Reklama

Incest

Pepa (Ne, 25. 4. 2021 - 16:04)

Nic jiného než, že tě má ráda jako syna. Pánské tanga nejsou automaticky erotické prádlo.

T (Po, 26. 4. 2021 - 10:04)

Některá pánská tanga jsou dost erotická a ženy které takové věci někomu darují tak to nedělají jen tak ale spíše tím chtějí něco naznačit, stejně tak jako když muž daruje ženě erotické spodní prádlo.

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 23:04)

Asi tak to bude všeliak.

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 10:04)

Já pořád toužím zasunout do mamky
Ona však nechce

Abe (So, 24. 4. 2021 - 01:04)

Všechno může být jinak, když si vaše matka vezme do hlavy, že udělá vše pro to, aby jste jí otročili až do smrtí a je schopna udělat cokoli, Počínaje povinnou onanií, přes předělávání na holku, absurdní obavy z incestu, ponižování, bití, sjednání neperspektivní souložnice, až po úplné zatracení, včetně naprostého dědického vyloučení. Z toho není jiné východisko než útěk, po dovršení zletilosti, což jsem logicky udělal.

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 03:04)

Mě vyhovoval společný život sní kdy mě jako první zajímali její kalhotky v koši na prádlo, kam jinam by je také dala nikdy sem je ovšem nepostrikal a po masturbaci vrátil z5, nevadilo jí ovšem po mě uklízet kapesníčky a moje trenky od spermatu, o panictvi sem přišel až v 18 a s holkama sem měl sex jen občas když sem si narazil nějaký,, vztah,, stejně sem měl oči spíš pro mámu, rád sem chodil s bejvalou do postele své matky když nebyla doma věděl sem že ji máma moc nemusí tak sem jí tam často nevodil. Když sem se chtěl pochlubit dalším vztahem mamka byla ráda že ji chci představit, přítelkyně mě potěšila slovy že máma je kočka nebo tak něco vtom smyslu to samé mi řekl kamarád který jí viděl v kalhotkách když byl u nás na návštěve, pro mě byla radost jít někam s mámou byla a i teď je víc sexy než partnerky co sem měl. Svým způsobem sem ji chtěl mít pro sebe což mě komplikovalo sexuálně žít s jinýma ženskejma, často mě napadají věci jí koupit nějaké pěkné spodní prádlo, nebo pokud by se neurazila nějaký vibrátor ale na to nemám odvahu, nebo když bych ji mohl třeba namasirovat nohy a nevadilo by jí že se při tom budu vzrusovat

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 16:04)

Raději si přiznej že na to nemáš koule a vzdej to. Najdi si nějakou ženskou která ti bude pasovat a už na to nemysli.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 07:04)

Ono asi když takové matce dojde že sexuálně přitahuje svého syna tak o tom bude asi zcela určitě přemýšlet, pak se může stát cokoliv. Syn který o tom snil a přál si to o tom určitě nebude někde vyprávět a jeho matka samozřejmě také ne. Proto se asi všichni jen něco domnívají a jen některé takové případy vyplavou na povrch.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 11:04)

Jaky pak mají asi pocit když si sou vědomi zájmu ze strany syna?

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 10:04)

No to je otázka, ale ženy obecně myslí na sex stejně tak jako muži. Možná by se ale u ženy takovéto vědomí mohlo proměnit v nějaké spontánní chvilce v nečekanou hlubokou erotickou touhu po milostném aktu.

A (Čt, 22. 4. 2021 - 09:04)

Někteří pubertální kluci nebo i dospělí muži které vzrušuje myšlenka na intimní vztah s vlastní matkou to tak prostě v sobě mají dané od přírody a jen těžko se asi takovým myšlenkám dokáží bránit. Stejně tak podobně jsou na tom i některé ženy které jsou ale zase od přírody více submisivní než muži, dokáží to v sobě více potlačit a spíše skrytě vyčkávají na signál opačného pohlaví než by se sami k něčemu takovému odhodlali. Když se potom ale taková ta intimní imaginární hráz mezi nimi prolomí tak se to může mezi nimi odehrávat a mohou v sobě poznat a nalézt i jiné city než k sobě chovaly předtím. Takové věci se prostě mezi lidmi někdy stávají a možná se to děje více než je známo.

Návštěvník (Čt, 22. 4. 2021 - 21:04)

Zajímal by mě názor psycholozky, mám to podobně často na ni myslím ale cítím se provinile

Šárka (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Nemusíš se cítit provinile, takové projevy má mnoho kluků a mužů, související s mateřským pudem, neboť to jsou matky které vás porodily a máte k nim nejníže. Navíc existuje i takzvaný Oidipův komplex, syn tíhne k matce, dcera k otci. Incest je v mnoha rodinách, jen o tom nikdo nemluví a pravda vyjde najevo jen ve vzláštních případech.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 02:04)

Šárko děkuji, jen by mě zajímalo jak by mamka reagovala kdybych ji to řekl

Šárka (Pá, 23. 4. 2021 - 04:04)

To bych musela vědět více podrobností, pokud to nechcete řešit zde, napište na [email protected]

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 05:04)

Raději to budu psát tu, co by Vás zajímalo konkrétně? Věřím že takových případů je víc

Anonym (Čt, 22. 4. 2021 - 22:04)

V jakém smyslu

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 02:04)

Zažil jsem celou rodinu. Máma , táta, dvě holky, dva kluci, kteří mezi sebou šukali naprosto bez zábran a nikdo to neřešil. Dělali to bez studu i přede mnou. Když jsem to řekl mámě, byla v šoku, ale nařídila mí, že o tom nesmím mluvit. Takových rodin musí být mnohem více, ale nikdo to neřeší, jakoby si celospolečenskou demenci stát přál.

Steve (St, 21. 4. 2021 - 22:04)

To u vás doma vid' ... Vůbec bych se nedivil.

Abe (St, 21. 4. 2021 - 23:04)

Nabízím dohodu. Ty si nebudeš všímat mne a já tebe. Pokud jí nepřijmeš, rád si tě "vychutnám". Věř mi, že v tom mám velkou praxi. Jenom mne bude mrzet, že se budu muset odchylovat od daných témat. Příjemnou zábavu přeji.

Reklama

Přidat komentář