmateně,tím chci říct,že to nebyl útok na tebe.

Pavel v Panně (Pá, 29. 6. 2007 - 10:06)

Možná jsi Jani nepochopila, co jsem tím chtěl říci :-)

Jana v Býku (Pá, 29. 6. 2007 - 10:06)

Ježiži tak ani tohle bych z pusy o synovi nevypustila.Za tohle bych chlapy co to udělají pěkně mučila a pak zabila.Bezmilosti.

Pavel v Panně (Pá, 29. 6. 2007 - 09:06)

Je pro mě velmi vzrušující představa, souložit s vlastní sestrou. Asi proto že žádnou nemám.

A nedovedu si představit souložit s vlastní dcerou. Protože mám dceru a mám jí moc rád.

máma. (Pá, 29. 6. 2007 - 09:06)

TAK TOME OMLOUVÁM SE JSI JEN POLOVIČNÍ DEBIL.

Reklama

Přidat komentář