Reklama

Incest

Abe (St, 10. 3. 2021 - 23:03)

Jsem rád, že jsi to Tanjo napsala. Když jsem zde uvedl, že mne matka nutila k masturbaci z obav (zcela zbytečných) z incestu, ke kterému nikdy nedošlo, byl jsem považován za zvrhlíka a utajeného souložníka matky.

Karel (St, 10. 3. 2021 - 16:03)

My jsme taky sukali vsichni spolu

Svatava (Út, 9. 3. 2021 - 01:03)

Tajemství naší rodiny v zkratce. Manžel po úraze přišel o schopnost souložit, a já po operaci rodit děti. Obou nás to trápilo, manželství bylo uspořádáno až do toho okamžiku, kdy se to stalo. Našli jsme řešení v našem synovi, bylo mu 17, a měl pubertální zájem o mé tělo ženy. Syn převzal roli sexuálního partnera. Muž mě jednou večer chytil a podržel synovi, který s váháním se mě dotýkal. Svlékli mě a položili na postel. Syn se projevil jako zdatný milenec. Manželství bylo zachráněno. Já jsem si zvykla na syna v sobě. Totiž neměla jsem ráda vibrátory a jiné pomůcky, ale naučili mě s tím se hrát .. Jsme spokojeni a šťastný.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 04:03)

Pred otcem to je divne,syn ktery svou matku miluje je rad kdyz ji ma jen sam pro sebe , tak sem to mel já nechtel sem aby si nekoho hledala ,ja sem se snazil abychom travili cas spolu kdyz sem se s nejakou holkou seznamil tak sem se pochlubil matce rekla mi at ji domu netaham nebo tak neco .... stejne to nemelo dlouhe trvani a rozchod , asi nam oboum vyhovovalo vedet ze o sebe mame navzajem nejakou sobeckost nebo jak to rict. Často sem si predstavoval ze bych mel matku za manzelku a mohl si k ni dovolit to co si moc preji do ted pres tyden pracovat a o vikendu s ni jet na vylet nebo na prochazku ,podivat se na nejakou rozhlednu nebo lyze,kolo v lete nekam k vode ,vecer udelat ohen dat si sklenku ,povidat si a pak spolecne usnout ,pral bych si aby to chtela take ,casto si pisem volame ,nebo navstevujem ale kdo vi jestli mysli na nas sex

Anonym (Pá, 26. 3. 2021 - 23:03)

Přesně takhle to mám i já.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 23:03)

Zajimalo by me kolik kluku toho opravdu dosahlo a zkusenosti stim..tezko rict co muzou mit pak za pocity kdyz se to stane

David (Ne, 28. 3. 2021 - 07:03)

Já, když jsem to chtěl na matku rozbalit, tak mi vzala vítr z plachet oznámením, že má nový vztah. Nedovedeš si představit, jak mě to ranilo. Přesto jsem ji miloval a přál jí šťastný život,takže jsem ji to neřekl a dodnes toho lituji.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Chtěl si ji mít jen pro sebe já tohle chápu, je to nádherné být sní i jako muž

David (Pá, 26. 3. 2021 - 18:03)

Řekni jí to na férovku.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 20:03)

Napad jak to udelat taktne mam,spis si rikam jestli je to normalni nejde mi jen o sex jak se tu kdekdo chlubi. Mas stim nejakou zkusenost povis prosim,dik

Návštěvník (Čt, 11. 3. 2021 - 00:03)

Také řešení , a je to v rodině .

Touzimpozrale@… (Ne, 7. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj, touzim poznat zenu ve veku me matky. Hk a okoli.... :-)

Lucinka (Čt, 4. 3. 2021 - 13:03)

Touzila jsem po svem otci. Chodila jsem prednim porad naha a vystavovala mu mou muslicku. Musel si ho pak casto honit. Jednou kdyz jsem zas provokovala, klecela jsem a mela vyspuleni zadecek. Rukou jsem si projela po pipince a prstem si zajela do ni. Tatka si za mnou klekl a rukou mi sahal mezi nohy.Citila jsem jak mu tvrdne a pritiskl se vic na me. Byla jsem hodne vzrusena a mokra. Potom si ti trence stahl a ja ucitila jeho holi penis na me sterbince. Zespoda jsem muho uchopila a navedla na dirku. Tatka na nic necekal a prirazil. Vnikl do me a zacal prirazet. Uzivala jsem si ze je otec ve me a hlavne jeho penisu, jak mi rajcuje v pipince.Pak jsem ucitila jak se vice neme primackl. I podle vzdechu mi bylo jasne ze prave se dome udelal. Este chvilku do me prirazel a pak vyklouz ven. Vice se ke me pritulil a dal mi velikanskou pusu na rty. Dekoval mi ze to bylo moc krasne, i me se to moc libilo. Zacla jsem snim soulozit od 15 a stale to snim delam a je to uzasne.

Silva (Út, 2. 3. 2021 - 10:03)

V lednu jsem se po deseti létech rozešla s přítelem a nastěhovala se k bratrovi moji mamky tedy ke strýcovi. Mám jednu dceru sedmnáct let . Mi je třicet sedm . Mám tady byt dva plus jedena a stačí mi to .Strýc bydlí taky se synem osmnáct let a mu je čtyřicet jedna. Ale k věci minulý týden jsme si dali trošku vínka se strejdou a já jsem byla ten iniciátor a začala jsem ho hladit po noze a jela nahoru až jsem se dostala k penisu který už byl v pozoru ,vytáhla jsem mu ho ven přes nohavičku slipů a pomalu jsem mu ho honila. Do ucha jsem mu zašeptala jestli mu to nevadí ,jen řekl pokračuj a nadzvedl mě na gauči svlíkl mi rifle i s kalhotkami najednou a ruka mu v mžiku skončila v moji pičce .tam už bylo taky mokro a kluzko . Otočila jsem se a natáhla na gauč on na nic nečekal hupsnul na mě a v poloze misionářské jsme si to rozdali . Netrvalo to dlouho oba jsme se najednou udělali . Postříkal mi celé tričko břicho a pičku a přisunul mi ho k ruce a ještě jsem nu ho vyždímala .Taky on mi projel ještě pičku prsty a šli jsme se osprchovat to už každý sám. Doufám že to zůstane mezi námi a už se oba těšime na sebe dneska to snad vyjde .

David (Út, 2. 3. 2021 - 13:03)

Nezapomeň ho pořádně vykouřit..

T (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Už je to delší dobu kdy jsem to už nevydržel a domluvil jsem si sex po tel. se zralou prostitutkou 46 let, prsa č.4, plus černé erotické prádelko v jejím bytě. Když jsem byl u ní tak jsem se nemohl vymáčknout jak to chci ale nakonec to řekla sama. Chvíli jsme o tom spolu pokecali, byla v tom směru moc vstřícná, pak se mě zeptala jak bych to konkrétně chtěl zaplatil jsem a šli jsme na věc. Musím říct že splnila mé představy dokonale a zahrála to skvěle. Bylo to úžasné, čtyřikrát jsem se udělal a konečně jsem si užil tu svoji úchylku v reálu se sexy zralou samicí. Pak jsem jí musel navštívil ještě několikrát a pokaždé to bylo super. Postupem času jsem si ale začal uvědomovat že jsem si to vlastně jen chtěl zkusit, prožít to, a že se mi vlastně líbí holky v mém věku. Mám tím na mysli, že zkušenost takového reálného sexu s opravdovou ženou která hrála hlavní roli mých sexuálních představ a která naplnila mé dlouholeté sexuální fantazie mě přivedla až k tomu že mě takové myšlenky přestali vzrušovat.

Dan (Čt, 25. 2. 2021 - 08:02)

Také o takovém divadélku se starší kurvičkou přemýšlím.

Zdeněk (Po, 22. 2. 2021 - 03:02)

On Steve je místní blb, jinde se vydával za 14 letého a přitom mu bylo 40 let. Dělá ze sebe slušného, ale bůhví kolik mu vlastně je a jen si ho pořád nad příspěvky honí

Blanka (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Máme z toho prospěch všichni a více to rodinu stmelilo, je to výhodné, nikdo se nemusí obávat nějakého přenosu pohlavní choroby a může si užívat kdykoliv.

David (Ne, 21. 2. 2021 - 14:02)

Proč já neměl takovou matku... :)

Reklama

Přidat komentář