Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

A přemýšlíš taky o něčem jiným než o covidu?

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Mně připadají normální ty ženský tady. Neprožívají to, nesdílejí každou blbost. Miluna měla na fb, že v Německu mají být už 14 dní zabraný byty a zákaz vycházení. A děje se to nebo lhala?

dite od rusa (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

nebo treba si nech udelat dite od rusa a zbavis se sergeje a budes mit i krasne ruske detatko

udelat dite (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Milunko,nechej si od Luboska udelat dite a pak jen reknes sergejovi,ze cakas dite s druhym a on odejde, budes mit klid

udelat dite (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Milunko,nechej si od Luboska udelat dite a pak jen reknes sergejovi,ze cakas dite s druhym a on odejde, budes mit klid

.. (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Špičková viroložka, paní doktorka Zelená, která vede nejprestižnější virologické pracoviště v Ostravě, konstatovala, že kdyby se takovýmto způsobem testoval virus obyčejné rýmy, na který také lidé umřou, tak že by bylo možné vyrobit epidemii mnohonásobně větších rozměrů. Veškeré kapacity zdravotnických zařízení se soustřeďují na tento jeden virus, a ve chvíli, kdy se na něco takto soustředíte, tak problém narůstá. Takže je to vlastně uměle vyrobeno testováním a zaměřením mediální pozornosti. Vždyť rok v médiích nemáte jiné téma než nemoc, testy, vakcíny, už jenom z toho i zdravý člověk onemocní. Jenom z toho tématu. Jenom z těchto informací.

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 06:05)

Dotaz. To nejprestižnější pracoviště, to má být to oddělení virologie na Zdravotním ústavu v Ostravě? Co je na tom prestižní?

-Aleš- (Po, 3. 5. 2021 - 06:05)

Proč by nemohlo být prestižní pracoviště v Ostravě? Podle tebe co není v Praze, tak to nestojí za řeč?

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

Vzhledem k tomu, že jsem od Mikulova, tak mě tyhle války netrápí. Ale že jsem o tom prestižním pracovišti neslyšel, i když dělám v příbuzném oboru.

-Aleš- (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

No vidíš, tak ty seš od Mikulova, tam je krásně. Párkrát jsme si udělali výlet z Popic přes Pálavu do Mikulova. A zpátky autobusem. To bydlíš kousek od Viktora. Já jsem myslel že jsi z Prahy nebo z Čech, když se ti nezdála ta Ostrava, ale když seš ten epidemiolog nebo něco podobnýho, tak asi máš přehled, kde jsou dobří.

-Aleš- (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

Na to nemusí být člověk lékař, dokonce ani nemusí mít žádný vzdělání. K takovým závěrům člověk dojde pokud pouze používá selský rozum. Já paní doktorku neznám, ale předpokládám, že do ČT si ji nepozvali a její názory zprostředkovávají pouze média, která byla označena jako nedůvěryhodná. Mediální pozornosti se dostává jenom lékařům, kteří hlásají, že je potřeba celou populaci proočkovat. Nepochybuju, že to nedělají zadarmo.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

DVTV, idnes, Reflex, např.

-Aleš- (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

Jo, na idnes byl s ní loni jeden článek v sekci kraje a druhej premium. Takže ne na hlavní straně, ale pěkně schovanej aby nešel jen tak najít. A ty dvě ostatní média nelze považovat za mainstreamová.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

To maj každýmu virologovi, imunologovi, vakcinologovi dávat flek na titulce ? Ty zas perlíš.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

A ty ty počty sleduješ? Já asi deset dní vůbec netuším kdo je jak nemocný nebo kolik lidí to chytlo. Vím, že operují, sousedka šla po čtyřech měsících na kyčel, ale to je normální čekačka. Mamologie, gynekologie, zubní i praktik celou dobu normálně fungují. Že bude průser s imunitou, jak psal Aleš, to si myslím taky. A že se hodně lidí za Kovid schovalo a na prevenci se vybodli, to vidím všude kolem. To pak bude průser, ale můžou si za to lidi sami.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

Ty se z toho covidu jednou zcvoknes.

Jo (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

To je vidět, že už jsi z toho nemocný, ty umělej.

Kača (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Pro Lallu. Už to zpátky číst nechci. Ale prosím tě, jestli máš pocit, že jsem tě do něčeho tlačila, moc se ti omlouvám...promiň. Je mi líto, co se stalo. Ta strašná bezmoc...

lalla1 (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Kačo, všechno je vpořádku, nechala jsem se unést emocemi, ty za to nemůžeš. Já si moc vážím tvých zkušeností ze zdravotnictví, které zde s námi sdílíš. Jsi v tom denně, víš co říkáš.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Kačo nic špatně jsi neprovedla. Jestli se takhle trápíš v práci brzo vyhoříš. Drž si odstup, empatie je hezká, ale bacha na svý psychický zdraví.

Reklama

Přidat komentář