Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martin1 (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Moc krásný naladění. Hned bych šel na houby s vámi. Tak příjemnou procházkou a hezky se tam vyčůrej. A žádný strach. Nikdo vás tam honit nebude,neboj.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Teda ty jsi psycho....

Mirek (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Krásný probuzení Klárko. Už bych to nevydržel taky.

Lucka (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Teda vy jste byly na počůrání. To se mi ráno taky někdy stane a pak musím rychle protože bych už maličko učůrávala do kalhotek a tak si ji taky držím rukou a pak to stihnu. Dnes to bylo v pohodě, ikdyž taky dost. Hele na ty houby jděte, tady vás zase nějaký debil jen straší. Myslím, že by si nikdo tohle nedovolil a vůbec, jsou to kraviny. Přineste nějaký houby. Pa.

Martin1 (So, 8. 5. 2021 - 00:05)

Klárko,nic se neboj. V pohodě. Nikdo tam nebude. Tady si jen dělají prdel a ty to víš. Nejsi přece hloupá. Dobrou noc nebo možná spíš dobré ráno už.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 21:05)

Holky půjdou na houby a tam si na ně někdo počká z těch, co je sledovali a pokud se nevyčůraíj před nima, tak je nepustí domů.

Ivoš (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Tohle je opravdu od tebe hodně hloupý. Já věřím, že je nikdo špehovat nebude a už vůbec by si nedovolil takovou sprosťárnu je nutit někde močit pod pohrůžkou vydírání. Holky ,nenechte se vyhecovat a normálně jdete na houby. Nic se dít nebude.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Ale ten Ric je špehoval a bavil se s nima normálně.

Ida (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

No,tak tím jsi to opravdu dorazil. Teď se budou bát jít někam ven. To jako asi nepřemýšlíš ?

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 20:05)

Osm. Tak na paní Krejčovou kalíme!!!

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Tak to pak jo. Mazdy moc lidé na vesnici nemají to jsou drahé auta, tam má většina Škodovku nebo nějakého Francouze. Nebo starší německé Opely.

Rick (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Klid ta Mazda je omlácená, tak dvanáct let stará. Obě chcandy hledí výš, to už jsem taky zjistil.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

To má Klára svoje auto nebo jak mohl Libor jet topit napřed?

Pozorovatel (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Přečti si zpátky. Klára má s mámou původní auto a Libor má tu mazdu a s ní jezdí většinou všichni.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Prosím vás pěkně kdo jí zná, jak čůrá paní Krejčová?

Rick (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Paní krejčová prej čůrá zhusta.Jako mamča.

Klára (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Pozdravuji z chaloupky. Dojely jsme v pořádku a nikdo nás nehlídal a vše je ok. I když jsme byly vyčůraný tak se hlavně Nikole chtělo už čůrat cestou a tak jsme zastavily u lesa a mamča nechtěla ,jinak bychom zastavily u benzinky. Niki se vyčůrala celkem hodně hned u auta a já taky, ale jen málo a moc mi to nešlo, protože jsem před cestou už nepila a tak jsem vyčůrala jen mírný pramínek a malou loužičku a Nika ji měla klasicky větší jako když potřebuje čůrat a taky čůrala hodně vodovou moč a asi se před cestou víc napila. Libor už byl na chatě a krásně topil a je tu trochu větrno ,ale sluníčko a tak budeme relaxovat a už se přišla podívat Helenka a Martina možná přijede taky ale asi prý zítra. Feetmane, já na tebe nereaguju denně, protože bych ti taky psala to samé. Máme nožky jen trochu uťapkané a tak jsou hezké a skoro nepáchnou a stejně si je umyjeme večer ve sprše, aby byly úplně hezký. Všem děkuji za podporu. Teď už jsme nečůraly venku a zítra jsme se dohodly s Nikou, že půjdeme poprvé se podívat na houby a tak to asi bude ráno po snídani a kafi a tak to naše pipinky budou chtít proudit už v lese a my tam asi určitě vyčůráme taky nějaký loužičky. Na houby se těším. Mohly by být kováři, májovky a tak uvidíme, jestli něco najdeme.

Kristýna (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Jsem moc ráda, že se vám nic nestalo a že jste se v klidu dostaly na chalupu a tak vám přeji hezký večer. Mě moc houby nebaví, ale když jsme třeba šly někam turistiku tak jsem taky čůrala u stromu a nedržela to ,když jsem potřebovala na záchod. Tome taky tobě dobrou noc a můžu zase napsat i o tom druhým.

Tom (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Jasně, proč se trápit ani to není zdravé. S tím druhým by jsi byla moc hodná. Děkuju a také ti přeji dobrou noc.

Nina (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Pavkole, ty jsi tady dost maskovaný. Jak se máš?

Reklama

Přidat komentář