Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Já to nemyslim proti tobě ale sama si přiznala že to nečteš a že neni společnost rozdělená.Tak jak je možný že máš názor že neni rozdělená???

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Až budeš mít nastudováno tolik jako já a nejen o covidu, můžeme to probrat. Zatím se prezentuješ jen poplašnejma zmanipulovanejma zprávama. Mnohokrát jsme ti tady s Andreou, Kačou a dlšími vysvětlovaly fakta a ty jedeš pořád dokola a ještě jsi slušně řečeno nemilá. Promi%n za má tvrdá slova, ale jinak to nejde . Končím a už na mě nereaguj prosím

Roman (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Jak víš že to jsou poplašný a zmanipulovaný zprávy? Poplašná zpráva byla ještě nedávno i to omezování na úkor Covid passu. A dnes to začíná být pomalu realita a to jsme teprve na začátku.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

viz diskuze na téma očkovací průkaz a co to je

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Milu, jeden dr., řekne to., jiný zase něco jiného, třetí má další variantu, mezitím ten první změnil názor. Já jsem zapojila svůj selskej mozek a vygeneroval mě souhlas s očkováním.

bianka (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Já si možná později udělám test, jak jsem kdysi dělávala. Když jsem se kdysi rozhodovala v těžších situacích, napsala jsem si plusy a mínusy. A pomáhalo mi to. Jinak covidové články, které se objevují nečtu, nevěřím těm, kteří se chtějí jen takto zviditelnit. Je to takové JPP. Ale komu dnes uvěřit, že. Jen sám sobě, své intuici. Svému myšlení. Tak vyčkávám, možná se i nedočkám....:-)

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

No vidíš to,to já taky zapojila zase svuj mozek a bliká mi varovná kontrolka.Říká mi něco v sobě že mi to dojebe že budu mít ošklivý reakce a nikdo mi to nevrátí zpět.To neni jako prášek když ti nesedne tak si druhej nevezmeš.Tohle už z těla nedostaneš.

Marta (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

A že ti neblikala varovná kontrolka, když jsi jebala bez ochrany. Hahahaha

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Tohle je mimo téma to nemá cenu.Víš prd jestli mě blikaly kontrolky ale já je dřív neposlouchala a tahle uplně září jako maják.

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Milu, ale nikdo ti tvoje právo nebere. Je to jen na tobě zda ano nebo ne.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Je to jen na mě,jen mi možná časem nikam nepustí když nebudu mít Covid pass.Uvidíme.Jestli něco takovýho se stane a fakt budem nuceni systémem tak já napíšu rodině dopis na rozloučenou a zabalim to.Tohle už bude asi opravdu pádnej důvod.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Jo jo umíraji očkovaný-z očkování.Každýho věc.Jako máte právo se rozhodnout pro očkování tak já mam stejný právo se rozhodnout pro neočkování.Tak ať táhnou s těma kecama že neočkovanej nebude smět normální běžný věci!!

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Dobře, Milu, už mlčím

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Ne to nemusíš mlčet je to tvuj názor když tomu věříš.Společnost je rozdělena a vidíš to i na diskuzích.Ale Mie by měli zjistit před očkovánim protilátky protože pokuď je má tak je to opravdu průser pak pro tělo do protilátek dát vakcínu-neni to z mé hlavy,je to názor doktorů.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Tak ještě. Nevidím rozdělenou společnost, vlastně nečtu žádné diskuze o covidu. Co se týká Miy protilátek, nechala bych to na lékařích. Nějak si vzpomínám, že člověk by hlavně neměl mít v momentu očkování chřipkové onemocnění, to lékař hlídá v krátkém dotazníku, který s pacientem vyplní

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Nesmí tam být prý ani ty protilátky Kovidu.Takovim lidem neni očkování doporučeno ale nějak se to nekontroluje.

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Hodně lidí, hodně názorů. Já o tom nic nečtu, protože neudržím pozornost a nebaví mě to. Prostě jsem se rozhodla a basta. Nemusím zdůvodnovat proč, případné riziko ponesu sama.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Podle mě jsi se rozhodla správně Mio, včera jsme tady o tom mluvili

Anonym (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

To říká ta pravá co by prosouložila státní příslušnost

Andrea (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Milčo, už jsi se byla podívat na sochy z písku na nábřeží? Já tam určitě zajdu a opět na Zvíkov.Jak ti dnes je?

Reklama

Přidat komentář