Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Už jsem se vyčůrala s dnes jsem u toho pospávala ještě ale mi šlo to hezky ven a teklo to rychle. Chtělo se mi hodně a pipinku jsem neměla línou rychle čůrat .Niki potřebovala hned rano i kakat a tak jsem ji nechala samotnou v klidu. Včera mi Libor namasíroval nožky a hrál si s nimi až nahoru k pipince. A pak ji pusinkoval a krásně dráždil kolem močové dírky a dovnitř až jsem se u toho vypipinkovala a trochu počůrala jemu do pusy ale to je jiný čůrání než normálně a to se mi někdy stane. Libor chtěl pak abych si hrála s jeho pindíkem a postříkal mi obličej a oči a strašně to bylo hezký. On miluje moje oči, vlasy a nožky. Feetmane,nožky jsem měla včera čistý a hezký, protože jsem byla jen doma a skoro furt bosa jsem chodila. Dnes pojedeme odpoledne na chaloupku a tak se ozvu. Už tam ta hrozná práce nebude a budeme víc v klidu.

Martin1 (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Jáasi budu trapnej,ale já jsem nevydržel a musel se s tebou Klárko vypustit až do mokra. Máš v sobě něco odzbrojujícího. Ta Kristýna taky píše moc fajn ,ale u tebe jsem bezbranný. Nezlobíš se?

Mirek (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Ja6 byl dnes už načatej a jen jsem si představil tvou pipinku a jak jsi se udělala a počůrala a hned jsem se vystříkal do ruky a na zem. Je to tvoje psaní silný.

Ivoš (Čt, 29. 4. 2021 - 23:04)

Klárko,netrénuje sr,maturita bude ok. Hezky čůrej a mějte se s Liborem rádi a buďte zdrávi všichni.

Tom (Čt, 29. 4. 2021 - 22:04)

Taky je zajímavá představa že musíš čůrat i kakat na tom festivalu a tak tam jdeš a děláš to tam první rychle ale to druhý hodně a hezky pomalu.

Kristýna (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Na festivaly ale já tankují latinu s partnerem ale nechodím spolu,ale jednou jsem se u něj vyčůrala když mě doprovázel domů a já byla nastydlá a musela jsem a pustila jsem to v takovýmalý uličce,koukal se,ale nechal mě být a nic se nedělo. Já už měla ruku pod sukní a domů bych se určitě počůrala. Ale známé se a tak jsem se nestyděla,protože jsem stejně musela hned rychlečůrat a tak to bylo jedno.

Tom (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Krasny rano Kristynko
Byla jsi nekdy tancovat na tancirne v Jihlave nebo v Tresti?
A mas neco v planu neska, kdyz jsou ty carodejnice?

Kristýna (Pá, 30. 4. 2021 - 08:04)

Tam jsem nebyla. Máme tady za Plzní chatu u Spálenýho a tam bude ohýnek a Sandru vezmu s sebou a bude tam s námi,protože tam pojedou i její rodiče k nám. A do rána. Tak asi budeme blbnout. Taky jsem ráno čůrala asi jako Klára a jiný holky. Musela jsem a v pipině to čůrání už bylo plný a hodně natlakovaný, ale stihla jsem to a jen na chviličku si ji podržela rukou před záchodem a pak už z ní byl proud a dost hned prudkej. Ale bylo to rychlý a Sandra ta taky někdy čůrá takhle rychle jako já,ale my spolu chodíme jen někdy a venku a koukáme se jak čůrame a vím,že pak když se jí chce hodně jako mě, tak to má taky rychlý a prudký když už musí nutně čůrat.

georg (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Pro citlivé duše před (nejen) spánkem.
Prosím dejte vědět jestli se líbilo.
https://www.youtube.com/watch?v=9ogfm_yaeJc

Zuzka (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Klárko,myslím na tebe. Hezky si to užij a už víš co po matuře dál?

Šišmiš (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Klárko i tak moc pěkný. Bude zítra víc?

Mirek (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Klárko v pohodě. Hezky vám to holky s Nikolou čůrá a to taky nemá chybu.

Klára (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Držíme se celý den doma a já dělám přípravy na maturitu a tak jsme čůraly taky jen doma a rychle to uteklo. Nejvíc jsem čůrala po obědě a to jsem byla učůraná hodně jako ráno a měla jsem intenzivní proud a hodně silný.. Zítra pojedeme na chaloupku po obědě a tak bude čůrání zajímavější. Já se ozvu.Mamča byla dnes víc unavená ,ale jinak takový všední den. Hezký večer všem.

Lucka (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Já si myslím, že tu maturitu uděláš levou zadní a bude to v pohodě. Tak hezký večer. Já se dnes spíše poflakovala a taky doma, ale už chodím líp a bude to dobrý,ale na nějakou procházku a turistiku to ještě není Pa.

Ivan .L (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Neboj se, to zvládneš,ale chápu,že jak se to blíží, tak máš víc povinnost to nějak zakončit. Ale i tak si vážím tvého psaní. Hezký večer a těším se na další čůrání.

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 14:04)

Někde na začátku této diskuse jsem nedávno četla, že hodně mužů vzrušuje už jen pohled na ženu či dívku, která musí akutně na malou, když zrovna není kde. Nevíte někdo čím to asi je?

Kristýna (Čt, 29. 4. 2021 - 12:04)

Sandra by do toho šla ,to je ta co mi počůrala ruku. A koho z vás? A odkud jste? A nohy mi nesmrdí jsem doma naboso.

Tom (Čt, 29. 4. 2021 - 12:04)

A muzu se zeptat na nejaky dalsi veci?
Treba co studujes, jaky mas zajmy?
Barva oci...

Kristýna (Čt, 29. 4. 2021 - 14:04)

Studuji sociální střední školu a mám hnědé oči a ráda mám koně a zvířátka a tanec. Před chvílí jsem se vyčůrala na záchodě a ještě pak.taky něco.

Tom (Čt, 29. 4. 2021 - 15:04)

Děkuju ti, musíš být hezká. Věnuješ se tanci? Tím myslíš, že jsi se navíc vykakala?

Reklama

Přidat komentář