Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavel1 (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Žádné houby ještě nerostou,je zima,akorát pár chorošů

Klára (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Martine už dobré ráno. Je tady chladné, ale slunečné. Potřebovala jsem nutně rychle ráno čůrat a tak jsem vyšla na zápraží a hned stáhla kalhotky a na bobečku a už to šlo, musela jsem si pipinku před tím držet rukou, už bych se trochu jinak počůrala jak to chtělo hodně ven a pak jsem vyčůrala větší loužičku vydatným proudem. Přišla Niki a dřepla si vedle mně a z pipinky jí taky hned vystříklo a pak hodně šlo čůrání do většího proudu a druhá loužička se vytvořila pod ní. Dnes jsme měly opravdu v pipinkách hodně čůrání a plná bříška. Teď uděláme snídani a půjdeme na houby. Mamča je vzhůru a Libor se ještě vykuluje. Včera se krásně do mě vypipinkoval až se mi to stalo krásně taky a pak jsme usnuli.

Pavlína (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Teda já bych na houby nešla. Po tom jak tě hlídali. Oni si lehce zjistí, kde máte chalupu a nastraží tam kamery na místa, kde čůráte a ještě vám v lese něco udělají. A máma pak bude bez dcer. Zůstaňte radši doma.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Ty si teda jetá,v ty asi nevycházíš z domu,viď.

Pavlína (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Já jen vím jaká je doba. A holky jdou samy do lesa až někde u Německých hranic. A tam je chytne nějakej úchyl a odveze je do Německa a ony skončí někde v bordelu a nikdo se po nich se nedopátrá. Nebo je bude nutit v lese dělat ty zlý věci a pak se jich zbaví. To je realita.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Bože! Už nečum na ty detektivky. Jako ty případy se mohou vzácně stát, ale toto je už tvoje panická nemoc.

Martin1 (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Moc krásný naladění. Hned bych šel na houby s vámi. Tak příjemnou procházkou a hezky se tam vyčůrej. A žádný strach. Nikdo vás tam honit nebude,neboj.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Teda ty jsi psycho....

Mirek (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Krásný probuzení Klárko. Už bych to nevydržel taky.

Lucka (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Teda vy jste byly na počůrání. To se mi ráno taky někdy stane a pak musím rychle protože bych už maličko učůrávala do kalhotek a tak si ji taky držím rukou a pak to stihnu. Dnes to bylo v pohodě, ikdyž taky dost. Hele na ty houby jděte, tady vás zase nějaký debil jen straší. Myslím, že by si nikdo tohle nedovolil a vůbec, jsou to kraviny. Přineste nějaký houby. Pa.

Martin1 (So, 8. 5. 2021 - 00:05)

Klárko,nic se neboj. V pohodě. Nikdo tam nebude. Tady si jen dělají prdel a ty to víš. Nejsi přece hloupá. Dobrou noc nebo možná spíš dobré ráno už.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 21:05)

Holky půjdou na houby a tam si na ně někdo počká z těch, co je sledovali a pokud se nevyčůraíj před nima, tak je nepustí domů.

Ivoš (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Tohle je opravdu od tebe hodně hloupý. Já věřím, že je nikdo špehovat nebude a už vůbec by si nedovolil takovou sprosťárnu je nutit někde močit pod pohrůžkou vydírání. Holky ,nenechte se vyhecovat a normálně jdete na houby. Nic se dít nebude.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Ale ten Ric je špehoval a bavil se s nima normálně.

Ida (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

No,tak tím jsi to opravdu dorazil. Teď se budou bát jít někam ven. To jako asi nepřemýšlíš ?

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 20:05)

Osm. Tak na paní Krejčovou kalíme!!!

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Tak to pak jo. Mazdy moc lidé na vesnici nemají to jsou drahé auta, tam má většina Škodovku nebo nějakého Francouze. Nebo starší německé Opely.

Rick (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Klid ta Mazda je omlácená, tak dvanáct let stará. Obě chcandy hledí výš, to už jsem taky zjistil.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

To má Klára svoje auto nebo jak mohl Libor jet topit napřed?

Pozorovatel (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Přečti si zpátky. Klára má s mámou původní auto a Libor má tu mazdu a s ní jezdí většinou všichni.

Reklama

Přidat komentář