Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

Popis jak jsi curala, jaky melo curani barvu, co mas na sobe a tak...

Kristýna (Po, 3. 5. 2021 - 08:05)

Klárko,taky ti přeju úspěšný den. Já mám ráno někdy podobný nutný čůrání a teď taky. Až jsem se nemohla vyčůrat, to šlo dlouho než to bylo. Tak ty už maturuješ,já ještě ne ,ale taky mě to čeká. Chci se zeptat když ti Libor pije moč tak jako přímo když čůráš? Já jsem se zkusila napít když jsem se vyčůrala do sklenice ,ale pak jsem zvracela z toho a už to zkoušet nebudu.

Pavlína (Po, 3. 5. 2021 - 08:05)

Klárko i ode mne úspěšný den! Dala jsem typ mé známé, ta tě četla od začátku, ale prý tě nemusí, ale já tedy ano, mě zaujal ten příběh, to čůrání to je spíš pro kluky. Pa.

Klára (Po, 3. 5. 2021 - 06:05)

Zuzko a další, Niki má už ode dneška školu, ale po tydnu se střídají a na ní vyšel dochazkově příští týden. Tak to zatím je doma a já taky jen budeme mít asi ve čtvrtek mítink ve škole ohledně maturit a tak tam budu muset jet a pak se uvidí. Naštěstí to už budou jen necelé 2 měsíce na.dojíždění a to dáme . Daly jsme s Nikolou i čůrání dnes a Niki pospíchala s plnou pipinkou a hned to pustila rychle a hodně a já jsem pak čůrala taky dost a hned prudce,jak bylo bříško ta noc plný ,ale už to je a dáme si snídani. Dívám se na čápy a jsou tam na hnízdě. Snad bude dnes lepší počasí.

Lucka (Po, 3. 5. 2021 - 07:05)

Frčím do práce, ale chci tě pozdravit. Hele ,toho kluka prý ta maminka od té holky zná, co ji včera nenechal vyčůrat až se pochcala. Otec na něj prý vlítne. Tak to bude asi hustý.

Mirek (Po, 3. 5. 2021 - 07:05)

Klárko hezký den a ať ti to pěkně čůrá. Díval jsem se, že od Turnova do Mimoně a Český Lípy dojíždění nic moc, ale tak to už bude jen parkrát a to dáte.

milda (Po, 3. 5. 2021 - 04:05)

Máš štěstí, že se přitom neozvalo to druhé, to už by jsi tak radostně tam nedělala.

Kristýna (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Tome,dobrou noc.

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

Ahoj Krysty,
rad bych videl to tvoje dlouhy rani curani.
A co na chate nejeky curaci zazitek?

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj Krysty,
rad bych videl to tvoje dlouhy rani curani.
A co na chate nejeky curaci zazitek?

Tom (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Dobrou noc Kristynko :*

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Holkočůre, na chalupě jsme se vyčůraly před jízdou na zahradě a obě jsme měly pipinky jen málo plný, ale cestou se nám po obědě rychle naplnily a tak jsme si zastavili u lesíka a to už nám šlo rychle a hodně a i mamča byla čůrat a Libor taky ,ale na jinou stranu. A teď už jen čůráme doma a dáme si saunu a vířivku. Filipe, je to trochu blbý, když máš ženu se na mě takhle fixovat, ale asi někdy člověk může myslet na někoho jiného při sexu, ale že by si to chodil uspokojit jen tak jako ty na úkor ženy je už dost hloupý. Na otázku ,kdy bude ta svatba a kde, tak už je v plánu a termín sdělím včas, nechci ale moc dopředu, prý to přináší smůlu. Tak to řeknu třeba týden, dva před tím. jsem ráda ,že jsme se viděli i s Martinou a přijela i paní Krejčová z Mimoně a pozvali jsme obě i k nám sem domů. Půjdeme na večeři. Nasbírala jsem mladé kopřivy a tak bude palačinka s kopřivovým špenátem a čaj. Kafe si už nedám, to bych pak nespala a čůrala bych určitě v noci.

Filip (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

Klárko díky za upřímnou odpověď. Nějak jsem se do tebe zamiloval a nemůžu na tebe přestat myslet. Hezký večer.

Lucka (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Ten recept na palačinku,to je super! To zítra udělám. Hele ,dnes tady špěhoval kluk holku,co čůrala tady u auta a ona to nedala a rychle se oblékla, a se pochcala a brečela. je to tady sousedky dcerka a je ještě malá, asi jako Niki, ale tak jsme to zvládly. Já jsem jí uklidnila a máma byla v pohodě a žádný trestání. Ten kluk byl cizí, jinak by dostal přes držku. Na malý holky je to hnusný.

Jitka (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

Tohle je fakt blbý. Ještě k malý holce. Ta se už nikde nevyčůra venku a bude se trápit .

Zuzka (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Myslím na tebe Klárko. Už jdeš do školy nebo ne zítra? Nebo Niki? Držím palečky i mamince v úterý. Pa

Ivan .L (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Tak si to hezky užijte i s čůráním a pipinkováním. Hezký večer.

Mirek (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Páčko.

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Klárko hezký večer a v úterý ať to dobře mamince dopadne. A co škola, už víš jak tam budeš jezdit?

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

Je hnusně. Pojedeme po obědě domů. Čůrame jen vevnitř. Ozvu se večer a odpovím.

Reklama

Přidat komentář