Reklama

Incest

Pajka (Po, 17. 5. 2021 - 11:05)

Když jsem měl asi tak 10 nebo 11 let, tak jsem byl samozřejmě "mateřsko - eroticky" též zvědavý. Jednou, při sobotním koupání, když jsem se ráchal ve vaně, vstoupila máma chystající se s otcem na bál a začala se před zrcadlem krášlit. Byla oděná stále jen ve volné košilce a domácích "vytahaných" kalhotkách a já ustrnul. Když jsem přes velice volný lem těch kalhotek spatřil poprvé naživo chlupatý klín zralé ženy .. matky. Ráchání ustalo a já jsem jen intenzivně civěl. Tu máma podvědomě i během krášlení vycítila, že ustal takový ten .. "koupací hluk" a velmi nenápadně zaměřila, proč tomu tak je? Znovu se ujistila, , že civím tam, co si myslí, a najednou... Bác. Přistála mi taková přes hubu, že jsem se málem utopil.

Abe (Út, 18. 5. 2021 - 01:05)

A to bylo dobře, nebo špatně? Přede mnou byla matka běžně nahá, jednou mne zmlátila za to, že se dívám, jindy pro to, že se nedívám. Byl jsem bit za to, že mi stojí, jindy za to že mi nestojí. To je stresující frustrace. Nějaká facka díky nedbalosti matky je podobná, ale jen jednorázová. Tobě bylo jasné, že máš "oslepnout", mě ne.

x (Pá, 14. 5. 2021 - 09:05)

Každý normální mladý muž panic touží po ženském těle a díky tomu má nezřízenou sexuální potřebu onanovat i několikrát denně. Většina takových paniců se pak obrací ve svých milostných a sexuálních touhách i k vlastním matkám ve kterých vidí i ženy které jsou jim nejblíže. S pravidelnou určitostí kdy onanují a prožívají okamžiky své sexuální touhy které je přivádějí ke slastným orgasmům si pak představují svůj milostný i sexuální život s vlastní matkou jako s ženou která jim je tak blízko a mohla by tedy mít pro takový vztah pochopení. U většiny matek se nikdy nestane že by pro to měli pochopení, ale možné to je.

Majka (Pá, 14. 5. 2021 - 22:05)

Je to přesně napsané, ale některé matky mají pochopení, proto se to děje a vlastně i ony z toho mají prospěch, zvláště když nemají partnera. Nechala bych to být, je to každého věc jak to má v rodině. Navíc takové to bližší sblížení utužuje vztah mezi matkou a synem, téma incestu je problematické, nikdo o tom veřejně nemluví a mělo by to tak zůstat.

Vojta (So, 15. 5. 2021 - 13:05)

Jestliže se to mezi nimi děje jak tedy spolu žijí ? Jako syn a matka, nebo spíše jako partnerský pár muže a ženy?

Majka (So, 15. 5. 2021 - 22:05)

Většinou spolu žijí normálně jako matka a syn, jen si občas spolu více užijí radovánek

marta (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

To že nadržení synové v určitém věku touží po sexu s vlastní matkou pochopit ještě lze, ale to že jim to některé matky v jakékoliv formě umožňují už určitě normální není. Nutně to pak musí mezi nimi narušit jejich normální citové vazby matky a syna, a jejich další vztah je pak spíše sociálně patologický.

Steve (Út, 18. 5. 2021 - 01:05)

"To že nadržení synové v určitém věku touží po sexu s vlastní matkou pochopit ještě lze"

Nesouhlasím ... Pokud to tak někdo vidí, tak je to už hodně ujeté ... To samé toužit po sexu se sourozencem. Nezlobte se na mne, v tomto by měl mít slušný člověk jasno, nejsme přeci zvěř.

Jindra (Út, 18. 5. 2021 - 07:05)

Lze to pochopit,tyto věci prostě existují.Pokud zůstanou v mezích fantazie,nic se neděje.Víš,není dobré si hrát na slušňáky,kteří by ani letmou myšlenkou nezavadili o něco takového.

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 08:05)

Záleží na nich kam až zajdou daleko stim zblizovanim, fajn představa ale

Karel (Čt, 13. 5. 2021 - 09:05)

Možná a přípustná mez takového sexuálního vztahu v přímém pokolení je jen samotná představa a fantazie. Opravdové a to i oboustranně dobrovolné fyzické sexuální kontakty mezi přímými příbuznými jsou už jen zvrácenými úkony lidí kteří se nedokáží v tomto směru ovládat a podlehnou tomu. Proto se nikdy taková individua kteří se nedokáží ovládat a fyzicky prolomí tyto hranice tohoto tabu se nemohou řadit k inteligentním lidem i když se tak přede všemi prezentují.

Jindra (Út, 18. 5. 2021 - 06:05)

To je velký omyl.Inteligence člověka nemá nic společného s jeho sexuálními preferencemi a nebo případnými úchylkami.Rozdíl je v tom,že člověk s vyšším IQ to dokáže lépe maskovat.

David (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

Já od svých 18 let pravidelně souložím se svým otcem a strýcem.

20 (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

Zajímalo by mě jestli na sex se synem také myslí některé matky, a jak se taková úchylka nazývá?

Jara (Ne, 9. 5. 2021 - 10:05)

Otec mi šuká ženu. Já jí potom lížu píču a polikám jeho mrdku. Je to incest ?

Návštěvník (Pá, 21. 5. 2021 - 11:05)

Pokud této vzrušuje proč ne.povidani a realita je jina

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 10:05)

Není to až zas tak neobvyklá praktika sexu v rodině , ale incest to není . Jsi prostě cuckold a parohy ti nasazuje otec . Takže nikdo cizí to nemusí vědět .

Bla (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

Jsou tu jen samé báchorky stále nadržených pro které je představa incestu s vlastní matkou jen fixní fantazií která je dokáže přivést k orgasmům které je nejlépe a nejvíce sexuálně uspokojí. Nic špatného na to není protože každý člověk má nějaké svoje sexuální fantazie které ho dokáží při masturbaci nejvíce uspokojit.

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 10:05)

Většinou je to tak , ale ke koitu dětí s rodiči opravdu dochází . V kolika případech k tomu dochází mohou být jen spekulace .

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 18:05)

Takové hovada okamžitě vykastrovat a zavřít!!!

Reklama

Přidat komentář