Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

A tak to hezky ještě počůrejte na chalupě nebo cestou.

Lucka (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Klárko dobré ráno. Já jsem spala jak zabitá až teď jsem se probudila. Močák plnej ale vůbec mi to nešlo jako vodotrysk ale jen líně jsem čůrala a čůrala. Prostě tělo spalo i dole. Hezký den.

Tom (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Verte, neverte s Lenkou uz jsem spal nekolikrat ale poprve takhle,
bohuzel ona chce jen obcas nezavazny sex a jinak nic...

Filip (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Klárko musím se přiznat. Mám partnerku,ale já si to stále častěji jdu udělat s tebou a s tvým močením a milováním. Je to děsný, ale ty mě lákáš a motivuješ víc než moje žena a když jsem se svou ženou tak abych se udělal musím si představit nebe s Liborem jak to děláte nebo jak čůráš a jinak bych nebyl schopen. Tohle je moje největší přiznání tobě.

Majka (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

A není to docela hloupý? To může pro tebe být dost frustrujíci,ne?

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

Pavlínko děkuji ,tak to Já se mám líp,když nejdu do práce. Ale tady prší taky. Včera večer ale jsme byli u Heleny a Martiny a měli jsme oheň a nepršelo. Jediný prší jsme dělaly s Nikou z pipinky. Helena nám řekla když jsme potřebovaly čůrat,že můžeme k ní, ale my jsme došly tam k ní za barák a pustily jsem to do trávy u zdi měly jsme pipinky hodně plný tak jsme tam načůraly větší loužičky, ale ono se to vsáklo a déšť to umyl do rána. Martina s námi nečůrala ,ta si došla do chatky . Ráno jsem byla taky plná ale chtělo se mi i to druhý tak jsem se vyčůrala s tím druhým na záchodě najednou a Niki ta jen čůrala a na zápraží a pokropila tam trávu z plný pipinky taky. Večer se Libor chtěl pipinkovat a tak jsme se prošli od ohně kousek dál a bylo už tam a on chtěl i čůrání s to Já byla před chvílí a tak jsem se sice snažila, ale nešlo to a pak jsem se vyčůrala jen mírným praminkem malou loužičku ale jemu do pusy a on chtěl fo pipinky a u stromů mi to zezadu udělal krásně a intenzivně až jsem vykřikla a vypipinkovala se taky jak mi pokropil pipinku dovnitř láskou. Bylo to nádherný a až jsem dostala trochu křeč do stehna a nemohla jsem chvíli chodit,ale pak už to šlo.pujdeme na snídani. Mamča ji má už připravenou. Jsem moc ráda že je tady Martina u Heleny a bude už sem jezdit často. Ještě ji seznámíme s Miškou.

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

My si pipinky utíráme kapesničkama nebo se oklepeme. A s tamponkem je to jednoduchý. Niki ho měla večer nový a tak si ho tam nechala a vyčůrala se s ním . Ona si počůrá ten ocásek od něj,ale to nevadí, to si ho počůrá asi každá holka když ho má a čůrá.

Pavlína (Ne, 2. 5. 2021 - 07:05)

Dobré ráno Klárko. Jdu do práce,tak jsem se podívala jak se máte na chalupě a dobrý. Tady prší a je ošklivo,tak snad tam u vás je lépe. Hezký den přeji.

Lucka (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

Krásný večer Klárko. Já tě mám taky moc ráda.

Klára (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

Pozdrav z chaloupky. Odpočíváme a je tu i Martina,co má tu chatičku na pozemku Heleny a tak jsem se s ní byla projít tady okolo a Niki šla s námi a jednou jsme čůraly všechny dohromady tam u koní. Martina čůrá jako normální holka taky a udělaly jsme všechny asi stejně velký loužičky, Martina asi největší, protože čůrala nejdýl a bylo to v pohodě. Dnes si uděláme ohýnek u Heleny večer a jsme tam pozvání a tak snad bude hezky. Je trochu pod mrakem, ale neprší. Tak se ozvu asi zítra. Hezký večer všem. Návštěvníku, já na Lucku nekašlu,já si ji vážím a Feetmane,nožky máme sice uťapkaný, ale když je ráno ošetříme tak jsou hezký i večer a moc nepáchnou a stejně půjdeme pak pod sprchu. A tamponek nemám ale má ho Niki,ale je v pohodě a taky ji to jde čůrat i s ním.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

A kde má Nikola ten provázek od tamponu, když čúrá. To si pak mokrej nechá v kalhotkách. Fuj. Vy jste vůbec divný. Nikdy se po čůrání neutíráte vždyť musíte být cítit.

Simona (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

Klárko, taky ti přeji hezký víkend. My jsme neměli včera ohýnek ani dnes, ale pojedeme na oslavu narozenin za týden a tam to bude dost výživný. Tak dobrou noc!

Šišmiš (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

Holky moc krásný čůráníčko. Je ta Martina volná?

Mirek (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

No taky bych s vámi čůral a s radostí.

Albatros (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

Klárko moc hezký ,nejen dnes. Inspirace.

Ondotron (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

Já bych čůral s vámi ,jéje !

Milan L. (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Já si to udělal naopak od bráchy Ivana na blízko.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Vždyť je to úplně jiný psaní,než před několika měsíci

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Jo, tu Kláru teď prej píše nějaká ženská,kterou to baví takhle , ale ty ostatní holky určitě chlapi.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

Lucka si tady jede svojí ligu,dobré ráno,dobrý večer,bolí mě noha,Klára na ní stejně sere a ta se jí každej den vtírá,nádherná diskuse

Reklama

Přidat komentář