Reklama

Syn a masturbace

Michal (Čt, 11. 3. 2021 - 12:03)

Nechtěla by jste taky pokecat a vyměnit si nějaké zkušenosti s kluky. Jestli ano, tak mi napište na [email protected]

Marek (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Teď není doba ani na koupání, pokud chceš pokecat i víc meil [email protected]

Marek (St, 10. 3. 2021 - 18:03)

Odkud jste, mohli bychom zajít na bazén nebo saunu?

Marek (St, 10. 3. 2021 - 17:03)

Kluci se koupou nazí s hrůzou zjistili když koukali na jiné kluky kteří vyběhnou z bazénu v mokrých kratasech že se jim tam hezky rýsuje celé nádobíčko a to jim ani nestojí....

Marek (St, 10. 3. 2021 - 07:03)

Naši kluci jsou oblečení při výuce jinak by tam sahali pořád

Eva (Út, 9. 3. 2021 - 23:03)

Kluci se honit musí, aby se dobře pohlavně vyvíjeli. To je příroda. S tím nic nenaděláme. Když byli malí, tak jsem jim přetahovala předkožky a myla ptáčky aby je měli zdravé. Vždycky jim krásně trčeli. Po čase jsem zjistila, že se jim to líbí až moc a tak jsem s tím přestala, ale trvala na tom, aby si to dělali sami. Když se objevilo semínko, nařídila jsem jim aby stříkali do umývadla, nebo do vany, ptáky řádně vymačkali umyli a vše spláchli do výlevky. Dělají to tak často, že má problém se dostat do koupelny.

kubakubula (Út, 9. 3. 2021 - 12:03)

oprava - A ani jednomu z nás nevadilo....

Katerina (Ne, 7. 3. 2021 - 16:03)

Syn to strikal a pak se utiral do povleceni. Kdyz jsem na to prisla, tak jsem ho trosku servala. Ale pak jsem mu rekla, ze mi nevadi ze si to dela, ale nemuzu je kazdy den menit. Chapu ho ze skratka si to musi delat a to seminko musi ven. Proto jsem mu dala rucnik a rekla mu, at to strika do neho. Menim mu ho dvakrat tydne. Je docela aktivni a svemu nadobicku se venuje i nekolikrat za den.

kubakubula (Út, 9. 3. 2021 - 12:03)

Mamce se taky nelíbilo, když jsem začal mít flekatý prostěradlo, nejdřív z polucí a pak i po masturbaci. Neseřvala mne, ale jednou večer na to zavedla řeč, že ví, že to z kluků nějak ven musí a že nám to určitě dělá dobře. Ale že jí zrovna nebaví dvakrát týdně mi měnit prostěradlo. Navrhla - co kdyby ses vyhonil vždycky večer při sprchování, tam se to spláchne a ty si tu svoji hračku pak hned umeješ. Nemusíš se přede mnou za to stydět, vím dobře, že kluci v dospívání se bez toho nemůžou obejít. Asi tušíte, že jsem rád poslechl. A ani jednou z nás nevadilo, když mne při tom občas i viděla. Umýt záda navzájem si chodíme dodnes.

Michal (Ne, 7. 3. 2021 - 12:03)

Mě napadlo mu koupit slipy, které by měl jenom na to. Ale to on by je nikdy nesundal. Takže asi koupím víc slipů nebo mu na to vyberu nějaké co má v šuplíku.

Jitka (Ne, 7. 3. 2021 - 13:03)

Když kluci s onanií začínají, tak se utírají co maj zrovna po ruce. Jak ten náš, taky do slipů a do trika co má zrovna na sobě. Pak se za to začnou stydět. Maminka přece nesmí mít tušení o tom, jak má napnutý ocas a že si dělá dobře. Takže sami přijdou na to, co se semenem. Jo a tvůj syn se utírá do slipů jež má pak na sobě? Měl bys mu podstrčit nějaké navíc, které by měl jenom na to.

Steve (Pá, 12. 3. 2021 - 02:03)

To jsou ti tví synové takové trubky že si neporadí jinak? Je nutné to utírat do slipů, trika či povlečení? Není! Může mít po ruce velké ubrousky, nebo kuchyňské papír utěrky, nebo nějaký hadr, nebo nějaké roztrhané nenošené triko ... Dá se přeci vymyslet spoustu smysluplných věcí.

Michal (Po, 8. 3. 2021 - 12:03)

Utírá se do slipů, takže je tam večer, když to hází do špíny opravdu hodně semene. Kluk je normálně na sobě nechá. Jenom střídá jestli to utře dopředu nebo dozadu. Asi bych mu měl vysvětlit, ať na to používá slipy, které mu určím a jinak je v čistých. Jinak mi nepřijde, že ten náš by se za to ve čtrnácti nějak styděl. Spíš si čím dál víc dává menší pozor, kdy a kde to dělá. Občas mi přijde, že se až snaží o to, aby ho někdo nachytal

Jitka (Út, 9. 3. 2021 - 10:03)

Syn sám dává většinou tričko do kterého se utírá asi co třetí den do koše. Vždycky ještě s nějakým dalším prádlem na oprání. Tak to zamotá, aby to nebylo moc vidět. Až mě udivuje, kolik toho tam je. Za dva, za tři dny a jedna skvrna vedle druhé. Ale aspoň to dává na jedno místo. Prostěradlo má vcelku skoro čisté.

Michal (Ne, 7. 3. 2021 - 10:03)

Kolik je tak vašim klukům? Našemu je skoro čtrnáct a jede pořád. Nemáte někdo nějakou radu, jak vyřešit to, aby to neutíral do slipů?

Petra (Ne, 7. 3. 2021 - 13:03)

Klukům dávám starý ručník co mají pod polštářem s ten tak týdně peru.pred tím měli papírové kapesníčky ale ty se válely všude

Jitka (Ne, 7. 3. 2021 - 10:03)

Syn se dlouho utíral do trička nebo kabátku od pyžama jež měl na sobě. To bylo od doby jeho onanie po polucích. Tak jsem mu pak nenápadně dávala k posteli navíc tričko a nakonec se utírá do něj. Vždycky jej zmuchlá někam pod polštář a ob den je přeperu. Teď už je sám dává hluboko do koše na prádlo, protože se za to stydí abych je nacházela v posteli. Je mu 13 a vím, že mu nedá pokoj. Zrovna dnes než před chvílí vstal, si ho musel mastit aspoň dvakrát. Tolik bylo semene na tričku.

Z (Ne, 7. 3. 2021 - 19:03)

Z

Ala (Ne, 7. 3. 2021 - 06:03)

Samozřejmě mě zajímalo kdy s tím syn začne a dost mě překvapilo, že semeno jsem našla na prostěradle když měl 10 a něco. Měl to pak každý den a tak po pár měsících už ho dával do prádla a tak. To znamená že poluce mu začaly v těch desíti a brzo začal s onanií. Dnes honí prakticky neustále až mi to připadá že to s tím přehání. Není myslím chvilky aby na to nemyslel.

Honza Latislav (Ne, 7. 3. 2021 - 01:03)

Dobry den, teda vecer tady honzik taky mam honicky jinak josef jak se mas taky honis penis js jo ok cus. : - )

Reklama

Přidat komentář