Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Miu pokuď je Kovid biologická zbraň uměle vypuštěná tak i to očkování je fakt pochybný zlo.Jestli ty psychopati chtěji snižovat populaci tak jsme v obrovskym zlu.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Určitě bude nutné obnovovat stejně jako očkování proti běžné chřipce. Nic složitýho ani špatnýho na tom nevidím.

-Aleš- (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Ty seš určitě Indián Ten kterej přečetl všecko, protože i on měl sklony k nepochopení psaného textu a zaujatosti proti mé osobě.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Tak to jsi na omylu a už vůbec to nebylo proti tobě.

-Aleš- (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Každopádně píšeš stejný nesmysly. Samozřejmě že na běžnou chřipku není potřeba se každý rok očkovat. Já jsem na ni nikdy očkovanej nebyl a nikdo mi to nikdy nenutil. Ale mám vážné obavy, že proti nové chřipce mě systém donutí se očkovat. Nic víc nic míň.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Koukal si na ty moje poslední videa? Na chřipku bych se nikdy taky očkovat nenechala a nikdy sem to neměla v plánu a ani nás nikdo do toho nenutil.Jestli nás system bude nutit do tohohle tak mě nedostanou.Bude to pro mě opravdu důvod to tady zabalit.Já sem přesvědčená že je to zlo a postupně ti pujde tělo do prdele po tom svinstvu.

-Aleš- (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Dneska jsem na fb nebyl, ale až se přihlásím, tak se kouknu, pokud nejsou moc dlouhý :-) Já nevím jaký je pozadí toho co teď musíme prožívat, ale jsem přesvědčenej, že o zdraví v tomhle případě jde až na posledním místě. Vždyť oni očkují kohokoliv kdo se zaregistruje. Vůbec se nezkoumá zdravotní stav toho člověka, ale hlavní je že dostane vakcínu.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

No přesně tak vše je pochybný podezřelý.Už je kolem toho všeho hodně infa i ze zahraničí.A když čtu i jinde diskuze tak se lidi svěřujou že už znaji po očkování lidi co umřeli,celkem to přibejvá,zatim u starších lidí.Tohle neni normální to co jindy.Děje se něco zlýho co roky plánovali.Jo budu moc ráda když na to koukneš,jedno je hodně krátký a druhý je jen čtení.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Zdravím všechny, Milu, oni umírají i očkovaní lidi, vakcína není záruka nesmrtelnosti

No, (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

to máš tak, oni umírají i očkovaní lidi, víš? A kdo to zlý roky plánoval?

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

:))

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Proč se tomu směješ?

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

No říká se že ten glejt bude nutnost obnovovat dokonce možná i za půl roku až rok.Nejhorší je že na to očkování chtěji jít lidi kterým do teď nic nebylo.Klidně mohli i Covid prodělat bezpříznakově.Alešku to očkování smrdí průserem,já to cítim až v kostech.Už jen ta zpráva že výrobci vakcíny se před lety netajili informací že je potřeba snížit populaci.Do toho prosakují různý infa ze zahraničí že jsou naplánované pandemie Covid 21,22,23 a pak pandemie Spars.Lidi můžou být nuceni do opakovaných očkování dokola a dokola až je to dodělá.Koukni na fb na poslední moje dvě videa co sem sdílela a je to všechno hodně k zamyšlení.Lidi mohou umírat pak po očkování a bude jim říkáno že je to po mutacích a tim je donutí další dávce.Už tady nevěřim ničemu Alešku už tim jak vše pochybně začalo.Nevim kolik nás může být,nás těch který na to koukaji stejnym pohledem a nevěří tomu že je to pro dobro lidí.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Promluvila ta, co má naplánovanou sebevraždu.

bianka (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Tak já si nechám vyšťourat nos, jen kvůli tomu, aby mě ostříhali. :-) Vakcinaci prozatím odmítám. Snad mě někdo přesvědčí. Zdravím usedlíci i přespolní.

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Bianko, asi k tomu rozhodnutí musí člověk dospět sám.

bianka (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Snad dospěji.... člověk fakt musí chtít sám.:-)

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Tak hlásím, že jsem se právě zaregistrovala ohledně očkování a čekám na termín.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Dobrá zpráva.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Kde se vás tu tolik vzalo?

Reklama

Přidat komentář